Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
Business Academy Aarhus

Business Academy Aarhus yra viena didžiausių verslo krypties akademijų Danijoje. Žinoma verslas čia nėra vienintelis mokslo objektas: Business Academy Aarhus galima studijuoti nuo automatikos iki chemijos, nuo informatikos iki finansų vadybos, viską papildant praktiniu ir į konkrečius verslo pasiekimus orientuotu požiūriu.

Darbas mažose grupėse

Business Academy Aarhus nėra labai didelė mokslo įstaiga, todėl čia sudaromos puikios sąlygos dirbti mažesnėse grupėse bei gauti kuo daugiau dėstytojų dėmesio. Grupinis darbas, seminarai, diskusijos ir praktiniai užsiėmimai sudaro didžiąją dalį paskaitų. Nors, kaip minėjome, Business Academy Aarhus, nėra didelė akademija, čia niekada nesijausi vienišas, nes vienu metu čia mokosi apie 900 tarptautinių studentų iš viso pasaulio!

Praktika tokiose įmonėse kaip „Norde Bank“, „IKEA“ ir „Porsche USA“

Business Academy Aarhus turi tiesioginius kontaktus ne tik su geriausiomis Danijos, bet ir geriausiomis pasaulio įmonėmis. Iš viso jų — net virš 800! „Carlsberg“, „IKEA“, „Nordea Bank“, „Novo Nordisk“ ir „Porsche USA“ — tai tik keletas įmonių vertų paminėti. Šiuos kontaktus Business Academy Aarhus studentai gali išnaudoti:

 • Ieškodami praktikos;
 • Ieškodami nepilnos dienos darbo;
 • Ieškodami pirmojo darbo po studijų baigimo;
 • Dalyvaudami įvairiuose projektuose.

Galimybė nemokamai išmokti Danų kalbą

Business Academy Aarhus nuolatos stengiasi, kad studentai, atvykę studijuoti į Daniją iš svetur, čia jaustųsi kuo geriau. Konsultacijų centras, asmeniniai koordinatoriai bei nemokami danų kalbos kursai — viskas tam, kad į visus klausimus būtų atsakyta tiek universitete, tiek už jo ribų.

Specialios nuolaidos ir galimybės studentams

Business Academy Aarhus po paskaitų tikrai nenuobodžiausi: pačioje akademijoje gausu veiklos tiek specialiai tarptautiniams studentams, tiek visiems bendrai: nuo tiesiog pasibuvimo kartu iki viešojo kalbėjimo klubo ar įvairių sporto būrelių. Už akademijos ribų irgi verda gyvenimas: antras pagal dydį Danijos miestas yra labai jaunatviškas ir gyvas.

Business Academy Aarhus studentams apgyvendinimo nesiūlo, tačiau tai daro studentų apgyvendinimu Aarhus mieste besirūpinanti agentūra Student housing Aarhus.

ČIA rasite svarbiausią informaciją apie apgyvendinimą Aarhus mieste bei rasite paaiškinimą kaip turite aplikuoti ir stoti į gyvenamosios vietos laukimo eilę, kad gautumėte pirmenybę toje eilėje. 

Jei pageidaujate, kad jie suteiktų jums gyvenamą vietą, būtina užpildyti internetinę anketą bendrabučiui gauti, kurią rasite čia.

Tie, kas niekaip neranda būsto gali pasinaudoti "Startup home" projekto paslaugomis. Apie tai daugiau ČIA.

Neužmirškite, kad aukštoji turi ir savo Facebook paskyrą, kurioje daug naudingos informacijos ;)

Keletas dalykų, kuriuos verta žinoti, kad būsto paieškos Aarhuse būtų sėkmingos:

 • Norinčių gauti būstą skaičius visada yra didesnis nei kambarių skaičius, todėl kreiptis reikia iš anksto;
 • Eilės prie būsto yra ilgos ir neretai pasiūlymo reikia palaukti. Kuo būstas populiaresnis tuo ilgiau reikės laukti, todėl anketoje žymėdami pageidaujamus būstus neapsiribokite tik vienu ar dviem;
 • Sukurtą anketą reikia atnaujinti kas mėnesį, jei anketa nėra atnaujinama, administratoriai supranta, kad anketos autoriui būsto nebereikia ir ją ištrina, todėl nepamirškite anketos reguliariai tikrinti ir atnaujinti.
 • Nuomos kaina, priklausomai nuo kambario ir bendrabučio vietos, gali svyruoti nuo 1400 iki 3000 DKK per mėnesį. Prieš įsikraustant taip pat mokamas ir depozitas, kurio dydis paprastai atitinka 2-3 mėnesių nuomos sumą.
 • Daugelyje bendrabučių siūlomi kambariai yra be baldų, todėl tai reikia turėti omenyje. Tačiau yra tikrai daug galimybių paprastus tvarkingus baldus įsigyti nebrangiai arba gauti nemokamai.
 • Jei kyla sunkumų ieškant būsto ar pildant registracijos formą, galite konsultuotis su universiteto pagalbininkais skype programa. Norėdami užsiregistruoti konsultacijai, turite parašyti adresu vesp(eta)baaa.dk – jums bus paskirtas laikas ir galėsite užduoti visus rūpimus klausimus.

Galima būsto ieškoti ir savarankiškai. Populiariausios svetainės, kuriose studentai ieško būsto: www.boligportal.dk/en ir www.findroommate.dk.
Paprastai savarankiškai ieškant būsto galima gauti kambarį su mažesne mėnesine nuoma (tačiau tik tuo atveju, jei butą ar kambarį dalijatės su kitais studentais), tačiau dažnai privatūs nuomininkai ima didesnį depozitą.

Kartais nutinka ir taip, kad studijoms beprasidedant būsto vis dar nėra, arba studentas atvyksta anksčiau nei gali gauti raktus nuo savo naujųjų namų. Abiem atvejais galima pasinaudoti trumpalaikio apgyvendinimo sprendimais. Pigiausia būtų gyventi jaunimo hostelyje, siūlome tris populiariausius:

 

Taip pat išmėginkite ir šias svetaines (nors jos yra danų kalba, tačiau išsivertus su google translate reikiama informacija bus suprantama). Beje, visose šiose svetainėse būsto galite ieškotis nemokamai, nereikia mokėti už registraciją svetainėje ar pan.:

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Brandos atestatą. Atkreipkite dėmesį, kad brandos atestate valandos yra surašytos akademinėmis valandomis, ir tik 11, 12 klasės. Todėl Jūs turite brandos atestate esančias valandas paversti į tikras valandas (tam naudokitės Kastu pažymių išraše esančia formule valandoms perskaičiuoti) ir įsitikinti, jog turite pakankamai valandų.

Anglų kalbos reikalavimai

 • Kastu anglų kalbos testas (jei turi gerą įvertinimą iš IELTS/TOEFL, tau nereikia laikyti Kastu anglų kalbos testo).
Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (tęstinės studijas) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top-up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.
 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

 • Kastu anglų kalbos testas (jei turi gerą įvertinimą iš IELTS/TOEFL, tau nereikia laikyti Kastu anglų kalbos testo).
Skambinti
Siųsk užklausą