Rotterdam Business School

Rotterdam
 • 30% international students;
 • combination of theory and application;
 • internships included;
 • Brand new building (2017) with state of the art technology and study facilities.
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

Rotterdam Business School – kur užsimezga ateities verslo magnatų draugystė

 

Tarptautinis verslas – pagrindinė Rotterdam Business School aistra ir gyvenimo būdas. Jeigu svajoji apie verslą ne tik Lietuvoje, bet ir platesniuose vandenyse, jeigu nori užmegzti draugystę su būsimais verslo  „magnatais“ ar verslo konsultantas net 50-yje šalių  – Tavo svajonė, gali prasidėti čia.

Nuo svetimos kultūros subtilybių iki ekonomikos

Tarptautinis verslas turi daugybę kultūrinių subtilybių, apie kurias, iš pirmo žvilgsnio, net nepagalvotume.  Azijos, Afrikos, Amerikos rinkos – visos jos turi slaptų „durelių“, kurias rasti ir „atrakinti“ kontaktą gali ne bet kas. Kartais vienas toks niuansas, gali pakeisti visą ekonominį ratą! Rotterdam Business School  išmoksi šį ratą „sukti“ į visiems palankiausią pusę.

Reikalingi kalbų ir rinkodaros įgūdžiai

Verslo partnerių gimtosios kalbos žinios padeda tiek tiesiogiai bendraujant, tiek savarankiškai ieškant reikiamų duomenų. Būtent todėl  Rotterdam Business School  itin akcentuoja užsienio, pavyzdžiui Azijos, kalbų mokėjimą. Kartu su kalbos supratimu atsiveria ir kultūros pajautimas, na o kultūros pajautimas įgalina  suprasti  tikslinės auditorijos poreikius. Kaip įtikti šiems auditorijos poreikiams sužinosi išsamių reklamos ir rinkodaros paskaitų metu.

Praktika viso pasaulio įmonėse

Praktika  – ne papildoma, o viena svarbiausių būsimo verslininko patirčių. Su verslo praktika čia susidursi kasdien: visi dėstytojai yra sėkmingi verslininkai arba verslo konsultantai, kiekviena paskaitų tema susijusi su realiais pavyzdžiais, o tarpuose tarp paskaitų kuriami projektai garsiausios pasaulio bendrovėms. Gali būti, kad vieno iš projektų metu Tu sukursi ir savo verslą!

Tarptautinio verslu kvėpuoja ir visas miestas – juk Roterdamas, kuriame gyvensi ir mokysiesi yra didžiausias Europos uostas ir vadinamieji „pasaulio vartai“!

 

Po turiningos jaunojo verslininko dienos – valčių vakarėlis

Olandija – ne tik jūrinė valstybė, bet ir kanalų šalis. Čia itin populiarūs vakarėliai...valtyse.  Būtent tokių švenčių tradicijas turi ir Rotterdam Business School   studentai. Jų bendruomenėje – idealus derinys vietinių ir tarptautinių studentų, todėl įvairių renginių metu pažinsi tiek Olandijos, tiek kitas kultūras ir susirasi draugų iš viso pasaulio.

Daugiau informacijos apie universiteto siūlomas bakalauro ir magistro studijų programas rasi universiteto brošiūrose.

 

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka anketoje prisegti savo Brandos atestatą.

 

 

Pastaba! 

 • Motyvacinis laiškas yra NEprivalomas dokumentas stojant į šio universiteto programas.
 • Stojant į Rotterdam Business School BŪTINA pateikti savo gimimo liudijimą ir jo oficialų vertimą į anglų kalbą.
 • Vienas iš stojimo etapų yra Study Choice Check arba Matching procedure - dažniausiai klausimyno forma.

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • turėti anglų kalbos pažymį Brandos atestate ir išlaikyti Anglų kalbos valstybinį egzaminą (egzamino rezultatas nėra svarbus, svarbiausia, kad jį išlaikytum)*

           arba

 • išlaikyti IELTS arba TOEFL testą.

*Jeigu nori pasitikrinti ar tavo anglų kalbos žinios yra pakankamos studijuoti Nyderlandų aukštosiose – suteikiame galimybę laikyti Oxford anglų kalbos testą. Nors anglų kalbos testas nėra reikalaujamas, patartina žinoti savo galimybes ir kalbos lygį.

