Studento istorija

Dovilė Auglytė

Šalis
Netherlands
Universitetas
Saxion University of Applied Sciences
Programa
Fashion & Textile Technologies
Diplomo laipsnis
Bachelor

Studijuoti užsienyje tikrai nebuvo mano planuose visą gyvenimą. Pabandyti įstoti į užsienį sugalvojau likus pusmečiui iki 12-tos klasės baigimo. Pasirinkau studijas Nyderlanduose, nes čia yra siūlomos labai geros salygos Europos Sąjungos studentams. Įstoti buvo pakankamai lengva, net nustebau, nes Nyderlandų universitetai dažniausiai nekelia aukštų akademinių reikalavimų. KASTU man labai padėjo, be jų tikrai nebūčiau įstojus. Jie atsakė į visus mano užduodamus klausimus ir žinoma padėjo visame stojimo procese.

Mano programoje mokytis tikrai nėra labai lengva, bet viskas yra labai įdomu. Šiek tiek liūdna, kad dėl tokios pasaulinės situacijos (pandemijos) negaunam patirties dirbti su tam tikromis technikomis, tačiau tikiuosi, kad ateinančiais studijų metais situacija normalizuosis ir mokymas vėl grįš į senasias vėžes.

Aš patarčiau tikrai neabejoti ir rinktis studijuoti užsienyje, nes susirasi naujų draugų iš visų pasaulio kampelių, perlipsi per savo baimes ir tuo pačiu gerinsi savo kalbos įgudžius. Tai turbūt geriausias mano sprendimas.

Atgal į sąrašą
Kita istorija