Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
Apie Kastu

Kastu International – tai komanda jaunų žmonių, kuri padės tau susikurti svajonių ateitį. Mes drąsiai sakome – kiekvienas gali studijuoti užsienyje. Esame tam, kad visi panorėję įstotų ir gautų aukštąjį išsilavinimą pasirinktoje šalyje. Mes puikiai pažįstame užsienio universitetus ir galime padėti tau išsirinkti – ką ir kur studijuoti. Šiandien studijoms užsienyje nėra jokių barjerų – rašyk ar skambink mums, susitikime ir aptarkime tavo svajonių išsipildymą!

 

Kastu komandos tikslas – suteikiant visą reikiamą informaciją, bendraujant ir patariant, padėti kiekvienam išsirinkti norimas studijas užsienyje ir sėkmingai įstoti į universitetą.

Kastu vizija – patikimiausia svajones studijuoti užsienyje įgyvendinanti komanda. 

Mūsų misija – paprastai ir suprantamai suplanuoti reikiamus žingsnius stojant į universitetą užsienyje bei užtikrinti, kad kiekvienas norintis įgyvendintų savo svajonę siekti aukštojo išsilavinimo svečioje šalyje. 

Socialinė atsakomybė – skatinti jaunimą po studijų užsienyje grįžti atgal į Lietuvą!
Tikime, kad žmonės studijavę užsienyje geriau supranta globalius procesus ir turi platesnę pasaulėvoką! Tikime, kad grįžus į Lietuvą šie žmonės skatins teigiamus socialinius bei ekonominius pokyčius Lietuvoje ir leis šaliai vystytis dinamiškiau!

 

Susipažinkime:)

 

Kas yra studijos užsienyje?

 

Kastu leidinys (2016-2017)

 

 

 

 

Skambinti
Siųsk užklausą