Pamatyk įsimintiniausias Webinarų su studentais ištraukas

2024-04-17
Nori iš arti pamatyti, kaip atrodo lietuvių studentų gyvenimas Danijoje, Belgijoje ar Olandijoje?

Šiandien dalinamės išskirtinėmis akimirkomis iš mūsų pastarųjų webinarų. Šie pasakojimai neabejotinai įkvėps ir suteiks vertingos informacijos tiems, kurie svarsto apie studijas svetur.

#1. Danielė Daugvilaitė – Van Hall Larenstein University of Applied Sciences, Food Technology (3 kursas), Belgija

Danielė yra 21 metų lietuvė, kuri praleido devynis metus gyvenimo Norvegijoje. Baigusi gimnaziją Norvegijoje, ji išvyko studijuoti į Daniją, Horsens miestelyje, kur įgijo „Marketing Management AP“ laipsnį. Po studijų ėmėsi metų pertraukos, kuri leido jai nuspręsti tęsti bakalaurą Belgijoje. Danielės patirtis užsienyje atvėrė daug naujų galimybių, o jos laisvalaikį dažnai leidžia skaitant knygas, keliaujant ir bendraujant su draugais bei šeima.

#2. Gintarė Sivolovaitė – VIA University College, AP degree Marketing Management (Danija) ir VIVES University of Applied Science, Top-Up Business Management, Belgija

Gintarė yra trečio kurso studentė Van Hall Larenstein universitete, Olandijoje, kur studijuoja maisto technologijas su specializacija maisto kokybėje ir sveikatoje. Jos sprendimas studijuoti Olandijoje atėjo visiškai netikėtai, likus keliems mėnesiams iki paraiškų pateikimo termino. Nors pradžia buvo chaotiška, Kastu padėjo jai susitvarkyti, ir ji buvo priimta į norimą universitetą. Gintarės patirtis parodė, kad spontaniškas sprendimas gali atverti duris į naujas galimybes ir asmeninį augimą.

#3. Deividas Razmus – University of Southern Denmark, BEng in Electronics (2 kursas), Danija

Deividas yra 20-metis studentas iš Mažeikių, šiuo metu studijuojantis elektrotechnikos inžineriją Sønderborgo fakultete, Danijoje. Deividas yra labai motyvuotas plėsti savo žinias ir įgūdžius, todėl daug laiko praleidžia SDU laboratorijose. Be to, dėka darbo ir stipendijos, Deividas pasiekė finansinę nepriklausomybę.

#4. Simas Ciplinskas – Rotterdam University of Applied Science, International Business (3 kursas), Nyderlandai

Simas studijuoja trečiame kurse Rotterdam University of Applied Science, Nyderlanduose. Jo kelionė iš Mažeikių į darbą viename iš inovatyviausių pasaulio start-upų tapo įkvepiančiu nuotykiu. Akademinis kelias atvėrė Simui duris ne tik į žinias ir įgūdžius, bet ir į patirtis, kurios peržengia klasikinius mokymosi metodus. Simas tiki, kad jo istorija gali įkvėpti kitus jaunus žmones siekti savo svajonių ir tyrinėti naujus horizontus.

#5. Gabija Bočkutė – University College Absalon, Honours Degree in Teaching (3 kursas), Danija

Gabija yra trečiakursė studentė Danijoje, studijuojanti tarptautinį pedagogikos bakalaurą. Baigusi studijas, ji turės galimybę dirbti mokytoja tarptautinėse mokyklose. Šiuo metu Gabija atlieka praktiką Ispanijoje ir aktyviai keliauja, dėl ko labai džiaugiasi, nes studijos užsienyje praplėtė jos akiratį, suteikė laisvę rinktis ir mokytis bei mažai monotoniškų paskaitų.

#6. Kamilė Mažuknaitė – NHL Stenden University of Applied Sciences, Communication & Multimedia Design (1 kursas), Nyderlandai

Kamilė yra pirmakursė NHL Stenden University of Applied Sciences Nyderlanduose, studijuojanti komunikacijas ir multimedijų dizainą. Ji yra labai motyvuota ir pasiruošusi naujiems iššūkiams, nors ir pradėjo studijas nežinodama, ką tiksliai nori veikti ateityje. Kamilės sprendimas studijuoti šią kryptį yra pagrįstas noru išbandyti naujas galimybes, ir ji tikrai nesigaili šio pasirinkimo.

#7. Emilis Nanartavičius – HZ University of Applied Sciences, IT & Communication (1 kursas), Nyderlandai

Emilis studijuoja pirmame kurse HZ University of Applied Sciences, Nyderlanduose, ir pasirinko IT ir komunikacijos technologijų programą. Nuo vaikystės Emilis domėjosi informacinėmis technologijomis, o šios studijos leidžia jam gilinti šią aistrą. Emilis kviečia prisijungti prie webinaro, kad sužinotumėte daugiau apie studijas bei gyvenimą Nyderlanduose, garantuodamas, jog gausite naudingos informacijos, kuri padės pradėti studento kelionę.

#8. Ema Jarmolavičiūtė – NHL Stenden University of Applied Sciences, International Business (3 kursas), Nyderlandai

Ema studijuoja "International Business" programą NHL Stenden University of Applied Sciences, Nyderlanduose. Šiuo metu ji atlieka mainų semestrą Balyje, Indonezijoje, ir yra įsitikinusi, kad pasirinko teisingą studijų kryptį. Webinaro metu Ema pasidalins savo patirtimi ir padės išsklaidyti mitus apie studijas užsienyje.

Smalsu pamatyti visus webinarus?

Visus juos rasi mūsų YouTube paskyroje: @kastuLT