Kastu EuroTrip 2

2010-01-21

Kadangi tikime, jog visiems stojantiems labai smalsu pamatyti užsienio universitetus, susipažinti su jų mokymo metodais bei studijų sistema dar prieš stojant, Kastu International organizuoja kelionę į mūsų atstovaujamas aukštąsias mokyklas Danijoje. Kelionė vyks vasario 13-18 dienomis. Tikime, kad po kelionės savo įspūdžiais pasidalinsite ir su tais, kurie negalėjo vykti ir pamatyti visko savo akimis, nepamirškit, jiems tai taip pat aktualu!:)

Kelionės tikslas aplankyti Danijos aukštąsias mokyklas, įsitikinti studijų kokybe susipažinti su aplinka. Ekskursijų metu turėsite galimybę pamatyti, kaip Danijos aukštosiose mokslo įstaigose vyksta paskaitos, susipažinti su studijuojančiais ten studentais iš Lietuvos, Danijos bei kitų šalių bei tiesiogiai iš dėstytojų galėsite gauti atsakymus į jums rūpimus klausimus. 

 

Taip pat susipažinsite su kitais žmonėmis, kurie domisi studijomis užsienyje, ir linksmai praleisite laiką.

Kelionės tikslai:


  • Savo akimis pamatyti,kaip vyksta studijos Danijoje;
  • Surasti naujų draugų;
  • Gerai praleisti laiką.

Kelionės metu aplankysime šias Danijos aukštąsias mokyklas:


Jei susidomėjai atsisiųsk preliminarų kelionės grafiką.

Registracija į kelionę vyksta karolis@kastu.lt

Registruodamasis nurodyk savo vardą, pavardę, asmens kodą, adresą, el-paštą, telefoną, mokyklą ir dvi aukštąsias, kurias labiausiai norėtum aplankyti iš aukščiau pateikto sąrašo. Kiekvienas važiuojantis galės aplankyti bent vieną aukštąją mokyklą iš savo prioriteto sąrašo. Kitą aukštąją mokyklą Kastu komanda parinks pagal galimybes, tačiau ji gali nesutapti su Jūsų norima aplankyti aukštąja.

 

Kelionės kaina: 470 litų

Į kainą yra įskaičiuota: autobusas, nakvynės Danijoje, tropikų parkas, keleivių draudimas bei dalinis maitinimas aukštosiose. Papildomai rekėtų pasiimti apie 40 Eurų ir 100 Danijos kronų maistui, pramogoms, bei viešojo transporto bilietams Aarhuso mieste.

 

Kontaktinis asmuo


Kastu konsultantas
Karolis Malinauskas
karolis@kastu.lt
+370 615 11849