Surrey University

Guildford
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

The University of Surrey – užkoduota profesinė sėkmė

The University of Surrey – vieta, kurioje gimsta idėjos ir buriasi tarptautinė bendruomenė, keičianti požiūrį į mokslą. Įsikūręs gražiame bei gyvybingame Guildfordo miestelyje, universitetas siūlo išskirtinį praktinį mokymą ir įkvepia daugybę studentų asmeninei bei profesinei sėkmei.

The University of Surrey – išskirtinė aukštojo mokslo įstaiga, gavusi prestižinį aukso apdovanojimą už mokymo kokybę, suteikiančią studentams užtikrintą sėkmę ateityje.

 • Dėmesys: 16 studentų priklauso vienam universiteto personalo nariui;
 • Tarptautiškumas: 37% studentų iš užsienio šalių;
 • Panašus lyčių pasiskirstymas: 55 merginos ir 45 vaikinai studentų gretose.

Puikios įsidarbinimo galimybės

The University of Surrey studentai yra ruošiami realiam darbo pasauliui, o didžioji dalis studentų atlieka profesinio mokymo praktiką kaip savo studijų programos dalį. Universitetas yra gerai žinomas dėl aukšto absolventų įsidarbinimo rodiklio: net 93% studentų įsidarbina per artimiausius šešis mėnesius po studijų baigimo. Visiems University of Surrey studentams prieinamos Karjeros centro paslaugos – universitete dirbantys specialistai gali patarti dėl įsidarbinimo po studijų baigimo, tolesnių studijų galimybių, studijų programų ir stažuočių.

Tarptautinės galimybės

Globalus mąstymas ir tarptautinė orientacija persmelkia visą The University of Surrey veiklą: nuo studijų programų rengimo iki tarptautinių mokslinių tyrimų vykdymo. Universiteto misija yra spręsti globalius iššūkius bei ugdyti studentų smalsumą bei norą pagerinti pasaulį visos žmonijos labui. The University of Surrey skatina visus studentus pasinaudoti tarptautinėmis galimybėmis ir studijų metu patyrinėti pasaulį.

Tarptautinė parama

The University of Surrey didžiuojasi jame vyraujančia kultūrine įvairove: studijas čia renkasi studentai iš daugiau nei 120 skirtingų pasaulio šalių! Tapk vienu iš jų – universitete dirbanti specialistų komanda suteiks tau reikiamą pagalbą viso paraiškos teikimo proceso metu, pradedant studijų programos pasirinkimu, baigiant pagalba pirmosiomis studijų savaitėmis.

Puiki universiteto miestelio lokacija

Gražus The University of Surrey miestelis yra įkurtas vos už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo Guildfordo miesto centro. Už universiteto miestelio ribų, istoriniame Guildfordo centre rasi visus šiuolaikinio miesto patogumus. Parduotuvės, restoranai ir kavinės – mieste yra daugybė vietų susitikti su draugais ir smagiai leisti laiką. Kultūros mėgėjams mieste yra 9 salių kino teatras, Yvonne Arnaud teatras ir moderni „G-Live“ erdvė, kurioje pasirodo įvairūs muzikantai, komikai, performanso atlikėjai. Susipažink su gilia miestelio istorija: leiskis į kelionę laiku vietiniame istorijos muziejuje ar aplankyk Guilfordo pilies griuvėsius.

Guildfordas yra nedidelis miestelis, tad jei pasiilgsi didelio miesto triukšmo – Londoną iš Guildfordo stoties pasieksi vos per 34 minutes!

Moderni universiteto miestelio infrastruktūra

The University of Surrey miestelyje yra įspūdinga infrastruktūra: neseniai atliktos investicijos leido įkurti Mokymosi išteklių centrą, moderniausias patalpas Surėjaus sporto parke ir naująjį „Ivy“ menų centrą. Be to, miestelyje veikia daugybė barų, restoranų ir kavinių, kuriuose galėsi atsipūsti po paskaitų bei smagiai leisti laiką su bendraminčiais. Turint praktiškai viską vienoje vietoje, dienos metu beveik nėra poreikio palikti universiteto miestelį!

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir egzaminų rezultatus. Brandos atestato vidurkis turi būti ne žemesnis nei 8.5 ir trys valstybiniai egzaminai ne mažiau nei 85% (kai kurioms programoms gali reikėti didesnio vidurkio ir egzaminų rezultato).

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia. *

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai uiversitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5 ne mažiau nei 6 iš rašymo dalies, kitose užduotyse 5.5.

 • TOEFL – 90

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai uiversitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5

 • TOEFL – 90

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai uiversitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5 ne mažiau nei 6 iš rašymo dalies, kitose užduotyse 5.5.

 • TOEFL – 90

The University of Surrey – gyvenimas pagal poreikius

The University of Surrey už studentų apgyvendinimą atsakingi specialistai padės tau rasti tinkamą vietą gyventi universiteto miestelyje ar už jo ribų už prieinamą kainą. Renkantis universitetą, apgyvendinimo asortimentas, kokybė, vieta ir kaina yra svarbūs veiksniai priimant galutinį spendimą. The University of Surrey siūlo daugiau nei 6000 įvairaus tipo kambarių, atitinkančių skirtingus poreikius bei biudžetą.

Ko gali tikėtis?

 • Visuose universiteto bendrabučiuose, išskyrus studio tipo butus Manor Park, yra siūlomas apgyvendinimas su bendra virtuve, kurią dalinsiesi su kitais studentais;
 • Visuose kambariuose į nuomos kainą jau yra įtrauktos belaidžio interneto ryšio bei asmeninių daiktų draudimo paslaugos;
 • Visi kambariai yra pilnai įrengti ir paruošti gyvenimui: juose yra lova, darbo stalas ir kėdė, skaitymo lempa, knygų lentyna ir drabužių spinta;
 • Bendros patalpos bent kartą per savaitę yra išvalomos;
 • Visose virtuvėse yra viryklė, orkaitė, šaldytuvas, šaldiklis, mikrobangų krosnelė, virdulys, skrudintuvas, lygintuvas ir lyginimo lenta;
 • Daugumoje bendrabučių kartu gyvena vaikinai ir merginos, tačiau pageidaujantiems siūlomas apgyvendinimas tik su vaikinais arba tik su merginomis.