Sunderland University

Sunderland
 • Hospitality, Event Management & Tourism 4th best in the country, while Nursing is ranked 5th in the UK (The Guardian);
 • Fashion & Textiles is placed 14th overall and both Film, Production & Photography and Media & Film Studies are placed15th in the country.
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Stipendija
Žemėlapis
University of Sunderland – šimtametes tradicijas turintis universitetas, įsikūręs jaukiame Didžiosios Britanijos uoste Sunderlende (angl. Sunderland). Įvertinta studijų kokybė, nedidelis pragyvenimo lygis ir visos galimybės tobulėti toliau – jeigu radai Tau patinkančią studijų programą, verta skaityti toliau!

Daugiausiai pilių turintis miestas

Senas ne tik universitetas, bet ir pats Sunderlando miestas – skaičiuojama, kad jame ir jo apylinkėse yra daugiausiai pilių visoje Jungtinėje Karalystėje! Studijuoti įkvėps ne tik romantiški pilių bokštai, bet ir galinga upė bei miesto kraštus skalaujanti jūra.

Studijos miesto centre, paupy ar net… su vaizdu į jūrą!

University of Sunderland studentams tikrai pasisekė – jie turi puikią galimybę mokytis pačioje miesto širdyje ar nuostabiausiose miesto vietose – netoliese upės arba šalia uostą skalaujančios jūros.

Nebrangus pragyvenimas

Sundarlando miestas ypač palankus savarankiško gyvenimo svetur pradžiai, nes pragyvenimo lygis čia – tikrai nedidelis. Kitas privalumas – dar studijuojant yra suteikiamos įvairios galimybės pradėti dirbti nepilnu etatu. Na, o trečias vertas dėmesio pasiekimas – Universitety of Sunderland yra pelnęs vieno saugiausių visoje Jungtinėje Karalystėje ir saugiausio regione universiteto vardą.

Keturios pagrindinės sritys

Kaip ir kiekvienas universitetas, taip ir University of Sunderland turi savo „stipriąsias“ puses, kurios atsispindi fakultetų pavadinimuose:

 • Faculty of Applied Sciences;

 • Faculty of Arts, Design and Media;

 • Faculty of Business and Law;

 • Faculty of Education and Society.

Sportininkų svajonė

Olimpinis baseinas, 50000 sirgalių talpinantis futbolo stadionas, kuriame galėtum treniruotis ir tu, slidinėjimo trasa, kanojos, banglentės, buriavimas – University of Sunderland  net didžiausi namisėdos pakeičia savo gyvenimo būdą!

Čia rasi išsamią unviersiteto brošiūrą apie Londono fakultetą.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir Brandos atestato vidurkį, kuris turi būti ne žemesnis kaip 8.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.*

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu.

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5

 • TOEFL - 90

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu.

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Universitetas turi 5 apgyvendinimo vietoves, kuriose visiems savo studentams siūlo modernius ir patogius būstus, įsikūrusius netoli universiteto ir miesto centro.


Apie University of Sunderland būstą:

 • Visi būstai turi modernias virtuves bei skalbyklas.

 • Pirmakursiams vieta universiteto bendrabutyje – garantuota.

 • Į nuomos kainą įskaičiuotas asmeninių daiktų draudimas bei internetas.

 • Nuomos kaina svyruoja nuo £68 iki £88 per savaitę, priklausomai nuo būsto tipo.

 • Galima gyventi vienviečiam kambaryje arba bute (butas skirtas tik tos pačios lyties asmenims gyventi).

 • Tarp apgyvendinimo vietovių ir universiteto pastatų kursuoja nemokamas autobusas, o studentams su automobiliais suteikiama nemokama automobilių stovėjimo vieta.

Čia rasite informacinį bukletą apie apgyvenimą universitete.

Apžiūrėti būstus galima virtualiame ture.
Visus klausimus dėl apgyvendinimo galima siųsti šiuo adresu: residentialservices(eta)sunderlans.ac.uk

Stipendijos suteikiamos automatiškai:

Akademinių pasiekimų stipendija. £1000 stipendiją gali gauti visi stojantys į šią aukštąją mokyklą į ir turintys aukščiausius akademinius pasiekimus – ABB brandos atestato vidurkis ne mažesnis kaip 8.5. Stipendija bus automatiškai suteikta tiems, kurie turės reikiamus akademinius pasiekimus ir bus išmokama grynaisiais po £1000 pirmaisiais antraisiais studijų metais.

StudyPlus stipendija. Universitetas suteikia £150 kiekvienam naujam studentui pradedančiam studijas. Pnigus bus galima išleisti universitete studijų reikmėms.

Daugiau apie šias stipendijas informacijos rasi čia.

Stipendijos dėl kurių reikia aplikuoti:

Studijų užsienyje stipendija. £1000 stipendiją gali gauti visi stojantys į šią aukštąją mokyklą ir 2 studijų metais išvykstantys studijuoti 1 ar 2 semestrams į kitą šalį į universiteto partnerę aukštąją mokyklą. Antraisiais metais, prieš išvykstant bus išmokėta  £1000 stipendija grynaisiais. Tam, kad gauti šią stipendiją reikia aplikuoti ir vykti studijuoti bent 1 semestrui į kitą aukštąją kitoje šalyje.

Sportinių pasiekimų stipendija. Ją gali gauti visi stojantys į universitetą, kurie yra profesionaliai sportuoajntys. Galima gauti iki £1000 dydžio stipendiją.

Stipendija studijuojantiems BA (Hons) Broadcast Journalism programą. Suteikiama £3,000 bei papildomos paramos, kurias suteikia Royal Television Society.

Daugiau informacijos apie šią stipendiją ir kaip jai aplikuoti rasi čia.

Daugiau informacijos apie stipendijas dėl kurių reikia aplikuoti rasi čia.

Stipendijos, kurios suteikiamos jau studijuojantiems University of Sunderland:

Ateities fondo stipendija. University of Sunderland jau studijuojantys studentai gali gauti £500 stipendiją.

Gerai besimokančio stipendija. University of Sunderland jau studijuojantys ir rodantys geriausius akademinius rezultatus studentai gali gauti £2000 stipendiją.

Ateities fondo stipendija absolventams. Paskutinio kurso studentas ar kątik pabaigęs Sunderland universitetą gali gauti £2500 stpendiją.

Daugiau informacijos apie stipendijas skirtas jau studijuojantiems studentams rasi čia.

Studentų kontaktai
Studentų, kurie šiuo metu studijuoja arba studijavo šioje aukštojoje mokykloje, kontaktai. Gali su jais susisiekti ir sužinoti daugiau apie jų studijas ir gyvenimą  :)
Miglė Baronaitė
Pharmacy MPharm (Bachelor)
2019
Miglė Baronaitė