Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
Ateik pas mus! Gedimino pr. 28/2, Vilnius
Kontaktai

Kreipkitės į mus visais studijų užsienyje klausimais!

Laima Namajūnaitė
Laima Namajūnaitė
Konsultantė
+370 679 44331
laima@kastu.lt
Julija Petrovaitė
Julija Petrovaitė
Konsultantė
+370 677 12333
julija@kastu.lt
Vytautas Murauskas
Vytautas Murauskas
Konsultantas
+370 684 44220
vytautas@kastu.lt

Užsuk pas mus į svečius!

*Pasikalbėsim prie kavos ar arbatos puodelio:)

Registracijakonsultacijai

Per Kastu International

įstoję lietuviai pasiruošę tau padėti

studijų užsienyje klausimais

Nelis Kesa
Nelis Kesa
Projektų vadovas
+370 675 07272
nelis@kastu.lt
Karolis Malinauskas
Karolis Malinauskas
Studijų užsienyje vadovas
+370 615 11849
karolis@kastu.lt
Artur Jefimov
Artur Jefimov
Plėtros vadovas
+370 614 83014
artur@kastu.lt
Rekvizitai

Kastu International

Adresas: Gedimino pr. 28/2, LT-01104 Vilnius

Įmonės kodas: 302103596

PVM kodas: LT100005281211

Bankas: SEB bankas

A/S: LT09 7044 0600 0658 5557