Donghua University

Shanghai
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

Donghua universitetas - visame pasaulyje žinomas universitetas

Donghua universitetas (DHU), buvęs China Textile University, buvo įkurtas 1951 m. Įsikūręs Šanchajaus miesto centre, ribodamasis su Hongqiao ekonominės plėtros zona, DHU yra vienas iš svarbiausių valstybinių universitetų, tiesiogiai pavaldus Kinijos švietimo ministerijai. Universiteto siūlomos programos, tokios kaip mados dizainas, tekstilės inžinerija, tarptautinė prekyba, medžiagų mokslas ir informacinės technologijos, įgijo aukštą reputaciją tiek šalies viduje, tiek užsienyje.

Universitetas, turintis platų studijų programų spektrą

DHU turi platų bakalauro ir magistro programų pasirinkimą, įskaitant inžineriją, ekonomiką, vadybą, literatūrą ir meną, teisę, mokslą ir švietimą.

Universitetas gali pasiūlyti:

 • 13 kolegijų ir mokyklų;
 • 54 bakalauro programas;
 • 59 magistro studijų programas;
 • 30 doktorantūros programų;
 • 5 podoktorantūros tyrimų programas.

Pilnas mokslo ir inovacijų

Remdamasis savo pagrindinėmis tekstilės inžinerijos, medžiagų mokslo, mados ir kitų taikomų dizainų disciplinomis, turinčiomis aukštą reputaciją šalies ir tarptautiniu mastu, DHU plačiai plėtoja atitinkamas disciplinas, tokias kaip informatika ir informacinės technologijos, chemija ir biochemija, ekonomika, vadyba ir verslas, aplinkos ir mechaninės inžinerijos, fizikos ir matematikos, teisės ir istorijos ir kita. Pastaraisiais metais pradėtos anglų kalbos bakalauro ir magistro programos, siūlo daugiau galimybių tarptautiniams studentams studijuoti verslo, projektavimo ir inžinerijos srityse. Visos programos suteikia akademinį pagrindą, o išsilavinimas lemia puikias įsidarbinimo galimybes.

Į studentą orientuotas ugdymas

Donghua universitetas suteikia daug galimybių savo studentams labiau įsitraukti į nacionalinius ar tarptautinius konkursus ir varžybas, studentų veiklą, bendruomenės paslaugas, viešąsias inovacijų erdves ir studijų užsienyje patirtį. Čia studentai yra mokomi ne tik kaip ateities specialistai su novatoriška dvasia, bet ir ugdomi kaip pajėgūs ir atsakingi žmonės, kurie padės ir įsilies į vietos, nacionalines ir pasaulines bendruomenes.


DHU - mados renginių centras

Universitetas sėkmingai srengė tokias svarbias tarptautines konferencijas kaip International Fashion Forum of Shanghai, International Fashion Culture Festival ir 83rd World Conference of Textile Institute. Dėl to susiformavo dinamiška, daugialypė ir daugiakanalė tarptautinių mainų ir bendradarbiavimo perspektyva.

Stiprūs santykiai su absolventais

Donghua universitetas siekia palaikyti tvirtus ryšius su absolventais, draugais ir rėmėjais. Visame pasaulyje nuolat plėtojamas darnus žmonių, susijusių su universitetu, tinklas.

Donghua University Alumni Association buvo įsteigta 1986 m. spalio mėn., tai yra pagrindinė vieta buvusiems studentams ir draugams, norintiems palaikyti ryšį ir dalyvauti universiteto veikloje, dabar asociacija turi daugiau nei 50 filialų žemyninėje Kinijos dalyje, Honkonge ir kitose šalyse. Apie absolventų asociaciją plačiau paskaityti galite čia.

 

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

 • Brandos atestatas – jei dar nesi baigęs mokyklos, gali pateikti mokyklos patvirtiną dokumentą, įrodantį, kad esi 12-os klasės moksleivis.
 • Pažymių išrašas – jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Pažymių išrašas privalo būti užpildytas kompiuteriu ir patvirtintas antspaudu.

Brandos atestato originalą gali pateikti iki stojimo pabaigos. Oficialus dokumentas turi būti išversti į anglų kalbą, patvirtintas notaro ir pateiktas kuo greičiau po gavimo.

