Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
Saxion University of Applied Sciences

       

Saxion University of Applied Sciences motyvuotiems ir ieškantiems ramybės

Nors Saxion University of Applied Sciences įsikūręs nedideliuose Nyderlandų rytinės dalies miestuose, universitetas populiarumu nenusileidžia pagrindiniams šalies universitetams – šiuo metu jame studijuoja daugiau nei 27000 studentų, o net 15% iš jų  – kitataučiai.

Ilgametė patirtis

Saxion University of Applied Sciences istorija prasidėjo dar 1875 metais, todėl akademinės tradicijos čia ypač tvirtos: universitetą kuruoja Nyderlandų švietimo ir mokslų ministerija, praktines žinias „grąžina“ per ilgus metus užauginta ne viena sėkmingų specialistų karta, o norimą programą gali rasti beveik kiekviena sritimi susidomėjęs studentas: nuo mados iki inžinerijos, nuo turizmo vadybos iki fizioterapijos, nuo  informatikos iki žaidimų dizaino.

Tikslas – pritaikyti žinias

Saxion University of Applied Sciences – taikomųjų mokslų universitetas. Tai reiškia, kad visa teorija turi būti pagrįsta praktiškai: ar tai profesiniais įgūdžiais, ar moksliniais tyrimais. Mokslinius tyrimus vykdo net 6 skirtingi padaliniai:

 • Dizaino ir technologijų,
 • Verslo ir inovacijų,
 • Sveikatos, socialinio darbo ir technologijų pritaikymo šiose srityse,
 • Turizmo,
 • Miesto ir aplinkos vystymo,
 • Švietimo inovacijų.

Na, o jeigu širdis labiau šaukiasi darbo įmonėje ar organizacijoje, o ne labratorijoje Saxion University of Applied Sciences siūlo specialias programas ir pagalbą ieškant nepilnos dienos darbo ar praktikos.

Viskas šalia

Kad ir kur bestudijuotum, Tavo universitetas, biblioteka, kavinės, parduotuvė ir kiti svarbiausi objektai bus šalia Tavo namų. Sąlygiškai šalia bus ir patys didžiausi Olandijos miestai – Amsterdamas ar Roterdamas: negana to, kad šalis labai nedidelė, o atstumai visai maži, tai dar ir susisiekimas tiesiog puikus! Tai reiškia, kad liūdėti neleis ne tik vietiniai studentų klubai ar būreliai, bet ir savaitgalinės  kelionės į sostinę ar pajūrį.

 

Nuo 2016 metų universitetas gali pasiūlyti apgyvendinimą visiems tarptautiniams studentams, todėl laiku kreipęsi galite sėkmingai gauti universiteto siūlomus kambarius.

Daugiau informacijos rasite ČIA. Registracijos ir reservacijos atliekamos online būdu, viską rasite paspaudę ant minėto link'o.'

Paprastai siūlomi vienviečiai kambariai, bent minimaliai apstatyti baldais (lova, spintelė, stalas, kėdė), su interneto prieiga ir patogumais, kuriais dalinamasi su keletu kitų studentų.

Dėl būsto reikia kreiptis kaip galima anksčiau. Jei jau nusprendėte stoti į Saxion universitetą, dar pavasarį, iškart po tai kai išsiųsite anketą, rekomenduojama kreiptis adresu housing(eta)saxion.nl ir jums bus suteikta informacija apie tai, kaip reikia kreiptis dėl būsto ir būsto suteikimo sąlygas.


Savarankiškos paieškos:

Būsto galite ieškoti ir savarankiškai. Pateikiame keletą nuorodų, kurios gali būti naudingos:

http://www.housinganywhere.com (anglų k.)
http://www.kamerhuren.nl/en/ (anglų k.)
http://www.househunting.nl/ (anglų k.)
http://www.directwonen.nl/ (anglų k.)
http://www.huurkamers.nl/ (anglų k.)
http://www.pararius.com/ (anglų k.)
http://www.kamernet.nl/ (anglų k.)
http://www.studentopkamers.nl/ (olandų k.)
http://www.rooming.nl/ (olandų k.)
http://www.kamertje.nl/ (olandų k.)
http://www.rotsvast.nl/ (olandų k.)


Viešbučiai:

Kartais nutinka, kad prieš išvykstant studentai dar neturi kur gyventi. Tokiu atveju galima pasiieškoti laikinų sprendimų – hostelių, viešbučių ir t.t. Laikini sprendimai padės jums laimėti laiko kol susirasite nuolatinę gyvenamąją vietą. Turėkite omenyje, kad nuvykus į Nyderlandus būsto paieškos eisis greičiau negu ieškant per atstumą.

Pateikiame keletą naudingų nuorodų:

•    http://www.booking.com (viešbučių paieškos sistema)
•    http://www.hostelbookers.com/ (hostelių paieškos sistema)
•    http://www.hostelz.com(hostelių paieškos sistema)
•    http://www.hostelworld.com (hostelių paieškos sistema)
•    http://www.hotels.nl/ (viešbučių paieškos sistema)

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka anketoje prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • turėti anglų kalbos pažymį Brandos atestate ir išlaikyti Anglų kalbos valstybinį egzaminą (egzamino rezultatas nėra svarbus, svarbiausia, kad jį išlaikytum).
 • išlaikyti IELTS arba TOEFL testą.

Patarimas!Jeigu nori pasitikrinti ar tavo anglų kalbos žinios yra pakankamos studijuoti Nyderlandų aukštosiose – suteikiame galimybę laikyti Kastu testą. Nors anglų kalbos testas nėra reikalaujamas, patartina žinoti savo galimybes ir kalbos lygį.

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.
 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų (kokio balo reikalauja tavo pasirinkta programa rasi prie programos stojimo reikalavimų):

 • IELTS
 • TOEFL
Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstines studijas) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top-up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • Brandos atestatas
 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.
 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • turėti anglų kalbos pažymį Brandos atestate ir išlaikyti Anglų kalbos valstybinį egzaminą (egzamino rezultatas nėra svarbus, svarbiausia, kad jį išlaikytum);
 • išlaikyti IELTS arba TOEFL testą;

Patarimas! Jeigu nori pasitikrinti ar tavo anglų kalbos žinios yra pakankamos studijuoti Nyderlandų aukštosiose – suteikiame galimybę laikyti Kastu testą. Nors anglų kalbos testas nėra reikalaujamas, patartina žinoti savo galimybes ir kalbos žinių lygį.

Skambinti
Siųsk užklausą