Studento istorija

Otilija Pakalniškytė

Otilija Pakalniškytė

Šalis
Netherlands
Universitetas
Breda University of Applied Sciences
Programa
Tourism Management
Diplomo laipsnis
Bachelor
Noras studijuoti užsienyje prasidėjo tada kaip pradėjau keliatuti su Erasmus+  projektu. Iš pradžių turėjau kelis variantus galvoje, bet pažiūrėjus kitų studentų nuomone apie studijas Olandijoje mane sudomino ir peteikiau savo apklausa netgi į kelis universitetus Olandijoje.

Prieš įstojant universitetas buvo davęs kelias užduotis, kurias turėjau atlikti, kad gačiau atsakymą ar įstojau į savo norimą universiteta, tai galiu pasakyti, kad buvo šioks toks sunkus procesas, bet tuo pačiu tai buvo įdomu. Kastu buvo puiki pagalba mano stojimo metu, visada siųsdavo priminimus jei kažko buvau nepadarius.

Pirmi mėnesiai studijuojant nebuvo patys lengviausi, bet per tą mėnesį sugebėjau susitikti naujų draugų net ne iš mano kurso, visą laiką studijos buvo įdomios, dėstytojai moka atkreipti mano dėmesį ir sudominti su jų paskaita.

Įsikūrimas buvo labai sunkus ir jei norėčiau pasakoti apie tai, tai užtruktų labai daug laiko. Dabar pagalvojus net ir juokinga darosi ką turėjau patirti, kol galiausiai radau “Savo namus”. Esant olandu čia yra daug lengviau, jie gauna “monthly payments from government”, nemoka už transportą, bet kadangi nesu olandė ir teko gyventi apie 100 kilometrų nuo universiteto, buvo didžiausiuas nusivylimas tai, kad transportas yra tikrai brangus ir nei valstybė, nei universitetas niekuo negali padėti šitu klausimu.
Bet overall viskas yra taip kaip aš galvojau bus, todėl nesu tokia nusivylusi, kad nusprendžiau atvažiuoti čia. Studijuoti užsienyje yra tikrai gera patirtis, aš iš pradžių irgi dvejojau ir galvojau ar nepadariau klaidos atvažiuodama čia, bet iš tikrųjų pamatai kaip viskas yra kitaip.
Atgal į sąrašą
Kita istorija