Zhengzhou University

Zhengzhou
 • Top rated university in China;
 • Huge number of students - more than 70.000.
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

Zhengzhou University – aukščiausios klasės įvairiapusiai tyrimai

Kinijos centrinėje dalyje, Henan provincijos centre, yra miestas, vadinamas Zhengzhou. Nors apie jį žinoma, kaip apie transporto mazgą, kur kas didesnis garsas sklinda apie universitetą. Zhengzhou University yra visoje šalyje garsi aukštoji mokymo įstaiga. Ypatingai svarbu suprasti, kad didinant integraciją ir bendrą visuomenės vystymąsi, universitete buvo sukurta unikali ugdymo sistema ir talentingiausiųjų studentų vertinimo, motyvavimo programa. Kitaip sakant, čia ne tik rasi kokybišką mokslą, bet ir galėsi savomis rankomis išbandyti pačius naujausius, dar tik sukurtus ar bekuriamus prietaisus, kurie neabejotinai pakeis pasaulį, ypač technologijų ir medicinos srityse.

Neišgalvota patirtis ir evoliucija

Būna, mokymo įstaigos simuliuoja garsiomis frazėmis, save būsimiesiems studentams pristato geriau nei turėtų. Tad kaip žinoti, kad universitetas tikrai yra patikimas? Pasidomėk istorija!

 • Zhengzhou University istorija prasideda 1928 metais. Beveik prieš šimtą metų Kaifeng mieste Henan Medical University (dar vadintas Medical Departamet of Henan University, vėliau pervadintas Medical College of Henan University) buvo atskirtas nuo Henan Universiteto ir 1952 metais pervadintas Henan Medical College, perkeltas į Zhengzhou miestą 1957 metais. Perkėlimų, pokyčių buvo ir daugiau, bet vienas dalykas visada išliko stabilus – itin kokybiškas aukštasis mokslas, reikšmingi pasiekimai medicinos srityje.
 • Klausiate: „Pala, pala, o kaip technologijų sritis?“ 1963 metais, buvo įkurtas Zhengzhou Industrial University. Jau nuo pat pradžių ši mokymo įstaiga buvo susieta su Ministry of Chemical Industry. Po 37 veiklos, paieškų ir nesibaigiančio augimo metų universitetas buvo žinomas kaip technikos institutas, kur studentai įgauna visapusį aukštąjį išsilavinimą, mat čia dėstomos ir meno, tiksliųjų mokslų, ekonomikos, inžinerijos disciplinos.
 • Daug permainų per ilgus metus universitete būta, kol galiausiai jis įgavo dabartinį veidą. 2000 metais Zhengzhou University buvo sukurtas, sujungus su Zhengzhou University, Zhengzhou Industrial University ir Henan Medical University. Būtent tai leidžia universitetą vadinti įvairiapusiu, pasiruošusiu patenkinti net ir didžiausią studentų žinių troškimą – mokslinius tyrimus galima atlikti ir žvelgiant į gylį, ir į plotį.

Vežančios technologijos

Zhengzhou University kreipia dėmesį ne tik į pasaulines technologines bangas, bet gilinasi ir į savąsias tradicijas, istoriją, nacionalinį paveldą, todėl drąsiai gali save vadinti nacionaline savarankiška ir nepriklausoma naujųjų technologijų bandymų bei tyrimų erdve, kur betarpiškai formuojama inovacijų plėtros, atradimų sistema.

Šis universitetas garsus šalyje dėl įkurto Nacionalinio inžinerinių tyrimų centro, kur dirbama su pažangiausiomis polimerų technologijomis. Zhengzhou University taip pat veikia Nacionalinė inžinerinė internetinės medicininės pagalbos laboratorija, Nacionalinis kalcio / magnio fosfatinių trąšų technologijų tyrimų centras. Sunku ir išvardinti viską, kas čia yra, bet, matyt, ir taip aišku: būsimasis chemijos technologe, čia yra tavo rojus! Tyrimų centruose vietą ras ir medicinos bei inžinerinių tyrimų ar net humanitarinių ir socialinių mokslų studentai.

Universitete veikia specializuoti aukščiausio lygio mokslų institutai, daugiausia nukreipti į medicinos mokslus, farmakologiją, medžiagų ir išteklių pramonėje tyrimus, pramonės technologijas. Kad mokslinę veiklą vykdyti būtų lengviau, universitete veikia ir analizės, skaičiavimų centras.

Tik TOPinė įranga

Pamiršk senus, prieš tūkstantį metų sudilusius įrenginius. Zhengzhou University yra sukurta mokymosi aplinka paisant naujųjų technologijų, stengiantis integruoti modernius išradimus, suteikiant galimybę studentams naudoti kokybiškus įrenginius. „Pranoks vaizduotę!“ – taip trumpai ir aiškiai pasisakoma apie tik ką išremontuotas, modernias auditorijas, laboratorijas, kliniką, laisvalaikiui pritaikytas sporto sales.

Spalvingos studijos

Viską norintiems gyvenime išmėginti Zhengzhou University tikrai tinkama vieta. Mat čia ne tik gerai apgalvotos, naudingos studijos, bet ir neblėstančių prisiminimų kalvė – laisvalaikio pramogos. Daugybė sporto renginių, rudens šventė, Kalėdų vakarėlis, fotografijų konkursas, karaokė kiniškai, stalo tenisas ir dar daug kitų.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

 • Brandos atestatas – jei dar nesi baigęs mokyklos, gali pateikti mokyklos patvirtiną dokumentą, įrodantį, kad esi 12-os klasės moksleivis.
 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Pažymių išrašas privalo būti užpildytas kompiuteriu ir patvirtintas antspaudu.

