Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
LILLEBAELT ACADEMY - University of Applied sciences

LILLEBAELT ACADEMY - University of Applied sciences – puikus Daniškos švietimo sistemos pavyzdys:

 • Visada derinamos teorinės žinios ir jų pritaikymas praktikoje bei versle;
 • Dirbama nedidelėse grupėse, daug dėmesio skiriama komandiniam tobulėjimui;
 • Lanksčios studijų pakopos: po maždaug dvejų metų studijų galima rinktis: iš karto „lįsti“ į darbo rinką arba studijuoti dar kelis metus, kurie suteikia bakalauro laipsnį.

2300 įmonių  partnerių

Net 2300 įmonių partnerių sąraše! Tai – tikrai įspūdingas skaičius, kuris parodo ne tik glaudų LILLEBAELT ACADEMY - University of Applied sciences bendradarbiavimą su darbdaviais, bet ir tiesioginį ryšį tarp Danijos darbo rinkos bei  įstaigos absolventų. Tokia sistema atitinka idealų ir taip visų siektiną universiteto darbą – rengti profesionalius darbuotojus ir suteikti jiems galimybę kuo greičiau atrasti sau vietą rinkoje.

48 valandos išspręsti įmonės problemą

Jeigu nori pajusti tikrą profesijos skonį, neužtenka žinias pritaikyti praktiškai vien „inkubatoriaus“ sąlygomis. Juk dauguma darbinių užduočių ir iššūkių nutinka visiškai netikėtai, todėl į viską reikia mokėti reaguoti labai greitai ir sistemingai. Būtent todėl LILLEBAELT ACADEMY - University of Applied sciences   studentai gali dalyvauti unikalioje 48 valandų programoje, kurios metu per nurodytą laiką kartu su savo komanda turi pateikti sprendimą realiai įmonės ar organizacijos problemai spręsti. Tokia patirtis puikiais stiprina ne tik profesinius, bet ir darbo kolektyve gebėjimus.

Studentiškiausias Danijos miestas ir fiordo kaiminystė

Priklausomai nuo programos, kurią pasirinksi, studijuoti galėsi Odensės (Odense) arba Vailė (Velje) mietuose. Odensė – trečias pagal dydį ir pats studentiškiausias Danijos miestas. Čia tikrai nebus kada „nukabinti nosies“ – jaunatviška dvasia jaučiasi kiekvienoje išpuoselėtoje gatvelėje, o ypač – vakare ir naktį.

Vailė – kiek ramesnis, prie jūros prisišliejęs miestelis. Visą romantiką čia tik dar labiau pastiprina netoliese esantis nuostabus fiordas. Nors Vailė nedidelė ir iš pirmo žvilgsnio labai rami, universiteto tarptautiškumas lėmė, kad čia studijuoja ne vienas užsienio studentas, tad Vailėje telpa daug daugiau patirčių, negu gali pasirodyti.

Pageidautina, kad studentai patys ieškotų ir teiktų prašymus dėl būsto (universitetas suteikia tik pagalbą ieškantiesiems). Prašymus dėl gyvenamosios vietos reikia pateikti kuo anksčiau, kadangi rugpjūtį ieškančiųjų gyvenamosios vietos būna labai daug.

Įsidėmėkite, jog visoje Danijoje prieš apsigyvenant išnuomotame būste reikia sumokėti trijų mėnesių nuomos dydžio užstatą. Jis ir pirmojo mėnesio nuoma turi būti sumokami iš karto. Studentai gali nuomotis kambarius iš privačių kompanijų, siūlančių būsto nuomą įvairiomis kainomis. Tokiu atveju iš karto tenka sumokėti trijų mėnesių nuomos dydžio užstatą ir dviejų mėnesių nuomą į priekį.

Gali nutikti taip, kad Jums nepavyks labai greitai susirasti būsto. Tokiu atveju, Jūs galite apsistoti jaunimo namuose ar viešbutyje tol, kol ieškote sau pastovios gyvenamosios vietos arba kreiptis į aukštąją, kad padėtų rasti jums laikiną gyvenamąją vietą.

Jeigu turite klausimų dėl būsto paieškų, kreipkitės į vieną iš Lillebaelt academy studentų koordinatorių:

 • Simona Lehotska (E-mail: simi.lehotska.eal@gmail.com)
 • Adrian Arlett (E-mail: adrian.arlett@yahoo.com)

Įsidėmėkite ir būtinai vadovaukitės aukštosios nurodymais kaip saugiai išsinuomoti būstą: 

 • Deposit‘ą ir nuomos mokestį pervedinėkite tik į danišką banko sąskaitą.
 • Niekada nemokėkite grynais ir netikėkite istorijomis ir teiginiais, kodėl negalite mokėti būtent į Danišką banko sąskaitą.
Būsto paieškos Velje mieste

Būsto Velje mieste galite ieškoti svetainėje http://www.osterbo.dk/Default.aspx

Mieste tyra daug studentų bendrabučių, todėl kambarį išsinuomoti viename iš jų problemų kilti neturėtų, tiesiog paieškas reikėtų pradėti kuo anksčiau. Daugiau informacijos galite teirautis Kirsten Stürup (E-mail: kst@eal.dk)

Būtinai aplankykite ir šį Velje miesto puslapį.

Būsto paieškos Odense

Būsto Odense mieste galite ieškoti svetainėje http://www.studiebolig-odense.dk/?language=en

Gyvenamosios vietos taip pat labai patariama ieškoti Odense būsto paieškos sistemoje, vadinamoje "The Roof over the Head Guarantee in Odense". Ją rasite ČIA. Kaip naudotis šia gyvenamosios vietos paieškos sistema paaiškinta video filmuke (įsidėmėkite, jog būtina vadovautis instrukcijomis bei būsto paieškoje būtinai pažymėti “search all” - taip padidinant tikimybę greičiau rasti gyvenamąją vietą):

Taip pat išmėginkite ir šias svetaines (nors jos yra danų kalba, tačiau išsivertus su google translate reikiama informacija bus suprantama). Beje, visose šiose svetainėse būsto galite ieškotis nemokamai, nereikia mokėti už registraciją svetainėje ar pan.:

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Brandos atestatą.
 • Specialus motyvacinis laiškas – ši akademija didelį dėmesį kreips į motyvacinį laišką! Jis turi būti parašytas būtent pasirinktai studijų programai, paaiškinant priežastis, kodėl norima studijuoti joje.

Anglų kalbos reikalavimai

 • Kastu anglų kalbos testas (jei turi gerą įvertinimą iš IELTS/TOEFL, tau nereikia laikyti Kastu anglų kalbos testo).
Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (tęstinės studijas) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top-up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.
 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.
 • Specialus motyvacinis laiškas – ši akademija didelį dėmesį kreips į motyvacinį laišką! Jis turi būti parašytas būtent pasirinktai studijų programai, paaiškinant priežastis, kodėl norima studijuoti joje.

Anglų kalbos reikalavimai

 • Kastu anglų kalbos testas (jei turi gerą įvertinimą iš IELTS/TOEFL, tau nereikia laikyti Kastu anglų kalbos testo).
Skambinti
Siųsk užklausą