Prisijunk prie Kastu kelionės į Kiniją!

2019-08-14
Ką galvoji apie beveik 2 savaičių trukmės kelionę į Aziją su grupe bendraminčių moksleivių? Skamba kaip kelionė, kurią atsimintum visą gyvenimą? Tada klausyk, ką pasakysim! 
Kaip jau turbūt žinai, nuo 2018 metų rudens pradėjome dirbti su Kinijos universitetais. Draugystė jau nuo pradžių buvo sėkminga, tad ilgai netrukus atvažiavome jų aplankyti. Aplankėme mes - norime, kad aplankytum ir tu!

Kelionės metu ne tik mokysimės kinų kalbos, pažindinsimės su vietine Azijos kultūra, lankysime garsiausias miesto vietas, ragausime tradicinius kinų patiekalus,bet ir didelį dėmesį skirsime vienam geriausių Kinijos universitetų, kuris ir organizuoja šią kelionę - Huazhong University of Science and Technology (arba tiesiog HUST).

 

Kelionė - dalinai finansuojama 

Tau pasisekė - HUST universitetas finansuos didžiąją dalį tavo kelionės išlaidų, tad tau tereikės susimokėti už skrydžius, dokumentų tvarkymą ir maistą. Apgyvendinimu, ekskursijomis ir įspūdingomis pramogomis pasirūpins universitetas! Mes tavo vietoje tikrai nusigraužtume nagus, jei atsisakytume tokios galimybės - antros tokios nebebus ;)

Kiek viskas kainuos? 

  • Pradėkime nuo skrydžio! Po ilgų derybų su avialinijomis, skrydžiui iki Kinijos pasirinkome LOT linijas. Preliminari skrydžio iš Varšuvos į Beijing oro uostą kaina už skrydžius pirmyn-atgal gali svyruoti apie 460 Eur (kaina gali varijuoti priklausomai nuo dienos, kai bus surinktas kelionės avansas ir užsakyti grupiniai bilietai, tačiau neturėtų viršyti 500 Eur).

  • Iki Varšuvos visi kartu važiuosime autobusu. Kelionės kaina asmeniui Vilnius-Varšuva-Vilnius sieks apie 30 Eur.  

  • Iš Beijing oro uosto iki miesto, kuriame įsikūręs HUST universitetas (miesto pavadinimas - Wuhan) keliausime su greituoju traukiniu. Pirmyn - atgal 120 Eur. 

  • Išlaidos HUST universitetui už dokumentų sutvarkymą bei elektros/vandens kaštų padengimą - 100 Eur. 

Viso - apie 750 Eur.

Papildomos išlaidos: 

  • Maisto išlaidos - 6 Eur / dienai (kaina nėra didelė todėl, kad universiteto teritorijoje maitinimas ženkliai pigesnis). 

  • Viza į Kiniją - 120 Eur asmeniui, ja reikės pasirūpinti patiems. Visą informaciją, kaip ir kur ją susitvarkyti bei reikiamus duomenis atsiųsime visiems užsiregistravusiems - viza sutvarkoma per savaitę/dvi. 

  • Suvenyrai - X Eur. 

Kelionės data:

Preliminari kelionės data - Spalio 31 d. - Lapkričio 11 d. Gali minimaliai kisti priklausomai nuo to, kurią dieną bus pigesni skrydžio bilietai.

Atrodo brangu?

Po ilgų diskusijų su universitetu, galime patikinti, kad jie padarė viską, kad kuo labiau sumažintų kelionės išlaidas. Universitetas padengs visas tavo apgyvendinimo išlaidas, transportą jų organizuojamos programos metu, visas ekskursijas bei užsiėmimus. Vien šios išlaidos sudarytų dar papildomus 1000 Eur, kurių mokėti NEREIKĖS.

Nusprendei vykti į kelionę? 

Jei nori vykti į kelionę, pranešk mums apie tai užpildydamas REGISTRACIJOS FORMĄ. Visiems, pareiškusiems norą dalyvauti kelionėje, atsiųsime avansinę sąskaitą (40% kelionės kainos - 300 Eur), atlikus avansinį mokėjimą registracija bus patvirtinta.

Turi klausimų? Susisiek!
Julija Petrovaitė
Studijų užsienyje koordinatorė
Julija Petrovaitė
Vytautas Murauskas
Studijų užsienyje koordinatorius
Vytautas Murauskas
Justė Skiutytė
Konsultacijos apie studijas Danijoje (studentė iš Danijos)
Justė Skiutytė
arrow
arrow