Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
University College Northern Denmark

University College Northern Denmark (UCN) – profesinio lavinimo institucija, veikianti pagal puikų Danišką švietimo modelį, kada norintiems greitai pasiekti karjeros aukštumų siūlomos kelis metus trunkančios profesinės - akademinės programos, o norintiems žinias gilinti dar labiau, galima „likti“ bakalaure. Jeigu ieškai konkrečių, modernių, profesinių žinių ir nekantrauji kuo greičiau įsilieti į darbo rinką, ši vieta – kaip tik Tau.

Mokomasi tik realiai reikalingų žinių

„Real life education“ – tokia yra UCN vizija. Tai reiškia, kad kolegijos komanda nuolatos tikrina, ar tai, ko mokosi studentai, vis dar yra aktualu, naudinga bei reikalinga ir atvirkščiai: nuolatos stebi naujus darbdavių poreikius, o vos juos aptikusi labai konkrečiai bei tiesiogiai ima ruošti šiems poreikiams tinkančius darbuotojus. Matydami tokį procesą bei suprasdami, kad Danija – viena pažangiausių pasaulio valstybių, galime teigti, kad UCN įgyjamos aktualiausios ir labai konkrečios žinios bei įgūdžiai.

Vertinama drąsa

Geriausios inovacijos bei sprendimai dažnai priimami tik surizikavus ar išlindus iš „mąstymo dėžėje“. Būtent tokie, rėmų sau nestatantys studentai, yra ypač laukiami ir vertinami University College Northern Denmark (UCN). Jeigu mokykloje tu buvai tas, kuris pirmas susivokia pakeisti seną lentos skudurėlį, tas, kuris pastebi klaidą testo klausime ar tas, kuris pasiūlo vietoj namų darbų atliktį kur kas įdomesnę užduotį – UCN tavo iniciatyvos visada bus pastebėtos.

Aiškūs sprendimai

Esminis momentas daugelyje veiksmų yra ne informacijos gausa, ne sausos žinios, o tikslingas ir aiškus sprendimas. Priimti teisingą sprendimą – to mokysiesi kasdien, jeigu studijuosi UCN. Viską, ką sužinosi, turėsi pritaikyti praktiškai: tiek projektų metu paskaitose, tiek atlikdamas profesinę praktiką.

Studijos mieste, kuriuo jo gyventojai didžiuojasi bene labiausiai Europoje

Olborgas – jaukus, studentų pilnas uostamiestis. Jo gyventojai, pagal apklausų tyrimus, yra bene laimingiausi ir labiausiai besidžiaugiantys savo miestu visoje Europoje. Ir ne veltui: čia pakrantėje ošia jūra, sausumoje ošia visada puikios nuotaikos studentai, čia palaidoti vikingai ir žaidžia viena stipriausių Danijos futbolo komandų. O kur dar vienas didžiausių Skandinavijoje karnavalų!

Aalborgo miestas garantuoja gyvenamąją vietą visiems studentams. Kiti Danijos miestai to garantuoti negali, svarbiausia – aktyviai ieškoti. UCN gali pasiūlyti apgyvendinimą UC House bendrabutyje. US House yra įsikūręs šalia Skalbord srities (didžiausia Aalborgo apsipirkinėjimo sritis, kurioje randasi daugiau negu 100 parduotuvių).

UC House yra 4 km atstumu nutolęs nuo miesto centro. Susisiekimas su centru labai geras – šiuo maršrutu važinėja daugiau negu 5 autobusai. Toje pačioje srityje yra ne tik autobusų stotelės, bet ir traukinių stotis, iš Skalborg srities galėsite vykti į vakarinę Aalborgo miesto dalį (Aalborg Vestbyen) ir į visus UCN padalinius.

UC House siūlo modernius, erdvius kambarius su lovomis, kompiuterių stalais ir lempomis. Kartu su kitais studentais dalinamasi pilnai įrengta virtuve ir svetaine iš kurios galima patekti į uždarą sodą, kuriame yra ir barbekiu. Svetainės įrengtos labai jaukiai – yra didelės sofos, tai poilsio zona, kurioje galima žiūrėti TV su kambariokais ar šiaip šnekučiuotis, taip pat yra ir stalo teniso bei biliardo stalas. Name taip pat yra ir greitas bevielis internetas, skalbimo paslaugos.

