Studento istorija

Ieva Balnionytė

Ieva Balnionytė

Šalis
Denmark
Universitetas
International Business Academy
Programa
Business Management across Europe
Diplomo laipsnis
Bachelor
Hello, mano vardas Ieva ir aš esu pirmo kurso studentė IBA.

Apie studijas užsienyje pradėjau galvoti jau vienuoliktoje klasėje, po to kai su Kastu eurotripu aplankiau Danijos universitetus. Kadangi esu kilusi iš mažo miestelio niekas į mano norą studijuoti Danijoje nežiūrėjo rimtai. Bet su savo puikios anglu mokytojos parama  išlaikiau kastu anglu kalbos testą ir įstojau i IBA universitetą gana nesunkiai.  Stojimo procese didelę paramą ir pagalbą suteikė Kastu, dėl to visai nesijaudinau dėl studijavimo Danijoje. Manau visi pagaliau suprato, kad mano ketinimai rimti, kai po įstojimo ėmiau ieškotis būsto. Ir ilgai netrukus susikroviau lagaminu ir išvykau studijuoti :)

Studijuoti pasirinkau EBM programa. Tai reiškia, kad mano studijos bus trijuose skirtinguose universitetuose. Pirmus metus aš praleisiu Danijoje, antrus – Belgijoje, paskutinius metus galėsiu rinktis, studijuoti Anglijoje ar Prancūzijoje. Tai puiki galimybė ne tik mokytis trijose skirtingose šalyse, bet ir susipažinti su keliomis skirtingomis kultūromis.

Studijuoti Danijoje man labai patinka. Visi čia labai draugiški, o dėstytojai labai malonūs ir supratingi. Mokytis tikrai nėra sunku. Reikia tik ateiti į paskaitas ir per daug mokytis namuose nereikės. IBA yra įvairios veiklos studentams. Galima mokytis įvairiu kalbų, kurias moko studentai. Aš asmeniškai mokausi Ispanų ir Prancūzų, nes manau, kad kitais metais man jos labai pravers. Taip pat dalyvavau tarptautinėse vakarienėse... kartu su danais ir IBA studentais. Vienintelis minusas Danijoje yra oras. Čia lyja dažniau nei Lietuvoje, galiu pasakyti, kad čia lyja beveik visada :)

Taigi, džiaugiuosi savo studijomis Danijoje ir su nekantrumu laukiu kitų metų Belgijoje :)
Atgal į sąrašą
Kita istorija