Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
Northumbria University

Northumbia University įsikūręs  viename labiausiai studentų pamėgtų miestų Jungtinėje Karalystėje – Niukasle prie Taino (angl. Newcastle upon Tyne). Tarptautiškumas, glaudūs ryšiai su verslu ir stipri mokslininkų bazė – Northumbia University turi visus kozerius tapti vienu populiariausių studentų pasirinkimų.

Universiteto partneriai – „NIKE“, „IBM“, „NISSAN“, „BBC“

Gali būti, kad šių galingų kompanijų atstovai perduos tau savo paslaptis paskaitų metu, gali būti, kad šiose įmonėse galėsi atlikti praktiką, o, labai pasistengęs, gal net gauti pirmąjį darbą. Tiesioginis bendradarbiavimas su verslo sektoriumi – vienas iš pragrindinių Northumbia University tikslų, todėl, galbūt ne veltui, šis universitetas patenka tarp 10-ties Juntinės Karalystės universitetų, paruošiančių daugiausiai profesionalų

Aktyvus karjeros ir įdarbinimo centras

Nesijaudink, Tavo galimybė rinktis ir kurtis ateitį nesibaigė mokykloje, kai rinkaisi, kokius modulius mokysiesi. Universitete galimybės tik prasideda! Northumbia University  įsikūręs karjeros centras kiekvienam norinčiam studentui padės susiplanuoti savo karjerą, kad žinotų, kuriuos įgūdžius toliau tobulinti, suorganizuos susitikimą su potencialiais darbdaviais, o gal net padės įsidarbinti!

Viena geriausių bibliotekų Juntinėje Karalystėje

Kaip žinia, biblioteka yra dar viena vieta, kurioje studijuodamas praleisi nemažai laiko. Tie, kurie jau bent kartą rašė kursinį ar diplominį darbą žino – „turtinga“ leidiniais biblioteką šį procesą palengvina kelis kartus! Geriausi pasaulio vadovėliai, visos mokymosi sąlygos ir įkvepianti aplinka papirks net tuos, kurie niekada nebuvo moksliukai.

Galimybė prisidėti prie įkvepiančių tyrimų

Na, o tie, kurie svajojo būti tikrais moksliukais arba nujaučia, kad tokiais dar gali tapti, turi visas galimybes pajusti tikrą, įkvepiantį ir likumus keičiantį mokslininko gyveną tęsdami karjerą mokslo centre ir atlikdami tyrimus kaip:

 • Bioekonomika (kaip saugoti planetą ir išlaikyti ekonomikos augimą?);
 • Skaitmeninis gyvenimas (kaip darskaitmeninės technologijos pakeis mūsų gyvenimus?);
 • Aplinka ir teisingumas (kaip sustabdyti nusikaltimus prieš žemę?)

Bei daugelį, daugelį kitų projektų.

Gyvybingas miestas, o netoliese – jūra.

Niukaslas prie Taino – ne per daug didelis, kad nuvargintų valandų valandas sėdint viešajame transporte, bet ir ne per daug mažas, kad leistų nuobodžiauti. Tai – labai kompaktiškas ir labai gyvybingas miestas (ne veltui taip mylimas studentų). Dar nuostabiau tai, kad traukiniu ar autobusu galime lengvai pasiekti jo apylinkėse tyvuliuojančią jūrą, kurioje puikias bangas skrodžia banglentininkai arba dailias kalvas, kurose įrengtos įvairios pasivaikščiojimo trasos.

