Stojimo procesas

Kastu yra sudariusi bendradarbiavimo sutartis su visomis užsienio aukštosiomis mokyklomis, kurias atstovaujame. Per 17 metų glaudaus bendradarbiavimo užtikrinome Kastu kandidatams prioritetą prieš kitus stojančiuosius, todėl stojimas per Kastu tau užims mažiau laiko, bus paprastas, patikimas, o svarbiausiai – užtikrintas.
  • Kastu stojimo platforma suteikia galimybę stoti net į 9 šalis. Naudojantis ja, tau nereikės domėtis ir rūpintis, kaip vyksta stojimas į kiekvieną iš šalių. Viskas, ką tau reikės padaryti – užpildyti ir išsiųsti Kastu online stojimo anketą! 
  • Tau nereikia dėl nieko pergyventi – Kastu administruos tavo stojimo procesą nuo A iki Z. Tu nepraleisi jokio svarbaus termino ir nepamirši jokio svarbaus dokumento. Mes apie viską informuosime tave laiku.
  • 96% stojančiųjų sėkmingai įstoja ir rekomenduoja Kastu draugams!

 

Įstoti paprasta!
1
Pasirink studijų programą.
Tai atsakingiausias žingsnis! Programos ieškok Kastu studijų paieškos sistemoje, naudokis mūsų „Karjeros centru“ arba kreipkis į mūsų studijų užsienyje koordinatorius. 
2
Užpildyk stojimo anketą.
Iki stojimo termino pabaigos paruošk reikiamus dokumentus ir užpildyk Kastu online stojimo anketą.
3
Patvirtink anglų kalbos žinias.
Yra keli būdai tai padaryti:
  1. Išlaikytas anglų kalbos brandos egzaminas ir/arba pasiektas reikiamas vidurkis per anglų kalbos pamokas mokykloje (B2 lygis).
  2. IELTS, TOEFL, Duolingo arba Oxford anglų kalbos testas.
Koks anglų kalbos žinių patvirtinimas reikalingas tave dominančiame universitete rasi čia, o jei dar neturi reikiamo kalbos žinių patvirtinimo, testą galėsi išlaikyti išsiuntęs stojimo anketą.

Kas toliau?

Praėjus keletai savaičių po anketos išsiuntimo, gausi priėmimo laišką - atsakymą, kad esi priimtas. Tada švęsi kelias dienas ir pradėsi ruoštis savo didžiausiam gyvenimo nuotykiui - studijoms užsienyje. :)