Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
HAN University of Applied Sciences

Nori būti mokslininku? HAN University of Applied Sciences to irgi nori!

HAN University of Applied Sciences – vienas iš penkių didžiausių taikomųjų mokslų universitetų Olandijoje. Virš 30000 studentų ir beveik 4000 darbuotojų – ši mokslinė bendruomenė narių skaičiumi prilygsta Jonavos ar Mažeikių miestams!

Pagrindinės studijų kryptys:

 • Sveikata ir socialiniai mokslai;
 • Inžinerija;
 • Švietimas;
 • Verslas ir teisė.

40 tyrimų grupių

Net 40 tyrimų grupių nuolatos dirbančių konkrečiais klausimais: HAN University of Applied Sciences–  tikras taikomųjų mokslų universitetas!  Šiuo metu pagrindinės tyrimų sritys yra šios:

 • „Smart cars“ Šios tyrimų grupės ieško sprendimų, kaip dar labiau patobulinti keleivinį bei krovininį transportą.
 • „Biodiscovery“ –  biotechnologijos, molekulinė biologija ir viso to pritaikymas praktikoje.
 • „Educating professionals“ – tyrimai apie tai, kaip jauni žmonės tampa ekspertais ir sprendimai, kaip jiems lengviau įsitvirtinti darbo rinkoje. Statistika, projektai, gyvas pritaikymas.
 • „Entepreneurial behaviour“ – gilinimasis į verslumo sąvoką, verslo psichologiją, verslo procesus ir jų optimizavimą.
 • „Human resource management“ – žmogiškųjų išteklių optimizavimas konkrečiuose regionuose.
 • „Logistics““ – nuolatinės naujų logistikos sprendimų paieškos.
 • „Personalized Learning with Educational Technology –  siekiama pagerinti mokymosi procesus tobulinant komunikacines bei informacines technologijas.
 • Social transition of Rural areas – ieškoma būdų, kaip pagerinti gyvenimo kokybę kaimo vietovėse.
 • „Sustainable Electrical Energy“ elektros energijos tyrimai bei inovacijos.
 • „Talent development“ siekiama atsakyti į klausimus: kaip atpažinti ir išugdyti talentus?
 • „Quality of teachers“ – su šiuolaikine pedagogika susiję tyrimai.
 • „Rapid recovery“ šiuolaikinių reabilitacijos būdų tobulinimas bei pritaikymas.

Proga dalyvauti „The Shell Eco-marathon“

HAN University of Applied Sciences  komanda  kasmet dalyvauja tarptautiniame renginyje „The Shell Eco-marathon“, kurio pagrindinis tikslas – sukurti ultra efektyvų variklį. Laimi tie, kurių variklis leidžia „nukeliauti“ toliausiai, naudojant vos vieną litrą degalų.

Tai – tik vienas iš praktinio žinių pritaikymo universitete pavyzdžių. Kiekvienas HAN University of Applied Sciences fakultetas stengiasi ne tik kurti, bet šias žinias skleisti ir likusiame pasaulyje. Pavyzdžiui verslo ar sveikatos krypčių studentai turi galimybę jas perduoti specialiose programose Afrikoje!

Studijos seniausiame Olandijos mieste

Jeigu studijuosi Nijmegene, be abejonės turėsi progą prisiliesti ne tik prie ateities (tyrimų metu), bet ir prie praeities: šis miestas – seniausias Olandijoje! Muziejai, teatrai, naktinis gyvenimas, gamtos apsuptis bei išvystyti dviračių bei žygeivių takai – čia yra viskas ko reikia jaunai sielai.

Arnhemas – svarbus Reino uostas. Universiteto fakultetas įsikūręs tiesiog vidury nuostabaus parko, o ir pats miestas – žalias ir žydintis.