Universitetas gali pasiūlyti išsirinkti sau būstą iš maždaug 5,000 įvairiausio tipo kambarių. Kiekvienas tikrai ras būstą, kuris atitiks jo poreikius ir galimybes. Siūlomi būstai yra tokiose miesto vietose iš kurių labai nesunku nusigauti į universitetą pėstute arba viešuoju transportu, todėl turėti mašiną tikrai nebus būtinybė. Šiame interaktyviame žemėlapyje galite pamatyti, kuriose miesto vietose išsidėstę universiteto pastatai, bei koks tarp jų susisiekimas – taip garantuotai išsirinksite būstą, kuris bus tinkamiausias būtent jums. Daugiau informacijos apie kiekvieną kambarių kompleksą rasite čia. Kiekviename pastate egzistuoja kiek kitokios sąlygos bei galimybės todėl vėlgi patartina susipažinti su kiekvienu iš jų, kad galėtumėte išsirinkti variantą, tinkamiausią sau.

Jei nenorite nuomotis universiteto siūlomo būsto, yra daugybė galimybių nuomotis būstą savarankiškai. Jau kurį laiką Newcastle mieste yra laisvų būstų perteklius, todėl radę nuomininką būsto šeimininkai stengiasi jį įpareigoti kuo ilgesniam laikui ir palikti kuo mažiau galimybės persigalvoti dėl nuomos, todėl svarbu atkreipti dėmesį į kiekvieną punktą jums pateiktoje sutartyje. Tačiau kadangi rinktis tikrai turėsite iš ko, o būstų savininkams labai reikia nuomininkų, todėl atsiranda galimybė derėtis dėl nuomos kainos.

Dėl apgyvendinimo klausimų rašyti: rc.accommodation(eta)northumbria.ac.uk.
Jie ne tik suteiks informaciją kaip kreiptis dėl universiteto siūlomo apgyvendinimo, tačiau taip pat gali padėti ir ieškant būsto savarankiškai.
Daugiau informacijos apie būstą, jo teikimo sąlygas, galimus variantus ir t.t. galite rasti čia.
Bendrą informaciją apie apgyvendinimą Didžiojoje Britanijoje galite rasti čia.

Akademinių pasiekimų stipendija. Uniersitetas suteikia £2000 dydžio stipendiją pirmakursiams. Į stipendiją gali pretenduoti visi, kurie stoja į Northumbria University ir sulaukia pasiūlymo studijuoti.

Daugiau informacijos rasi Čia.

Studijų mokesčio kompensacija. Universitetas kompensuos pirmųjų studijų metų mokestį 5 studentams iš Europos Sąjungos. Visi, kurie stos 2017 metais ir gaus bei priims pasiūlymą studijuoti galės pretenduoti į pirmųjų metų studijų mokesčio kompensaciją. Tereikia sukurti 30s video ir jame papasakoti kodėl nori studijuoti viename iš pirmaujančių pasaulio universitete. Video turi pateikti universitetui iki Liepos 28d.

Daugiau informacijos rasi Čia.

Sportinių pasiekimų parama. Studijuojantiems unviersitete ir kartu aktyviai sportuoajntiems studentams universitetas suteikia paramą. Parama gali būti suteikiama įvairiomis formomis, tiek pinigine (nuo £250 dydžio iki £3000), tiek ne pinigine forma (sporto klubo narystė, konsultacijos su fizioterapeutais).
Daugiau informacijos apie šią paramą ir jos formas rasi Čia.

 

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir Brandos atestato vidurkį, kuris turi būti ne žemesnis kaip 8.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu arba valstybinis anglų kalbos egzaminas 75% ir daugiau. Atkreipk dėmesį, kad kai kurioms programoms gali reikėti anglų kalbos vidurkio 9 B2 lygiuarba anglų egzamino rezultato 80% ir daugiau.
 • IELTS - 6.0
 • TOEFL – 80
Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.
 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5
 • TOEFL - 90
Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.
 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu arba valstybinis anglų kalbos egzaminas 75% ir daugiau. Atkreipk dėmesį, kad kai kurioms programoms gali reikėti anglų kalbos vidurkio 9 B2 lygiuarba  anglų egzamino rezultato 80% ir daugiau.
 • IELTS - 6.0
 • TOEFL - 80
Skambinti
Siųsk užklausą