„Magistrų dienos 2018“

2018-02-06
Jei svarstai apie magistro studijas užsienyje – šis nemokamas renginys kaip tik tau! Jau vasario 20 – 21 dienomis prisijunk ONLINE ir dalyvauk webinaruose bei skype pokalbiuose su 6 skirtingų universitetų atstovais iš ANGLIJOS, OLANDIJOS ir ŠVEDIJOS!

Sužinok svarbiausią informaciją apie universitetus, studijų programas, apgyvendinimą, studentų laisvalaikį bei kitus tave dominančius dalykus. Visi „Magistrų dienų 2018“ webinarai vyks skirtingu laiku, tad galėsi sudalyvauti kiekviename!  O jei norėsi su universitetų atstovais pabendrauti akis į akį – Kastu komanda taip pat organizuos ir individualius Skype pokalbius su universitetų atstovais!

Viskas, ką Tau reikia padaryti - užsiregistruoti norimam webinarui (-ams) bei Skype pokalbiui (-iams), atėjus laikui būti prie kompiuterio! Easy, tiesa?

 

„Magistrų dienos 2018“ dalyviai:

 

Jonkoping University (Švedija)
Jonkoping University – tikras tarptautinių universitetų lyderis Švedijoje. Virš 350 universitetų – partnerių visame pasaulyje ir virš 70 užsienio šalių studentų pačiame universitete! Tokia multikultūrinė aplinka sups Tave kiekvieną dieną. Savaime suprantama, kad diplomas, kurį įgysi, bus plačiai vertinamas ir svarus siekiant tarptautinės karjeros.
NHTV University of Applied Sciences (Olandija)
NHTV yra didžiausia ir pirmaujanti švietimo įstaiga pasaulyje turizmo ir laisvalaikio srityje! Tarptautinės akreditacijos, pavyzdžiui iš JT Pasaulio turizmo organizacijos ir Pasaulio laisvalaikio organizacijos, pabrėžia šios aukštosios švietimo kokybę. NHTV dirba kartu su daugeliu pagrindinių švietimo institucijų visame pasaulyje, taip sudaromos galimybės intensyviems studentų ir dėstytojų mainams!
University of Sunderland (Anglija)
-41% - tiek sudaro tarptautiniai studentai Sunderland unviersitete. Negana to, šis universitetas yra apdovanotas sidabro medaliu nacionaliniuose Anglijos Teaching Excellence Framework apdovanojimuose.
Radboud University (Olandija)
Ploniausia pasaulyje medžiaga (grafenas) buvo išrasta Radboud University laboratorijoje! 2010 metais už šį darbą Nobelio Fizikos premija buvo apdovanoti Andre Geim ir Konstantinas Novaselovas.
Brunel University London (Anglija)
Brunel University yra vienas iš tarptautinių universitetų lyderių, nes pagal Times Higher Education World University Rankings 2016 patenka į pasaulio top 50!
University of West London (Anglija)
Pagal The Times and Sunday Times Good University Guide 2018 duomenis University of West London yra pripažintas moderniausiu universitetu Londone, 8 moderniausiu universitetu Anglijoje ir 56 vietoje tarp Anglijos univeristetų!

 

 

Skype pokalbiai

Norintiems su universitetų atstovais pabendrauti akis į akį Kastu komanda organizuos individualius pokalbius per Skype. Viskas, ką tau reikia padaryti, tai registracijos formoje nurodyti, su kokiu universitetu norėtum turėti pokalbį bei nurodyti savo skype ID! O dieną prieš Skype pokalbį pranešime tau tikslų pokalbio laiką. Štai laikai, į kuriuos gali orientuotis:

  • Jonkoping University (vasario 20 d. nuo 18:00)
  • NHTV University of Applied Sciences (vasario 20 d. nuo 19:00)
  • University of Sunderland (vasario 20 d. nuo 12:00)
  • Radboud University  (vasario 21 d. nuo 18:00)
  • Brunel University London  (vasario 21 d. nuo 19:00)
  • University of West London  (vasario 21 d. nuo 20:00)

 

Peržiūrėk webinarų įrašus!

Jonkoping University

NHTV University of Applied Sciences

University of Sunderland

Radboud University

University of West London

 

Jei turi klausimų, susisiek!
Laima Namajūnaitė
Konsultantė
Laima Namajūnaitė
Julija Petrovaitė
Konsultantė
Julija Petrovaitė
Vytautas Murauskas
Konsultantas
Vytautas Murauskas
arrow
arrow