Studento istorija

Karolina Lukminaitė

Karolina Lukminaitė

Šalis
Denmark
Universitetas
Business Academy Aarhus
Programa
Marketing Management
Diplomo laipsnis
AP degree

Nuo pat 5-6 klasės žinojau, kad studijuosiu užsienyje ir, laikui bėgant, šis noras keitėsi, tačiau užsibrėžiau, kad neišsižadėsiu svajonės išvažiuoti. Studijas Danijoje pasirinkau gana atsitiktinai - išgirdau, kad pažįstamas baigė studijas Danijoje ir pradėjau domėtis, o po to, kai išklausiau KASTU paskaitą apie studijas užsienyje, įsitikinau, kad noriu važiuoti būtent į Daniją.

Pirmieji įspūdžiai labai įvairūs - nauja šalis, gal net šioks-toks kultūrinis šokas, tačiau taip pat daug naujų patirčių ir įvairių tautybių draugų. Buvo sunku pirmą mėnesį, nes esi tarsi priverstinai įmestas į suaugusiųjų gyvenimą, tačiau tik taip augi kaip asmenybė.

Labai džiaugiuosi, kad neišsigandau ir pasiryžau išvažiuoti, nes studijomis esu labai patenkinta - grupės nedidelės, todėl į visus klausimus dėstytojas gali atsakyti, daug darbo grupėse, o tai išmoko darbo komandoje, taip pat modernūs kabinetai/auditorijos, pastatai.

Tie, kurie svarstot, ar rinktis studijas užsienyje - nebijokit, klauskit kiek įmanoma daugiau klausimų, susiraskit žmogų, kuris studijuoja norimoje šalyje, neabejoju - jis pasidalins patirtimi iš pirmų lūpų. Būkit atviri naujoms patirtims!

Atgal į sąrašą
Kita istorija