Studento istorija

Greta Stržagauskaitė

Šalis
Netherlands
Universitetas
Saxion University of Applied Sciences
Programa
Tourism Management
Diplomo laipsnis
Bachelor
Ilgai svarsčiau tarp pasirinkimo - likti Lietuvoje ar išvykti studijuoti į užsienį, bet nusprendžiau išbandyti laimę svetimoje šalyje vien dėl to, kad ten platesnės galimybės gauti gerą darbą pagal profesiją, susipažinti su daug žmonių iš viso pasaulio, pramokti tos šalies kalbos, bei daug daug kitų teigiamų argumentų. Taigi pasirinkau Olandiją, nes visada žavėjausi šia šalimi, bei pačiais olandais.

Įstoti tikrai nebuvo sunku, daugiausiai įtakos mano pasirinktam universitetui turėjo motyvacinis laiškas. Dokumentų sutvarkymas taip pat nebuvo sudėtingas, nes KASTU komanda padėjo padaryti šį darbą ypač lengvu, atsakė į visus rūpimus klausimus, taigi neaiškumų taip pat nebuvo. Kadangi stojimo anketą užpildžiau jau rudens gale, atsakymą, kad esu pakviesta studijuoti gavau dar prieš pat Kalėdas, taigi labai greitai galėjau pradėti ruoštis būsimoms studijoms ir naujam gyvenimo etapui.

Džiaugiuosi pasirinkusi studijas šiame universitete, nes dėstytojai į studentą žiūri kaip į sau lygų asmenį, bendrauja šiltai, bei visada išklauso ar padeda. Mano studijų programoje yra labai daug grupinio darbo, taigi susibendrauti su kursiokais labai paprasta jau nuo pirmų dienų. Žinoma, bijojau dėl savo anglų kalbos žinių, bet su laiku pripratau ir sunkumų nekilo. P.S. prisiminkit, kad pačių dėstytojų gimtoji kalba taip pat nėra anglų!

Jeigu svarstai ar soti į universitetą užsienyje ar likti Lietuvoje, mano patarimas būtų, be abejonių stoti užsienyje!!! Viskas nėra taip sunku kaip atrodo, iš pradžių bus nelengva išlipti iš savo komforto zonos, bet kai tai padarysi, gyvenimas visiškai pasikeis! Priimk šį iššukį ir let's go! :)
Atgal į sąrašą
Kita istorija