UCLL University of Applied Sciences

Leuven
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

UCLL University of Applied Sciences - bendradarbiavimas, praktika ir vienybė, tai trys žodžiai geriausiai nusakantys šio universiteto filosofiją!

Domina bakalauro studijos trijose skirtingose Europos šalyse ir praktikos lyderiaujančiose įmonėse? Tai tik keletas iš patraukliausių aspektų studijuojant UCLL University of Applied Sciences!

Vienijanti filosofija

Įsikūręs pačioje Europos širdyje, UCLL University of Applied Sciences yra labai vertinamas taikomųjų mokslų universitetas Belgijoje, siūlantis platų aukštojo mokslo, tyrimų ir bendradarbiavimo paslaugų spektrą. Šis universitetas nuolat skatina ir įtraukia naujoves studijose, kad kiekvienas studentas būtų kuo geriau paruoštas darbo rinkai ir ateities pasauliui.

Moving Minds - filosofija, kuria remiasi UCLL. Moving Minds, tai studentų bendruomenė, kuri leidžia studentams dalintis savo idėjomis bei rengti įvairius projektus, taip peržengiant savo komforto zoną.

Glaudus bendradarbiavimas

UCLL mokymo filosofija, tyrimai ir bendruomenė - tai viena galinga jėga, kuri jungia studentus, universiteto darbuotojus, darbdavius bei visuomenę. Bendradarbiaudamas su užsienio aukštosiomis mokyklomis, UCLL suteikia progą studijuoti net keliose užsienio šalyse, kelios iš jų: Danija, Prancūzija, Jungtinė Karalystė, Ispanija.

Į praktiką orientuotos studijos

Kaip ir kituose taikomųjų mokslų universitetuose, studijuojant UCLL, suteikiamos idealios galimybės mokytis pasirinktos specialybės praktiškai - tai yra svarbiausia norint tinkamai pasiruošti darbo rinkai. Studentai atlieka praktikas lyderiaujančiose įmonėse ir organizacijose, kuriose turi galimybę išmokti tam tikro sektoriaus paslapčių ir įgyti reikalingų įgūdžių. Neretai studentai atlikę praktiką įmonėje, ten pasilieka ir dirbti.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka anketoje prisegti savo Brandos atestatą.

 

 

Pastaba! 

 • Motyvacinis laiškas yra privalomas dokumentas stojant į šio universiteto programas.
 • UCLL taiko 50,2 EUR stojimo anketos adminstravimo mokestį.

 

 

Anglų kalbos reikalavimai

SVARBU: anglų kalbos testo sertifikatą privaloma pateikti kartu su visais dokumentais, atsiunčiant anketą. Universitetas nesvarsto stojimo anketų be anglų kalbos testo rezultatų, todėl sertifikatą privaloma pateikti iki stojimo pabaigos. Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5
 • TOEFL - 79 (UCLL institution code is 5782)

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

 

Pastaba! 

 • Motyvacinis laiškas yra privalomas dokumentas stojant į šio universiteto programas.
 • UCLL taiko 50,1 EUR stojimo anketos adminstravimo mokestį.

 

 

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5
 • TOEFL - 79 (UCLL institution code is 5782)

Net 80% kambarių studentams siūlomi privačioje rinkoje, tad tik likusi nedidelė dalis yra siūloma universiteto bendrabučiuose.

UCLL University of Applied Sciences yra KU Leuven asociacijos narys, tad KU Leuven Housing Service suteiks visiems tarptautiniams UCLL studentams informaciją apie tai, kaip rasti tinkamą būstą.

Privati nuoma

Kotwijs yra universitete veikianti studentų apgyvendinimo Leuvene duomenų bazė. Joje lengvai ir greitai galima rasti siūlomus kambarius studentams, pagal norimus kriterijus, tokius kaip: kainos riba, vieta, nuomos laikotarpis, patogumas (pavyzdžiui atskiras vonios kambarys).

Kodėl verta naudotis Kotwijs duomenų baze?

Su šioje duomenų bazėje esančiais nuomotojais bendradarbiauja universitetas, tad nėra sukčiavimo rizikos. Be to, visi šioje duomenų bazėje esantys būstai atitinka universiteto minimalius būsto kokybės, priešgaisrinės saugos, draugiškumo studentams reikalavimus. 

Studentų bendrabučiai

Kadangi studentų bendrabučiai sudaro tik 20% visos būsto rinkos, kambarių skaičius yra labai ribotas. Paraiškų teikimas, norint gauti bendrabučio kambarį yra  balandžio 28 d., tad rekomenduojama teikti paraiškas kaip įmanoma anksčiau.

Duomenų bazę, ieškant kambario bendrabučiuose, rasite čia.

Kainos

Vidutinė vieno kambario nuomos kaina yra apie 390 eurų per mėnesį, įskaitant komunalines paslaugas. Kambario su atskirais patogumais (pavyzdžiui vonios kambarys) nuoma yra maždaug 550 eurų per mėnesį. Vidutinė studijos tipo buto nuoma vienam asmeniui kainuoja maždaug 590 eurų.

Studentų kontaktai
Studentų, kurie šiuo metu studijuoja arba studijavo šioje aukštojoje mokykloje, kontaktai. Gali su jais susisiekti ir sužinoti daugiau apie jų studijas ir gyvenimą  :)
Jorė Petrauskaitė
Business Management - Marketing (Bachelor)
2022-09
https://www.facebook.com/jore.petrauskaite