 

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.
 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų (kokio balo reikalauja tavo pasirinkta programa rasi prie programos stojimo reikalavimų):

 • IELTS
 • TOEFL
DĖMESIO! Situacija su būsto paieška atvykstantiems studentams Nyderlanduose yra komplikuota! Kiekvienais metais Nyderlandus studijoms renkasi vis daugiau tarptautinių studentų. Augant skaičiams būstą susirasti tampa vis sudėtingiau, nes šalies universitetai nėra tiesiogiai atsakingi už studentų apgyvendinimą (neturi savo bendrabučių). Mes norime tave įspėti, kad būsto paieškos pareikalaus daug laiko ir pastangų, todėl labai svarbu būsto pradėti ieškoti kuo ankščiau (balandžio/gegužės mėnesiais) ir į šį klausimą žiūrėti labai rimtai. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ši aukštoji mokykla kiekvienais metais studentams rezervuoja 220 kambarių iš SSH Short Stay agentūros. 

 • Studentai gali rinktis taro trijų pastatų: Hatta, Erasmus International House ir Robert Baeldestraat

 • Kambario nuomos kaina svyruoja tarp 420 ir 640 eur. per mėnesį, priklausomai nuo kambario dydžio ir pastato

 • studentai gali išsinuomuoti kambarį vieniems akademiniams metams

 • registracija dėl būsto atidaroma Lapkričio 18 d. 12 h. (data gali kisti, todėl visada pasitikrinkite oficialų aukštosios mokyklos puslapį), rekomenduojame registruotis kaip galima greičiau, nes būstas gali būti išgraibstomas per kelias valandas.

Smulkų kreipimosi dėl būsto proceso paaiškinimą rasite ČIA.

Taip pat nepamirškite perskaityti svetainės Rental Guide, jame rasite visus atsakymus į aktualiausius klausimus.

Jei universiteto siūlomas variantas jums netinka, visada galite ieškotis būsto savarankiškai.

Įprastai nuomos kaina privačioje rinkoje gali svyruoti nuo 300 eur. už kambarį iki 1500 eur. už apartamentus. Kadangi būstai privačioje rinkoje nuomuojami visame Rotterdame, ČIA rasi daugiau informacijos apie šio miesto dalis. Pateikiame keletą nuorodų, kurios gali būti naudingos ieškant gyvenamosios vietos Roterdame.

Jeigu būsto nepavyktų susirasti būnant Lietuvoje, rekomenduojame susirasti laikiną būstą, kadangi nuvykus į Rotterdamą paieškos bus paprastesnės ir greitesnės nei ieškant per atstumą. Paprastai universitetas stengiasi pagelbėti studentams, atsidūrusiems tokioje situacijoje ir siūlo laikinus sprendimus, tačiau taip pat gali būti naudinga žinoti kitokias alternatyvas. Rekomenduojame apsistoti hostelyje ar paieškoti laikino būsto Airbnb arba Booking, bei HospiHousing (trumpalaikė kambarių nuoma olandų šeimose) ir kitose laikino būsto nuomos svetainėse. 

Dėl platesnės informacijos apie apgyvendinimą studijuojant kreipkitės į:

Student Housing Office:

T. +31 (0)10 794 5922

E. coia-housing@hr.nl

Daugiau informacijos apie apgyvendinimą studijuojant Rotterdam Business School rasite ČIA

 

Studentų kontaktai
Studentų, kurie šiuo metu studijuoja arba studijavo šioje aukštojoje mokykloje, kontaktai. Gali su jais susisiekti ir sužinoti daugiau apie jų studijas ir gyvenimą  :)
Andrius Bagdonavičius
International Business and Management (Bachelor)
2017-09
Andrius.Bagdonavicius
Karolis Tiskus
International Business & Supply Chain Management (Bachelor)
2019
Karolis Tiskus
Lidija Kukarinaite
International Business and Management (Bachelor)
2017-09
Lidija Kukarinaite
Mantas Vilkelis
International Business & Supply Chain Management (Bachelor)
2018-09
https://www.facebook.com/MantasVilkelis
Simonas Bukys
International Business and Management (Bachelor)
2018-09
Simonas Bukys