Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
TEKO Design + Business

Ši mokykla – didžiausios Skandinavijoje dizaino + verslo akademijos dalis. Mados ir baldų technologijos, įvaizdžio kūrimas bei žinių pritaikymas praktikoje: jeigu mokysiesi TEKO, dizaino verslo pasaulis, kuris kartais atrodo toks nepasiekiamas, per du ar daugiau metų Tau gali tapti  puikiai pažįstamas ir suprantamas. Nuo suknelės modelio sukūrimo iki jos atsiradimo parduotuvėje, nuo baldo projekto iki viso koncerno  – jei svajoji apie tai, TEKO Design + Business kaip tik Tau!

Viena geriausių programų Europoje

TEKO dizaino programos yra vienos geriausių ne tik Skandinavijoje, bet ir visoje Europoje. Ypač moderni sistema leidžia mokytis anglų kalba derinant skirtingų specialybių kursus: modeliavimo, pirkimų, produkto dizaino, pardavimų ir rinkodaros.

Pirmieji studijų metai skiriami supažindinti studentus su visu gamybos ciklu nuo planavimo ir pirkimo iki pagaminimo, nuo logistikos iki rinkodaros ir pardavimų. Tokia sistema leidžia nuosekliai pasiruošti visiems industrijos žingsneliams bei poreikiams.

Pažintinės kelionės į aukštosios mados miestus

Dizainas – skandinaviškas, praktika – visame pasaulyje. Ji trunka net apie 9 savaites, o TEKO padeda pasirinkti būtent Tau tinkamiausią sprendimą. Savo studentams mokykla rengia ir pažintines keliones, kurių metu studentai įgauna daugiau žinių apie mados pasaulį ir verslą tokiuose miestuose kaip Paryžius, Berlynas, Barselona, New York'as ar Dubajus.

Veikia specialus botique

Tikriems dizaineriams reikia tikrų medžiagų visur ir visada! Būtent todėl studentų miestelyje veikia specialus botique, kuriame visada galima rinktis reikiamas medžiagas, tekstūras, įrankius ar kitas priemones už specialią kainą. O kur dar naujausi mados žurnalai ir kiti mieli su specialybe susiję niekučiai!

Herning mieste gyvena 47,000 gyventojų ir tai yra 11 didžiausias miestas Danijoje. Šis miestas turi ką pasiūlyti mėgstantiems tiek kultūrinius renginius, vakarėlius, tiek gamtą ir ramesnius užsiėmimus ar sportą, taigi įsikūrę šiame mieste tikrai nenusivilsite. Siūlome su miestu susipažinti puslapyje Visit Herning. Herningn'e gyvenamųjų vietų studentams pasiūla taip pat yra ne maža, belieka tik išsirinkti.

Jūs galite pasirinkti apsigyventi Birk koledže (studentų miestelyje), kuris yra tik kelios minutės pėsčiomis nuo TEKO. Birk koledže yra apie 250 kokybiškų kambarių, kurie skiriasi dydžiais bei kainomis.

Jūs taip pat galite susirasti, kur apsigyventi Tietgensgade, Herning‘o centre. Ten siūlomi 84 kambariai, skirti jaunimui. Jie taip pat yra labai kokybiški, skirtingo dydžio bei įvairių kainų. Šie rajonai yra labai patrauklūs.

Galima apsigyventi Vibeke‘e ir Egelunden‘e, Mads Eg Damgaards koledžuose, kurie yra Birk centriniame parke, netoliese TEKO. Studentams siūloma 40 kambarių, kurių kiekvienas yra 45 kvadratinių metrų ploto. TEKO studentams yra teikiama pirmenybė.

Jei norite gauti daugiau informacijos arba užsiregistruoti į laukiančiųjų eilę, apsilankykite internetiniame puslapyje adresu www.lejehuset.dk. Taip pat ten galite rasti naudingos informacijos apie kitas būsto nuomos galimybes.

Daugiau informacijos ieškokite čia arba kreipkitės į Kirsten Nielsen, kn@agroskolen.dk

Taip pat išmėginkite ir šias svetaines (nors jos yra danų kalba, tačiau išsivertus su google translate reikiama informacija bus suprantama). Beje, visose šiose svetainėse būsto galite ieškotis nemokamai, nereikia mokėti už registraciją svetainėje ar pan.:

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

  • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
  • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

  • Kastu anglų kalbos testas (jei turi gerą įvertinimą iš IELTS/TOEFL, tau nereikia laikyti Kastu anglų kalbos testo).
Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (tęstinės studijas) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top-up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

  • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.
  • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

  • Kastu anglų kalbos testas (jei turi gerą įvertinimą iš IELTS/TOEFL, tau nereikia laikyti Kastu anglų kalbos testo).
Skambinti
Siųsk užklausą