Dauguma kambarių yra 20 m2 dydžio ir turi privačias vonias. Kainos: nuo 2000 DKK – 3800 DKK už vienvietį kambarį ir 1500 DKK – 1900 DKK žmogui už dvivietį kambarį. Kiekviename kambaryje taip pat įmontuotas ir šaldytuvas.

Adresas: UC House, Nibevej 12, 9200  Aalborg SV, Denmark.

Internetinis puslapis: http://uchouse.dk/index.html

Dėl apgyvendinimo taip pat būtinai kreipkitės į UCN atstovę Mrs. Carina Mortensen cam(@)ucn.dk. Daugiau informacijos apie apgyvendinimą galite rasti čia.


Jau žinantiems stojimo rezultatus į UCN: Pagalbos ieškant būsto taip pat galėsite prašyti ir per UCN sistemą – bet tik tuo atveju, jeigu gavote priėmimo laišką (prisijungimai prie šios sistemos bus suteikti kartu su priėmimo laišku). Pirmiausia turėsite užsiregistruoti internetiniame puslapyje adresu www.aku-aalborg.dk, kad gautumėte kodą, o tuomet pateikę reikiamus duomenis prašysite pagalbos per minėtąją UCN sistemą - tai garantuos, jog greičiau gautumėte gyvenamąją vietą.

Tačiau atminkite, kad būsto žvalgytis reikia daug anksčiau, kadangi į UCN stojančiųjų yra tikrai daug.

 

      ČIA rasite daugiau naudingos informacijos apie AKU-Aalborg svetainę.   

Taip pat išmėginkite ir šias svetaines (nors jos yra danų kalba, tačiau išsivertus su google translate reikiama informacija bus suprantama). Beje, visose šiose svetainėse būsto galite ieškotis nemokamai, nereikia mokėti už registraciją svetainėje ar pan.:

               

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

  • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
  • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Brandos atestatą.
  • Specialus motyvacinis laiškas – ši akademija didelį dėmesį kreips į motyvacinį laišką! Jis turi būti parašytas būtent pasirinktai studijų programai. Privaloma paaiškinti priežastis, kodėl norima studijuoti Danijoje, kodėl šioje akademijoje ir pasirinktoje studijų programoje.  

DĖMESIO! stojantieji į University College Northern Denmark PRIVALO išsilaikyti testą iki Kovo 10 d.Neišsilaikę Kastu anglų kalbos testo iki Kovo 10 d. įstoti į šią aukštąją nebegalite. Informuojame, kad Kastu anglų kalbos testo laikymas bus organizuojamas Vasario viduryje ir Kovo pradžioje.

Anglų kalbos reikalavimai

  • Kastu anglų kalbos testas (jei turi gerą įvertinimą iš IELTS/TOEFL, tau nereikia laikyti Kastu anglų kalbos testo).
Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (tęstinės studijas) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top-up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

  • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.
  • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.
  • Specialus motyvacinis laiškas – ši akademija didelį dėmesį kreips į motyvacinį laišką! Jis turi būti parašytas būtent pasirinktai studijų programai. Privaloma paaiškinti priežastis, kodėl norima studijuoti Danijoje, kodėl šioje akademijoje ir pasirinktoje studijų programoje. 

DĖMESIO! stojantieji į University College Northern Denmark PRIVALO išsilaikyti testą iki Kovo 10 d.Neišsilaikę Kastu anglų kalbos testo iki Kovo 10 d. įstoti į šią aukštąją nebegalite. Informuojame, kad Kastu anglų kalbos testo laikymas bus organizuojamas Vasario viduryje ir Kovo pradžioje.

Anglų kalbos reikalavimai

  • Kastu anglų kalbos testas (jei turi gerą įvertinimą iš IELTS/TOEFL, tau nereikia laikyti Kastu anglų kalbos testo).
Skambinti
Siųsk užklausą