York St John University

York
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

York St John University – nebijantiems iššūkių

York St John University ugdo studentų smalsumą bei drąsą priimant šiuolaikinio pasaulio iššūkius ir skatina pasinaudoti jo teikiamomis galimybėmis. Įkurtas 1841 metais, universiteto miestelis yra visai šalia Jorko miesto, kuriame susilieja šiuolaikiniai pastatai ir Viktorijos laikų architektūra. Šiame universitete sukuriama saugi aplinka, studentai gali išbandyti save konkrečioje srityje ir atrasti stipriąsias puses.

 

Ilgametė tradicija

York St John University istorija prasidėjo 1841 metais, pirmąjam studentui iš Jorko užsiregistravus studijoms koledže. Tuo metu pagrindiniai kriterijai kandidatams buvo „moralė, nuolankumas ir bendras gabumas“. Norintys studijuoti turėjo pristatyti šių kriterijų atitikimą patvirtinančius sertifikatus! Pirmaisiais mokslo metais, kaip ir ateinančiais 134-iais, koledže buvo ruošiami būsimi mokytojai. Tik XX a. antroje pusėje studijos pradėjo įvairėti, atsirado naujų studijų programų.

Studijų programų įvairovė

Praėjus daugiau nei 50 metų, universitetas užaugo ir gali pasiūlyti daugiau nei bet kada anksčiau. Šiandien York St John University gali rinktis iš daugiau nei 100 bakalauro studijų programų, įskaitant matematiką, biologijos mokslus, kompiuterinius mokslus, medijų produkciją, literatūrą ir lingvistiką, verslo vadybą, menus, su sportu bei edukacija susijusias programas.

Reikšmingi moksliniai tyrimai

Pastaraisiais metais York St John University išplėtė mokslinių tyrimų lauką šiose srityse: sveikatos mokslų, psichologijos, švietimo, su sportu susijusių studijų, anglų kalbos ir literatūros, teologijos ir religijos studijų, dramos, šokio ir scenos menų. Paskutinio mokslinių tyrimų įvertinimo metu (atliko REF) daugiau nei 30% tyrimų buvo įvertinti kaip turintys didelę reikšmę tarptautiniu mastu.

Studentų atstovybė

Universiteto studentų atstovybė organizuoja daugybę veiklų, prie kurių galėsi prisijungti! Studentus jungia įvairios sporto bei kitų interesų grupės, todėl gali tapti sąjungos, atitinkančios tavo pomėgius, nariu. Studentų atstovybė taip pat vykdo reikšmingus socialinius projektus: vienas jų įvyko 2010 metais, kai buvo paskelbta programa kovai prieš studentų bendruomenės susvetimėjimą. Būdamas studentų atstovybės dalimi galėsi įžvelgti aktualias kasdienio gyvenimo problemas ir pradėti judėjimą teigiamo pokyčio link!

Modernus universiteto miestelis

Universiteto miestelis užima vienuolikos akrų dydžio teritoriją, esančią netoli Jorko miesto sienos. Jame yra ne tik studentams skirtas apgyvendinimas, bet ir kitos svarbios universiteto įstaigos.

 • Fountains Learning Centre – 2004 metais duris atvėręs mokymosi centras yra prie pat įėjimo į universiteto miestelį. Centre suteikiama prieiga prie visų universiteto informacijos išteklių: knygų, žurnalų, DVD vaizdo įrašų, media įrangos, 400 darbo su kompiuteriu vietų ir 200 vietų paskaitų erdvės;
 • De Grey Court – 15,5 mln. svarų vertės įspūdingas pastatas, architektų iš Rivington Street Studio Londone sumanymas. Pastatą sukūrę architektai pelnė daugybę apdovanojimų, įskaitant Jorko mero apdovanojimą ir Karališkojo britų architektų instituto apdovanojimą.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir egzaminų rezultatus. Brandos atestato vidurkis turi būti ne žemesnis nei 7.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia. *

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai uiversitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5

 • TOEFL - 90

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Garantuotas apgyvendinimas

York St John University garantuoja apgyvendinimo vietą pirmaisiais studijų metais, užtikrindami, kad naujai atvykę bakalauro studentai galėtų patogiai ir saugiai įsikurti universiteto bendrabučiuose.

Visuose universiteto apgyvendinimo vietose galimas pasirinkimas tarp studio tipo apartamentų arba bendro būsto su kitais studentais. Visos studentų apgyvendinimo vietovės yra nutolusios apie 20 minučių kelio pėsčiomis nuo pagrindinio universiteto miestelio. Net 60% studentų bendrabučių kambarių turi privatų vonios kambarį. Visuose universiteto bendrabučiuose veikia belaidis interneto ryšys.