Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
Tilburg University

Tilburg University veiklos pagrindas – aukštos kokybės moksliniai tyrimai. Šie tyrimai atliekami ne tik universitetiniame, bet ir europiniame ar net pasauliniame lygmenyje, o tyrimų komandos dalimi gali tapti kiekvienas motyvuotas studentas. Taigi, jeigu svajoji būti mokslininku ar bent jau pamatyti profesionalią mokslo „virtuvę“ – ši vieta kaip tik tau.

Europos universitetų Top 100

Mokslinių tyrimų kokybė ir rezultatai parodo studijų lygį ir studentų motyvaciją. Būtent dėl aktyvaus mokslinio gyvenimo ir puikaus studentų įtraukimo į jį, Tilburg University išlaiko aukštas pozicijas ne viename reitinge:

 • Bendrame Europos universitetų reitinge patenka į  puikiausių Top 100;
 • 2016 metais, net 12 magistro programų pripažintos geriausiomis savo mokslo srities programomis Olandijoje  (Research Master in Law, International and European Law, International Business Law, Econometrics and Mathematical Economics, the Business Research Master, Quantitative Finance & Actuarial Science, Tax Economics, Accountancy, Organization Studies, and Medical Psychology. The Academic Teacher Master’s );
 • Pasaulio reitinguose ekonomikos bei ekonometrikos programos užima net 47 vietą;
 • Socialiniai mokslai pasaulio reitinguose - 65-ta vieta.

200 partnerių visame pasaulyje

Tilburg University  yra visiškai pasaulietiškas ir multikultūrinis  ne tik savo viduje, bet ir aplinkui: per 90 metų veiklos sukurtas ryšys su daugiau  nei 200 partnerių universitetų visame pasaulyje. Kiekviename iš jų (jei tik atitinka studijų programa) galima rinktis savo mainų lokaciją.

Ypač aktyviai vykdomos iniciatyvos  ir pačiuose Nyderlanduose ar aplinkinėje Europoje: universitetas yra įsteigęs ne vieną  konkursą bei mokslinę bendruomenę, pavyzdžiui :

 • „Nexus institutas“, kuris rengia kultūrinius ir filosofinius debatus apie Europos kultūrinį paveldą.
 • „RISE“ – tarptautinis tinklas, kurio tikslas kelti socio-ekonominių mokslų įtaką pasaulyje ir pademonstruoti jų svarbą bei aktualumą šių dienų visuomenėje.
 • „Human right award“ ( žymiausių darbų žmogaus teisių srityje apdovanojimas) .

Į studijų sąlygas investuota 197milijonai Eurų

Tokia suma net neleidžia abejoti auditorijų, bibliotekų ir laboratorijų modernumu  – čia rasi viską, ko reikia šiuolaikiniam studentui. Žinoma, pasirūpinta ne tik technologijomis:

 • Vienas geriausių sporto bazių Nyderlanduose suteikia visas sąlygas profesionaliam sportui.
 • Moderniame verslo centre teikiama išsami pagalba studentams norintiems pradėti savo verslą.
 • Keliasdešimt organizacijų, (pavyzdžiui teatras), reguliariai vykdo kultūrines, pramogines ar socialines veiklas. Su šiomis organizacijomis gali susipažinti čia. 
 
 

Nors Tilburgo universitetas neturi savo bendrabučių,  aukštoji  bendradarbiauja su dviem apgyvendinimo kompanijomis – WonenBreburg ir KamerBerniddeling Tilburg, kurios tarptautiniams studentams siūlo būstus, apstatytus baldais. Kaip specialią paslaugą šios agentūros įdiegė atskirą svetainę  Your Room Tilburg, kurioje siūlomi baldais apstatyti kambariai Tilburg mieste, joje ir rasite daugiau informacijos apie siūlomus kambarius, nuomos taisykles ir sąlygas.

Apgyvendinimo Tilburge kainos svyruoja nuo 300 iki 450 eurų per mėnesį. Į kainą įeina sąskaitos (vanduo, elektra, dujos ir internetas), o kambariai yra pilnai apstatyti baldais. Daugiau informacijos apie tai rasite Jūsų pasirinktos kompanijos, teikiančios apgyvendinimą, tinklapyje.
 
Būsto rezervacija
Iki birželio vidurio gausite elektroninį laišką, kuriame bus pateikti Jūsų prisijungimo duomenys bei instrukcijos, kaip užsirezervuoti būstą per vienos iš aukščiau pasirinktos kompanijos rezervacijos sistemą internetu. Atsiminkite, kad šios agentūros negali suteikti būsto visiems studentams, todėl taip pat patartina būsto ieškotis savarankiškai per kitas agentūras ar internetu. Paspaudę šią nuorodą surasite naudingos informacijos tiems, kurie būstą pageidauja susirasti savarankiškai.

Universitetas gali pasiūlyti stipendijas stojantiems į magistro studijų programas (daugiausia humanitarinių ir socialinių mokslų fakultetuose). Tikslios stipendijos gavimo sąlygos ir aplinkybės priklauso nuo programos, tačiau daugeliu atvejų paraišką dėl stipendijos ir stojimo reikia atsiųsti anksčiau negu kastu.lt puslapyje nurodytas deadline‘as. Taip pat kreipiantis dėl stipendijos būtina jau turėti visus reikiamus stojimo dokumentus (įskaitant IELTS arba TOEFL sertifikatą ir Bakalauro Diplomą su vertimu) taip pat dažniausiai reikalaujamas papildomas motyvacinis laiškas. Stipendijos teikiamos tik patiems geriausiems studentams, todėl kuo geresni studijų rezultatai, tuo daugiau šansų, kad gausite stipendiją.

Daugiau informacijos apie stipendijų galimybes Tilburg universitete rasi šioje svetainėje, taip pat visais stipendijų šiame universitete klausimais galite parašyti konsultantei Julijai adresu julija@kastu.lt

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka anketoje prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS – 6.0
 • TOEFL – 80
Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.
 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS – 6.5 (ne mažiau nei 6.0 iš kiekvienos dalies)
 • TOEFL – 90
Skambinti
Siųsk užklausą