Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
VIA University College

Via University College – didžiausia tokio mišraus tipo (ir universitetas, ir kolegija) aukštojo mokslo įstaiga Danijoje. Studentų bei programų skaičius čia tik auga, o universitetas skina ne vieną „geriausio“ laurą įvairiuose  pažangumo ir kokybės rodikliuose. Jeigu svajoji apie modernų ir tarptautišką universitetą, skaitai tinkamą aprašymą!

100 metų patirties trijose, ypač Danijai svarbiose, srityse

1 iš 4 Danijos mokytojų, seselių bei socialinių darbuotojų baigia studijas būtent Via University College. Regis, čia susiformavo visa Danijos švietimo bei socialinės paramos karta! Žinodami, kaip puikiai Danijoje funkcionuoja šios sferos, galime įsivaizduoti, kaip puikiai parengiami joms atstovaujantys specialistai. Žinoma, tai atsitiko ne per dieną: būtent minėtos programos yra seniausia Via University College istorija, kurios pradžia siekia net 1898 metus!

2500 studentų iš viso pasaulio

Universitetas „tarnauja“ ne tik Danijos ateičiai, bet ir visam pasauliui: vienu metu čia mokosi virš 2500 studentų iš svetur. Universitetas deda visas pastangas, kad jie jaustųsi puikiai ir kaip namuose, todėl aplinka Via University College – ypač multikultūrinė. Toks susidomėjusių kiekis įrodo Via University College studijų anglų kalba kokybę, o dar kartą ją patvirtina ir tai, kad 2014-aisiais metais universitetas tapo studentų apklausos Student Experience Exchange survey (SEE) ‘Excellent International Student Satisfaction’ nugalėtoju! Belieka įsivaizduoti, kokie smagūs būna Via University College studentų savaitgaliai.

„Versliausia“ Danijos švietimo įstaiga

Dar viena sritis, kurioje universitetas pirmauja – verslumas. Net ketvirtadalis studentų čia įgyja stiprius verslo pagrindus ar pastiprina žinias konsultacijų, kurios vyksta ne tik paskaitų ar praktikos įmonėse metu – Via University College veikia  idėjų inkubatorius, kuriame galima:

  • Gauti konsultaciją savo verslo idėjai;
  • Rasti jai partnerių;
  • Rasti rėmėjų;
  • Prisidėti prie kitų projekto, idėjos, veiklos.

30% studentų gauna mokslo daktaro laipsnį

Nors trumpiausia mokymosi Via University College pakopa yra vos keli metai, daugelis studentų nukeliauja kur kas toliau – net iki Phd laipsnio. Tai įrodo, kad kiekviename studijų etape įgytos žinios yra svarios ir pakankamos ne tik įsidarbinti, bet ir siekti tikro mokslininko karjeros. Jei taip daryti nuspręsi ir Tu, Via University College tau bus suteiktos visos galimybės: čia veikia modernus mokslinių tyrimų centras.

Kodėl universitetas pasirinko pavadinimą VIA? Tiek danų, tiek anglų kalba šis žodis turi tą pačią reikšmę – laikiną stotelę ilgoje kelionėje („a temporary stay on journey“). Būtent taip VIA ir regi mokymąsį – kaip jūsų gyvenimo kelionės atkarpą, kurioje įgyjama žinių ir patirties tam, kad galima būtų tęsti tolimesnę kelionę per gyvenimą.

Čia rasi daug įdomių ir vaizdingų video apie VIA universitetą bei galėsi pamatyti kaip atrodo pats universitetas.

Apgyvendinimas Campus Horsens

Pasirinkusiems studijas VIA Campus Horsens jums bus suteikta pagalba gyvenamosios vietos paieškose. Studentų miesteliai, kuriuose ir galima nuomotis kambarį yra administruojami įmonės "Drosselbo", taigi kambarį rezervuoti turite būtent www.drosselbo.com puslapyje. Ten taip pat rasite daugiau informacijos apie butus ir kainas.

Patariame dėl apgyvendinimo aplikuoti kuo anksčiau – tai padidins galimybes gauti kambarį studentų miestelyje. Studentų miesteliai yra du: Kamtjatka ir Campus Student Village. Abiejuose miesteliuose esantys pastatai yra modernūs, patogiai ir jaukiai įrengti, aplikuojant administracija stengiasi kuo labiau atsižvelgti į studento pageidavimus. Daugiau informacijos apie gyvenamosios vietos paiešką Horsens mieste bei minėtųjų studentų miestelių aprašymą rasi čia ir čia.

LABAI atidžiai perskaitykite čia pateiktą informaciją, rasite tikrai naudingų patarimų, kaip susirasti saugų ir nebrangų būstą.


Nori savo akimis pamatyti, kaip atrodo Campus Horsens aplinka? Pažiūrėk video filmukų :)

Apgyvendinimas Campus Aarhus

Aarhus miestas yra antras pagal dydį Danijoje, įsikūręs prie jūros. Miestas siūlo daug galimybių mėgstantiems socializuotis ir dalyvauti įvairiuose kultūriniuose renginiuose. Kadangi mieste apsigyvena tūkstančiai studentų – jame visada yra ką veikti. Daugiau informacijos apie gyvenimą Aarhus mieste rasi visitaarhus puslapyje.

Pasirinkusiems studijas Campus Aarhus garantuoti gyvenamosios vietos aukštoji negali. Tačiau jūs privalote susisiekti su Kollegiekontoret in Aarhus arba aarhus.housing(eta)viauc.dk.

Taip pat išmėginkite ir šias svetaines (nors jos yra danų kalba, tačiau išsivertus su google translate reikiama informacija bus suprantama). Beje, visose šiose svetainėse būsto galite ieškotis nemokamai, nereikia mokėti už registraciją svetainėje ar pan.:

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

  • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
  • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

  • Kastu anglų kalbos testas (jei turi gerą įvertinimą iš IELTS/TOEFL, tau nereikia laikyti Kastu anglų kalbos testo).
Skambinti
Siųsk užklausą