Brandos atestato originalą gali pateikti iki stojimo pabaigos. Oficialus dokumentas turi būti išversti į anglų kalbą, patvirtintas notaro ir pateiktas kuo greičiau po gavimo.

 

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS – 6.0
 • TOEFL - 82

Išimtys taikomos asmenims, kurių gimtoji kalba yra anglų, ir tiems, kurie baigė mokyklą ar bakalaurą anglų kalba.

 

Kiti privalomi dokumentai:
 • Tikslinis motyvacinis laiškas (studijų planas) – turi parengti tekstą anglų kalba, kuriame turi prisistatyti, argumentuoti, kodėl pasirinkai šį universiteą ir studijų programą, papasakoti apie savo pasiekimus, studijų lūkesčius ir ateities karjeros planus. Kaip paruošti studijų planą skaityk čia.
 • Nusikalstamos veiklos pažyma (Certificate of Non-criminal Record)
 • Medicininės patikros pažyma
 • Finansinės paramos patvirtinimas
 • Rekomendacinis laiškas – privalai pateikti mokyklos mokytojo parašytą rekomendacinį laišką. Laiškas turi būti anglų kalba, patvirtintas dėstytojo parašu ir jo kontaktine informacija.

 

SVARBU!

Stojimo mokestis - Kinijos universitetai taiko stojimo į universitetą mokestį, kurį privalai susimokėti aplikuodamas į universitetą. Stojimas į tris šio universiteto studijų programas kainuoja 90€

 

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

 • Bakalauro diplomas – jei dar nesi baigęs bakalauro ir neturi diplomo, iš mokymosi institucijos turi gauti dokumentą, patvirtinantį studento statusą ir numatomą studijų baigimo datą.
 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

Bakalauro diplomo originalą gali pateikti iki stojimo pabaigos. Oficialus dokumentas turi būti išversti į anglų kalbą, patvirtintas notaro ir pateiktas kuo greičiau po gavimo.

 

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS – 6.5
 • TOEFL - 90

Išimtys taikomos asmenims, kurių gimtoji kalba yra anglų, ir tiems, kurie baigė mokyklą ar bakalaurą anglų kalba.

 

Kiti privalomi dokumentai:
 • Finansinės paramos patvirtinimas
 • Du rekomendaciniai laiškai – privalai pateikti du universiteto dėstytojų (profesorių ar docentų) parašytus rekomendacinius laiškus. Laiškai turi būti anglų kalba, patvirtinti dėstytojų parašais ir jų kontaktine informacija
 • Studijų planas arba mokslinio tyrimo pasiūlymas – turi paruošti tekstą anglų kalba (>800 ž.) apie jau trimą patirtį tyrimų srityje (pavyzdžiui, baigiamojo bakalauro darbo pavadinimas, planas, kitų rašytų referatų ar kursinių darbų nagrinėtos temos), priežastis, kodėl pasirinkai būtent šį universitetą, ką ir kodėl planuoji studijuoti, kokia tema planuoji rašyti magistro darbą, kokie ateities karjeros planai ir pan.
 • Nusikalstamos veiklos pažyma (Certificate of Non-criminal Record)
 • Medicininės patikros pažyma

 

SVARBU!

Stojimo mokestis - Kinijos universitetai taiko stojimo į universitetą mokestį, kurį privalai susimokėti aplikuodamas į universitetą. Stojimas į tris šio universiteto studijų programas kainuoja 90€

Tarptautiniams studentams universitetas suteikia galimybę apsistoti tarptautinių studentų bendrabutyje.

Tarptautiniai studentai gali apsistoti šiuose bendrabučiuose:

 • Building 2 of Heyuan (Building 2 Park of Lotus) – skirtas merginoms, studijuojančioms pilnas studijų programas;

Vienvietis kambarys – 4 €/dieną arba 3740€ už metus

Dvivietis kambarys – 2 €/dieną arba 1360€ už metus

Kainoje įskaičiuoti papildomi komunaliniai mokesčiai už vandenį ir elektrą.

 • Building 12 of Songyuan (Building 12 of Pine Tree) - skirtas vaikinams, studijuojantiems pilnas studijų programas;

Vienvietis kambarys – 4 €/dieną arba 3740€ už metus

Dvivietis kambarys – 2 €/dieną arba 1360€ už metus

Kainoje įskaičiuoti papildomi komunaliniai mokesčiai už vandenį ir elektrą.

 • International Student Hostel (East Campus) – skirtas magistro ir doktorantūros medicinos studentams ir paskutinių kursų bakalauro studijų medicinos programų studentams

Vienvietis kambarys – 7.5 €/diena arba 2500 € už metus

Dvivietis kambarys – 4 €/diena arba 1250 € už metus

Kainoje neįskaičiuoti papildomi komunaliniai mokesčiai už vandenį ir elektrą.

 

Tarptautiniai studentai gali rinktis kokio tipo kambaryje norėtų gyventi – vienviečiame ar dviviečiame. Nuo kambario tipo priklauso apgyvendinimo mokestis. Kambariuose yra visi būtini patogumai.

Po priėmimo į universitetą, studentai gali atlikti bendrabučio kambario rezervaciją šiame tinklapyje.

 

Studentai, kurie nenori gyventi bendrabutyje, gali savarankiškai susirasti gyvenamąją vietą. Keletas tinklapių, kuriuose galima rasti butą ar kambarį:

Daugiau informacijos apie apgyvendinimą skaityk čia.