Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
Copenhagen Business Academy

Copenhagen Business Academy  – didžiausia į verslą orientuota aukštoji mokykla Danijoje. Žinoma, studijuoti čia galima ne tik verslą, bet ir glaudžiai su juo susijusius dalykus, pavyzdžiui: rinkodarą ar turizmo vadybą. Nuostabiausia tai, Danijos švietimo sistema labai lanksti: vos po dvejų ar dvejų su puse metų tu gali rinktis: ar toliau studijuoti bakalaurą (jei taip, gali pasirinkti, ko ir kur dar nori išmokti per papildomus du metus) ar iš karto bandyti savo jėgas darbo rinkoje. O juk tokio lankstumo ir reikia būsimam drąsiam verslininkui!

Teoriniai ir praktiniai įgūdžiai – visada kartu

„Teoriniai ir praktiniai įgūdžiai – visada kartu“ – tokia yra viena pagrindinių Copenhagen Business Academy taisyklių. Studentai čia yra ne tik „turintys kažkokią galimybę“ visas žinias iš karto pritaikyti praktiškai – praktinis žinių pritaikymas yra viena svarbiausių dalių paskaitose bei vienas svariausių vertinimo kriterijų. Copenhagen Business Academy gali pasigirti, kad daugelis šių „apčiuopiamų“ praktinių užduočių yra tikrai įdomios: štai, pavyzdžiai, šiais metais vienos grupės studentai kūrė strategiją vienai garsiausių pasaulyje, įmonei „IBM”!

Veikia verslo inkubatorius

Retas verslininkas taps verslininku, nepabandęs sukurti bent vieno verslo. Būtent todėl Copenhagen Business Academy veikia verslo inkubatorius, kuriame sukurtos puikios sąlygos tiems, kurie nori pradėti savo verslą, projektą, ar tiesiog gauti konsultacijų pirminei idėjai.

Tikras studentiškas gyvenimas

Copenhagen Business Academy turi net penkis studentų miestelius žavingose sostinės Kopenhagos vietose. Studentiška veiklas, specialios nuolaidos ir puiki paslaugų infrastruktūra – visai tai rasite netoliese. O kur dar visa žavingoji sostinė!

Universitetas neturi savo bendrabučio ir apgyvendinimo nesiūlo, todėl susirasti būstą yra kiekvieno studento individuali pareiga. Tačiau aukštoji stengiasi suteikti visą reikiamą informaciją apie apgyvendinimą, kad bent jau užvestų būsimus studentus ant teisingo kelio.
Taip pat Copenhagen Business Academy rengia Accomodation Assistance days, kurių tikslas – padėti tarptautiniams studentams susirasti apgyvendinimą. Programa vyksta paskutines dvi liepos ir pirmą rugpjūčio savaites. Norintys dalyvauti programoje studentai privalo užsiregistruoti. Dalyviams renginio metu universitetas jokio laikino būsto nesuteikia, todėl tuo būtina pasirūpinti iš anksto. Būsto ieškoti padės universiteto paskirtas buddy, taip pat jo bus galima ieškotis su kitais studentais, todėl turėsite galimybę susirasti kelių kambarių butą ir dalindamiesi kambariais mokėti mažiau. Jei galimybė dalyvauti programoje jus domina, privalote sekti universiteto naujienas ir nepražiopsoti registracijos, nes vietų skaičius programoje yra ribotas.
Būsto galima ieškoti ir savarankiškai, internetu. Tačiau universiteto atstovai labai pataria saugotis sukčių ir nepasitikėti pasiūlymais, kurie atrodo „per geri, kad būtų tiesa“. Taip pat svarbu atidžiai perskaityti visas sutarties sąlygas ir atvykus į naują butą viską nufotografuoti, kad turėtumėte įrodymą apie buto pirminę būklę.
Svetainės būsto paieškai:
Anglų kalba:

Danų kalba:

Taip pat nepamirškite parašyti vyresniems studentams, paieškoti informacijos bei patarimų socialiniuose tinkluose.
Jei vis tik atėjus laikui išvykti nuolatinio būsto dar neturite, geriausias sprendimas yra kliautis trumpalaikės nuomos sprendimais. Turėkite omenyje, kad jau būnant Kopenhagoje ir turint galimybę apžiūrėti būstus ir susitikti su šeimininkais, paieškos eisis greičiau. Keletas nebrangių hostelių, kuriuose galima apsistoti ieškant būsto:

Taip pat išmėginkite ir šias svetaines (nors jos yra danų kalba, tačiau išsivertus su google translate reikiama informacija bus suprantama). Beje, visose šiose svetainėse būsto galite ieškotis nemokamai, nereikia mokėti už registraciją svetainėje ar pan.:

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

  • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
  • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

  • IELTS – 6.0
  • TOEFL - 80
Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (tęstinės studijas) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top-up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

  • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.
  • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

  • TOEFL - 80
  • IELTS – 6.0
Skambinti
Siųsk užklausą