Puiki strateginė padėtis rasti darbą

Rytinė Nyderlandų dalis, kurioje HAN University of Applied Sciences  ir turi savo fakultetus yra ypač svarbi jungtis tarp Roterdamo uosto bei Vokietijos industrinių zonų. Būtent todėl čia ypač gausu stambių įmonių, kurios nuolatos ieško tiek norinčių atlikti praktiką, tiek naujų darbuotojų. Galbūt tai bus ir Tavo karjeros tramplynas?


                             

HAN universitetas nesiūlo bendrabučių, tačiau abiejuose miestuose, kuriuose jis yra įsikūręs, dirba apgyvendinimo agentūros, kurios parūpina būstus studentams.
 
Campus Arnhem

Universitetas studijuosiantiems Arnhem mieste siūlo keletą skirtingų vietų, kuriose galima apsigyventi, tačiau dėl bet 
kurios iš jų kreiptis reikia ne į agentūras, tačiau tiesiai į universiteto apgyvendinimo biurą adresu HAN.Housingoffice(eta)han.nl.

Stojant pagrindiniu stojimu dėl būsto reikėtų kreiptis iki birželio pirmosios.

Nuomos kaina svyruoja nuo €1800 iki €3500 per semestrą. Tiksli kaina priklauso nuo kambario dydžio, apstatymo, vietos, kurioje yra būstas, bei komunalinių mokesčių dydžio (kadangi nuomos kaina pateikiama jau įskaičiavus visus pagrindinius komunalinius mokesčius). Visi kambariai yra apstatyti baldais. Už būstą galima mokėti arba visą sumą iškart, arba kasmėnesinėmis įmokomis.

Daugiau informacijos rasite čia.
Campus Nijmegen

Šiame mieste yra dvi agentūros, kurios padeda susirasti būstą studentams.:
SSHN (Stichting Studenten Huisvesting Nijmegen) – jei norite šios agentūros pagalbos ieškant būsto turite užsiregistruoti jų svetainėje. Registracija mokama ir kainuoja € 20.

The Room Centre Foundation Nijmegen – galite apsilankyti jų svetainėje, tačiau svetainė yra tik olandų kalba. Norėdami gauti daugiau informacijos galite kreiptis adresu info(eta)kamercentrum.nl. Norėdami susirasti būstą per šią agentūrą turite užsiregistruoti. Registracijos kaina - € 25.

Jei ketinate Nijmegene studijuoti Life Sciences programą taip pat dėl apgyvendinimo galima kreiptis adresu: s.vanhelmond(eta)han.nl.


Savarankiškos būsto paieškos:

Jei nenorite naudotis šių agentūrų paslaugomis galite ieškoti būsto savarankiškai. Pateikiame keletą svetainių, kurios gali praversti būsto paieškose:


Viešbučiai:

Kartais nutinka, kad prieš išvykstant studentai dar neturi kur gyventi. Tokiu atveju galima pasiieškoti laikinų sprendimų – hostelių, viešbučių ir t.t. Laikini sprendimai padės jums laimėti laiko kol susirasite nuolatinę gyvenamąją vietą. Turėkite omenyje, kad nuvykus į Nyderlandus būsto paieškos eisis greičiau negu ieškant per atstumą.

Pateikiame keletą naudingų nuorodų:

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka anketoje prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • turėti anglų kalbos pažymį Brandos atestate ir išlaikyti Anglų kalbos valstybinį egzaminą (egzamino rezultatas nėra svarbus, svarbiausia, kad jį išlaikytum).
 • išlaikyti IELTS arba TOEFL testą.

Patarimas!Jeigu nori pasitikrinti ar tavo anglų kalbos žinios yra pakankamos studijuoti Nyderlandų aukštosiose – suteikiame galimybę laikyti Kastu testą. Nors anglų kalbos testas nėra reikalaujamas, patartina žinoti savo galimybes ir kalbos lygį.

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.
 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų (kokio balo reikalauja tavo pasirinkta programa rasi prie programos stojimo reikalavimų):

 • IELTS
 • TOEFL
Skambinti
Siųsk užklausą