Studento istorija

Beatričė Stirbytė

Beatričė Stirbytė

Šalis
Netherlands
Universitetas
Inholland University of Applied Sciences
Programa
Business Innovation
Diplomo laipsnis
Bachelor

Jau nuo pirmos gimnazinės klasės svajojau apie studijas užsienyje. Aišku, kad tada galėjau tik įsivaizduoti save vieną toli nuo namų, o dabar aš jau čia. Mano brolis buvo tas, kuris studijuodamas užsienyje skatino mane išvykti, nes mačiau iš nuotraukų ir girdėjau iš jo pasakojimų, kad toli toli nuo namų gali būti kažkokia nauja pradžia. Taip pat dabar aš ir skatinu savo jaunesnį brolį bei kitus artimus žmones. 

Kastu radau labai daug studijų programų ir buvo gan sunku išsirinkti link ko aš linkstu. Skaičiau studentų istorijas, domėjausi apie pačius universitetus ir galvojau apie ateitį. Labiausiai norėjau studijuoti verslą, tai taip ir atsitiko. Įstojimas nebuvo labai sunkus, viską beveik padarė Kastu komanda, man reikėjo laukti tik žinutės iš jų ką reikėtų dar padaryti. Sunkiausia buvo laukti atsakymo iš universiteto.

Nuo pat pirmos dienos universitete aš jaučiuosi, kad sapnuočiau. Labai keista, bet tik atvykus į Olandiją jaučiuosi kaip namuose. Mano kursiokai yra atvykę beveik iš viso pasaulio, todėl labai smagu sužinoti apie jų kultūrą ir juos pačius. 
Labiausiai patinka Olandijos žmonės, jie labai paprasti, padeda ir labai daug šypsosi.. Nemanau, kad minusų galėčiau surasti, nes, kaip ir sakiau,  jaučiuosi čia kaip namuose. Taip pat galvojau, kad bus labai sunku universitete, bet mokytojai yra labai draugiški bei darbas grupėse yra pagrindinis dalykas, todėl nėra baisu kalbėti kita kalba vienai. 

Mano patarimas tau - nebijok išvažiuoti. Tai nauja pradžia, naujas gyvenimo lapas ir naujas etapas, kuris bus kitoks nei studijuojant Lietuvoje. O atvažiavus čia galėsi jaustis laisvas ir kurti savo ateitį.

Atgal į sąrašą
Kita istorija