Salford University

Manchester
 • Salford has climbed 19 places in The Times Higher Education’s (THE) 2017 Student Experience Survey to rank 67th of 122 institutions;
 • industry connections;
 • ranked highly overall for academic experience (42) and student welfare (60);
 • the best possible outcome in the new Teaching Excellence Framework (TEF) assessment.
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Stipendija
Žemėlapis

University of Salford – perimk žinias tiesiai iš BBC

University of Salford – įkvepiantis universitetas įkvepiančiame mieste Mančesteryje (angl. Manchester). Mančesteris – ne tik futbolo, ne tik didžiųjų istorinių reformų miestas, bet ir viena iš pasaulio žiniasklaidos sostinių. Čia įsikūręs ne vienas BBC padalinys, čia kuriamos karščiausios pasaulio naujienos, naujausios medijos bei įtakingiausios reklamos ir visa tai vyksta, galima sakyti, universiteto kieme!

Modernios žurnalistikos sostinė

„MediaCityUK“ – jungtinis „BBC“ ir University of Salford projektas, kuriuo siekiama perteikti žurnalistikos ir medijų profesionalų patirtį jaunajai kartai čia ir dabar. Net keliolika su medijomis susijusių specialybių, darbas su naujausiomis programomis ir technika bei paskaitos tame pačiame pastate, kuriame kuriamos karščiausios pasaulio naujienos – tai nereali galimybė tiems, kurie svajoja apie šiuolaikines žurnalistikos ar medijų studijas.

TOP 5  pagal glaudžius ryšius su verslu

Kaip jau supratai, „BBC“ – tikras University of Salford draugas. Tačiau tai nėra vienintelė įmonė „gigantė“, kuri bendradarbiauja su universitetu. Daugiau nei 2 milijonus gyventojų turinčiame mieste verda socialinis ir kultūrinis gyvenimas, o klestinčios pramonės atstovai mielai perteikia savo patirtį studentams. Kiekviena paskaita, teorija, tyrimas pritaikomi praktiškai, o žinias vertina savo sričių profesionalai.

10 minučių iki miesto centro

University of Salford studentai turi ne tik puikias mokslo, bet ir gyvenimo sąlygas: patys unversiteto pastatai yra upės kaiminytėje bei apsupti dailaus žalio kraštovaizdžio, todėl kiekvieną rytą Tave čia pasitiks šiek tiek gamtos idilės bei ramybės, tačiau, užsimanius pasileisti į  šurmulį, miesto centrą gali pasiekti vos per dešimt minučių pėsčiomis arba pasinaudojęs nemokamu universiteto autobusu!

Pats Mančesteris taip pat įsikūręs labai patogioje padėtyje: nuo jo labai lengva pasiekti kitus Anglijos miestus, tokius kaip Liverpool, Leeds, Sheffield, York, o iki Londono galima nukeliauti vos per dvi valandas!

Surenk parodą universiteto galerijoje

University of Salford ką veikti po paskaitų ras kiekvienas: universiteto galerija, muziejus, virš 70 skirtingų pomėgių atstovus vienijančių klubų padės atrasti arba susitiprinti dar neatskleistus talentus, o po darbų ir kitų veiklų visada galėsi atsipalaiduoti universiteto SPA centre aplankęs baseiną ar pirtį.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir Brandos atestato vidurkį, kuris turi būti ne žemesnis kaip 9. Taigi, labai svarbu yra ne tik atitikti stojimo reikalavimus, bet ir turėti kuo geresnius pažymius!

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.*

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5

 • TOEFL - 90

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Testinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Salford universitetas turi keletą pastatų savo campus teritorijoje ir netoli jos. Iš viso siūloma apie 2400 kambarių iš kurių kiekvienas gali pasirinkti tinkamiausią sau. Dauguma siūlomų būstų yra tokiu atstumu nuo universiteto, kad būtų galima į paskaitas vaikščioti pėstute.

Nuomos sutartį galima pasirašyti skirtingiems laikotarpiams nuo kelių mėnesių iki vienerių metų, priklausomai nuo poreikio. Taip pat siūlomi ir būstai šeimai, bei būstai, pritaikyti studentams, turintiems negalią ir specialių poreikių. Universitetas įsipareigoja suteikti būstą visiems studentams, jei dėl jo kreipiamasi iš anksto. Būstas garantuojamas mažiausiai pirmiesiems studijų metams.

Universiteto siūlomi būstai yra Peel Park Quarter and Eddie Colman and John Lester Court informaciją apie juos rasi čia.

Viską, ką reikia žinoti apie aplikaciją dėl būsto galima rasti čia arba parašyti adresu accommodation(eta)salford.ac.uk.

Jei nenorite nuomotis universiteto siūlomo būsto, galima gyvenamosios vietos ieškotis ir savarankiškai.
Daug būstų, studentui prieinamomis kainomis siūlo Manchester Student Homes.
Taip pat pravartu perskaityti Mancester Student Homes patarimų ir pagalbos skiltį.

£150 parama visiems pradedantiems studijas.  Universitetas suteikia po £150 kiekvienam naujam studentui. Šią sumą suteikia kiekvienais studijų metais. Kai studentas pradeda studijas unvieritete jam atsiunčiamas email ir prisiregistravus bus suteikta £150, kuriuos bus galima leisti universitete studijų reikmėms. Pinigai bus pervedami į studento inspire kortelę.

Daugiau informacijos rasi čia.

Gerry Mason inžinerijos programų stipendija. Universitetas suteikia net 5 £9000 dydžio stipendijas geriausiems studentams. Stipendija išmokama po £1500 2x per metus. Ji mokama visais 3 studijų metais. Visi kas gali gauti šią stipendiją turės dėl jos aplikuoti ir tai bus galima padaryti ir bus pasiūlyta padaryti pradedant studijas universitete ir pasirašant studijų sutartį. Kokioms programoms suteikiama ši stipendija rasi čia užėjus ant Gerry Mason Engineering Scholarship.

Morson Group stipendija. Universitetas suteikia net 5 £9000 dydžio stipendijas geriausiems studentams, kurie renkasi su IT susijusias programas.Stipendija išmokama po £1500 2x per metus. Ji mokama visais 3 studijų metais. Visi kas gali gauti šią stipendiją turės dėl jos aplikuoti ir tai bus galima padaryti ir bus pasiūlyta padaryti pradedant studijas universitete ir pasirašant studijų sutartį. Kokioms programoms suteikiama ši stipendija rasi čia užėjus ant Morson Group Scholarship.