Įstojimo mokestis

Atmink - didžioji dalis Kastu paslaugų yra NEMOKAMOS! 

 • Nemokamos konsultacijos visais studijų užsienyje klausimais 
 • Nemokama pagalba renkantis profesiją 
 • Nemokamas specialybių ir universitetų parinkimas 
 • Nemokamas Kastu anglų kalbos testas 
 • Nemokamai suteikiame priėjimą prie itin patogios „Studijų paieškos sistemos“ (kurioje yra virš 6000 studijų programų anglų kalba). 
 • Nemokama elektroninė stojimo anketa ir jos išsiuntimas į tavo pasirinktus universitetus 
 • Su viena stojimo anketa gali stoti į  daugiau nei 20 skirtingų užsienio universitetų, 6 skirtingose pasaulio šalyse. 
 • Nemokamai administruojame stojimo procesą ir rūpinamės, kad visa svarbiausia stojimo informacija tave pasiektų laiku ir suprantama kalba (be jokių dviprasmybių). 
 • Nemokamai už tave bendrausime su universitetais ir aiškinsimės visus iškilusius klausimus. 
 • Nemokamai dalinamės savo ir kitų studentų patirtimi kaip geriausiai būtų nuvykti ir gražiai įsikurti naujoje šalyje. 
 • Nemokamai priimsime tave į nuolat besiplečiančią studijuojančių užsienyje studentų „online“ bendruomenę, kurioje galėsi bendrauti ir megzti pažintis. 
 • Tau nereikės mokėti £24 UCAS mokesčio, jei stoji į Angliją - šį mokestį Kastu padengs už Tave!
 • Ir be viso šito - suteikiame

96% įstojimo garantiją! 

Vienintelis mokestis, kurį taikome – tai 35 Eur „Įstojimo mokestis“. 

Susimokėti įstojimo mokestį reikės tik vieną kartą ir tik tuomet, kai gausi pirmąjį sąlyginio priėmimo laišką iš savo universiteto. Visi kiti vėliau gauti priėmimo laiškai jau nebus apmokestinami.

Primename! Su viena Kastu stojimo anketa gali stoti į  daugiau nei 20 skirtingų užsienio universitetų, 6 skirtingose pasaulio šalyse. Iš visų šalių į kurias stosi gausi priėmimo laiškus, tačiau susimokėti „įstojimo mokestį“ reikės tik už patį pirmajį sąlyginio priėmimo laišką.

 

 

Vienintelė išimtis - Kinijos universitetai, kurie turi stojimo anketos mokestį, šį mokestį reikės sumokėti universitetui išsiuntus stojimo anketą. Apie tai skaityk plačiau Kinijos universitetų aprašymuose.

Kodėl turime tik tokį nedidelį „Įstojimo mokestį“?

Organizacijos Kastu International veiklą finansuoja Europos Sąjungos institucijos, todėl visos Kastu paslaugos ir pagalba yra nemokama. Turime tik  nedidelį „Įstojimo mokestį“, kuris skirtas dalinai padengti anketos, dokumentų siuntimo ir stojimo proceso administravimo išlaidas. 

Ir be to - šitą nedidelį mokestį reiks sumokėti tik tada, kai matysi mūsų darbo rezultatus!

Nebus rezultatų, mokėti nereikės!

Neapsigauk! Kiti tau gali sakyti, kad pas juos yra nemokamas stojimas. Tačiau vėliau paaiškės, kad reikia mokėti už vieną ar už kitą paslaugą. Kastu veiklą prižiūri Europos sąjungos institucijos ir turime visiškai skaidrią mokėjimų politiką, be jokių paslėptų mokesčių.

Kastu studentų atsiliepimai

O štai keli atsiliepimai iš mūsų jau įstojusių studentų - daug daugiau rasi mūsų Facebook paskyroje.

Kodėl tau verta rinktis Kastu?

Studijos užsienyje – vienas svarbiausių sprendimų tavo gyvenime!

Tokį sprendimą reikia daryti atsakingai ir apgalvotai. Jeigu padarysi klaidą ir pasirinksi netinkamai, geriausiu atveju prarasi metus, blogiausiu - taip ir studijuosi, tai kas nepatinka ir ten, kur nepatinka. Kastu tikslas - padėti ne tik įstoti, o padėti įstoti ten, kur atsivers Tavęs vertos galimybės. Ten, kur galėsi atrasti save ir įtvirtinti savo pranašumą.

 

Kastu komanda yra aplankiusi virš 60 Europos universitetų. Mes žinome, kuo vienas universitetas skiriasi nuo kito, todėl galime patarti koks universitetas geriausias būtent Tau.
Rinkdamasis Kastu priimi saugų sprendimą. Esame ilgametę patirtį sukaupę profesionalai padėję įstoti daugiau nei 6000 žmonių.
Tarptautinė švietimo agentūra ICEF net septynerius metus iš eilės Kastu įvertino kaip aukščiausius standartus atitinkančią organizaciją.
Esame pasirašę bendradarbiavimo sutartis su užsienio aukštosiomis mokyklomis, todėl visas stojimo procesas užims mažiau laiko, bus paprastas, suprantamas ir patikimas.
Kastu elektroninės stojimo anketos platforma yra viena pažangiausių Europoje.
Užpildęs tik vieną Kastu stojimo anketą galėsi stoti į 6 skirtingas šalis ir rinktis iš 6200 studijų programų.
Be to, esame jaunatviški, faini ir draugiški!