Studento istorija

Justinas Norkus

Justinas Norkus

Šalis
Denmark
Universitetas
Zealand - Academy of Technologies and Business
Programa
Multimedia Design and Communication
Diplomo laipsnis
AP degree

Studijas užsienyje pasirinkti padėjo profesinė stažuotė Maltoje. Grįžęs po stažuotės ir sėkmingai užbaigęs mokslus, buvau jau tvirtai nusprendęs, jog noriu studijuoti užsienyje tam, kad pamatyčiau daugiau pasaulio, kultūrų ir žinoma įgaučiau neįkainojamos gyvenimo patirties.
Pasirinkau studijas Danijoje todėl, kad studijuojant reklamos gamintojo specialybę, viena dėstytoja kažkada buvo minėjusi, jog geriausias paruošimas studijose susijusiose su reklama yra Danijoje bei Anglijoje, o kaip žinia Skandinavijos šalyse mokslas ES studentams yra nemokamas.
Įstojau nesunkiai. Labai padėjo Kastu kolektyvas. Tad šiuo klausimu daug pasakyti negaliu :)
Pirmieji mėnesiai tikrai fantastiški. Studijos vyksta visiškai kitaip, nei gimtajame Lietuvos krašte. Taip pat tai yra vienas didžiulis iššūkis, kurį įveikiame žingsnis po žingsnio. Nauja aplinka, nauji draugai, nauja kultūra ir t.t. Visa tai yra neapsakomai įdomu.
Mano patarimas būtų toks: šis laikotarpis (baigus mokykla) yra savęs ieškojimo metas, tad mano manymu geriausias būdas atrasti save yra įstoti į vieną iš tau patikusių, siūlomų studijų programų. Gal kaip tik persigalvosi ir atrasi kažką naujo, o gal suprasi jog sėdi savo "rogėse".
Tad linkiu sėkmės visiems, kas apsisprendė studijuoti svetur! Prisiminkit - svarbiausia nebijoti iššūkių!

Atgal į sąrašą
Kita istorija