 • Motyvacinis laiškas 

SVARBU!

Stojimo mokestis - Kinijos universitetai taiko stojimo į universitetą mokestį, kurį privalai susimokėti aplikuodamas į universitetą. Stojimas į tris šio universiteto studijų programas kainuoja 90€

 

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 5.5 arba 6 (priklausomai nuo pasirinktos studijų programos)
 • TOEFL - 72 arba 80 (priklausomai nuo pasirinktos studijų programos)

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

 • Bakalauro diplomas – jei dar nesi baigęs bakalauro ir neturi diplomo, iš mokymosi institucijos turi gauti dokumentą, patvirtinantį studento statusą ir numatomą studijų baigimo datą.
 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai

Bakalauro diplomo originalą gali pateikti iki stojimo pabaigos. Oficialus dokumentas turi būti išversti į anglų kalbą, patvirtintas notaro ir pateiktas kuo greičiau po gavimo.

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti:

 • IELTS  – 6,0
 • TOEFL - 80
 • B2 lygio egzamino sertifikatas (pridėti mokyklos baigimo diplomą arba Oxford online testo sertifikatą)

Išimtys taikomos asmenims, kurių gimtoji kalba yra anglų, ir tiems, kurie baigė bakalauro studijas anglų kalba.

  Kiti privalomi dokumentai:
  • Du rekomendaciniai laiškai – privalai pateikti du universiteto dėstytojų (profesorių ar docentų) parašytus rekomendacinius laiškus. Laiškai turi būti anglų kalba, patvirtinti dėstytojų parašais ir jų kontaktine informacija.
  • Studijų planas arba mokslinio tyrimo pasiūlymas – turi paruošti tekstą anglų kalba (>800 ž.) apie jau turimą patirtį tyrimų srityje (pavyzdžiui, baigiamojo bakalauro darbo pavadinimas, planas, kitų rašytų referatų ar kursinių darbų nagrinėtos temos), priežastis, kodėl pasirinkai būtent šį universitetą, ką ir kodėl planuoji studijuoti, kokia tema planuoji rašyti magistro darbą, kokie ateities karjeros planai ir pan.
  • CV
  • Būsimo supervisoriaus laiškas – aplikuojantys į kai kuriuos universiteto padalinius (Fashion & Art Design Institute, School of Business & Management (except MIB), College of Chemistry, Chemical Engineering & Biotechnology, College of Mechanical Engineering, College of Foreign Language), turi susisiekti su DHU profesoriumi, kuris susijęs su numatyto tyrimo sritimi ir gauti iš jo patvirtinimo laišką, įrodantį, kad jis sutinka būti tavo supervizoriumi. 

  SVARBU!

  Stojimo mokestis - Kinijos universitetai taiko stojimo į universitetą mokestį, kurį privalai susimokėti aplikuodamas į universitetą. Stojimas į tris šio universiteto studijų programas kainuoja 90 €.

  Galite pasirinkti kambario tipą: vienvietis, dvivietis kambarys ir daugiavietis kambarys (3-4 žmonės).

  Kiekviename kambaryje yra vonios kambarys (išskyrus kai kuriuos „Songjiang Campus“ kambarius), patalynė, baldai, oro kondicionierius, šaldytuvas, televizorius ir kt. Viešose vietose yra skalbimo mašinos, karšto ir šalto vandens balionėliai, mikrobangų krosnelės, viryklės, taip pat bendras laisvalaikio kambarys, mokymosi kambarys ir kt.

  Daugiau apie bendrabučius galite paskaityti čia.

  Vanduo ir elektra: yra nustatyta pakankama norma, už kurią nereikia papildomai mokėti, reikės mokėti tik jei išnaudosite daugiau normos.

  Internetas: reikia atskirai kreiptis dėl 24 valandų interneto savo kambaryje, jis kainuotų apie 8 eurai/ mėn.

  Universiteto aptarnavimo paslaugos: kelios valgyklos, bibliotekos, vidaus ir lauko stadionai, aikštelės ir žaidimų aikštelės, universiteto miestelio klinikos, studentų aptarnavimo / veiklos centrai.