Nerandi norimo universiteto?

Nori studijuoti Anglijoje ir/ar Škotijoje, tačiau nerandi savo trokštamo universiteto tarp Kastu organizacijos partnerių? Ne bėda – mes vis vien galime padėti įgyvendinti Tavo svajonę!
 
Stojimas į Anglijos/Škotijos universitetus vyksta per UCAS sistemą, o Kastu International yra registruotas UCAS centras Lietuvoje. Užpildyta Kastu elektroninė stojimo anketa yra sinchronizuojama su UCAS sistema tad Tau nebereikia atskirai pildyti UCAS stojimo anketos.
 
Net jei nerandi savo trokštamo Anglijos/Škotijos universiteto Kastu tinklalapyje, turi galimybę stoti į jį su mūsų organizacijos pagalba. Svarbiausia sąlyga – turi pasirinkti bent 3 studijų programas iš Kastu siūlomų Anglijos/Škotijos universitetų. Kitas 2 specialybes gali rinktis iš bet kurių Tavo pasirinktų Anglijos/Škotijos universitetų. Iš viso turi galimybę pasirinkti penkias studijų programas, iš kurių trys privalo būti iš Kastu siūlomų universitetų.
 

Ką reikia daryti norint stoti ne į Kastu partnerių universitetą?
  1. Pirmiausia turi užpildyti Kastu elektroninę stojimo anketą kurioje turi pasirinkti mažiausiai tris Kastu partnerių universitetų studijų programas iš Anglijos/Škotijos.
  2. Išsiuntęs stojimo anketą turi užpildyti šią formą, kurioje pateiksi iki dviejų papildomų studijų programų Anglijoje/Škotijoje, nesančių Kastu universitetų sąraše.
  3. Užpildęs formą turėsi sumokėti 59 € mokestį už papildomų programų pridėjimą. Sąskaita apmokėjimui Tau bus atsiųsta el-paštu.
  4. Kastu komanda patikrins Tavo anketą, ištaisys klaidas bei sinchronizuos ją su UCAS sistema;
  5. Anketa bus nusiųsta į Tavo pasirinktus Anglijos/Škotijos universitetus.

 
Turi klausimų? Susisiek su Kastu konsultantais.


 
Dėmesio! Norime pabrėžti, kad negalima į Anglijos/Škotijos universitetus stoti ir per Kastu, ir per UCAS sistemą. Turi pasirinkti, ar stoji vien per Kastu, ar vien per UCAS.
Turėk omenyje, kad stojant per Kastu tavo anketa bus kruopščiai patikrinta ir į pasirinktus universitetus išsiųsta jau be klaidų.

Jei jau pradėjai pildyti UCAS anketą, bet norėtum, kad Tavo stojimą koordinuotų Kastu International, Tau reikia užpildyti šią formą ir nurodyti joje savo prisijungimo prie UCAS sistemos duomenis ir mes perimsime Tavo stojimo proceso tvarkymą:)