CAMPUS 02 - University of Applied Sciences

Graz
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

Į praktiką orientuotas ir naujus specialistus ruošiantis universitetas - CAMPUS 02!

Taikomųjų mokslų universitetas CAMPUS 02 nuolatos tobulina savo metodus, kad parengtų specialistus, pasiruošusius šiuolaikinio verslo industrijai.

Universiteto siūlomos studijų programos orientuotos į praktiką, kuri yra viena iš svarbiausių metodų, norint studentus paruošti darbo rinkai. Tikslingai parengtos studijų programos ir praktikos paruošia studentus eiti specialistų ir vyresniųjų vadovų pareigas.

Aukšta kokybė

CAMPUS 02 pasitelkia R&D, kad sukurtų ir plėtotų aukštos kokybės studijų programas. Mokymo kokybė yra nuolat gerinama, kad absolventai įgytų geriausią įmanomą kvalifikaciją reikalingą darbo rinkoje. Universitetas savo procesų ir rezultatų rodiklius reguliariai apsibrežia, kad galėtų priimti sprendimus universiteto akademiniai veiklai gerinti. 

CAMPUS 02 pasitelkia aukštos kokybės mokymo metodus, kad paruoštų studentus tapti verslininkais, kurie sugebėtų:

 • identifikuoti iššūkius ir įveikti juos savo įgytomis žiniomis ir įgūdžiais,
 • diegti ir naudoti pažangiausias technologijas ir priemones,
 • nustatyti pokyčių procesus įmonėse ir juos atitinkamai valdyti. 

CAMPUS 02 pasižymi:

 • ilgamete patirtimi,
 • asmenine mentoryste (įmonių ir studentų),
 • verslumu,
 • ir kompetentingais dėstytojais ir darbuotojais.

CAMPUS 02  oficialiai žinomas kaip į kokybę orientuotas taikomųjų mokslų universitetas, kuriame rengiami aukštos kvalifikacijos absolventai, atsižvelgianti į studentų verslumo lavinimą bei darbo rinkos poreikius.

Studentai - kaip namuose

CAMPUS 02 ypatingai kreipia dėmesį į savo studentus. Šis taikomųjų mokslų universitetas yra pakankamai mažas, kad studentai jaustųsi kaip namuose dėl glaudaus dėstytojų ir studentų bendravimo. Tad nieko keisto, kad CAMPUS 02 dėstytojai - lyg draugai.

Gracas - antras didžiausias miestas Austrijoje

Gracas yra žinomas kaip koledžų ir universitetų miestas. Šiame mieste gyvena daugiau nei 50 000 studentų iš skirtingų šalių. Tad aišku, kad Grace nebus sunku susirasti bendraminčių iš viso pasaulio!

Gracas siūlo daug įvairių dalykų, tinkančių bet kokiam gyvenimo būdui: naktinį gyvenimą ir kultūrą, apdovanojimus pelniusius restoranus ir studentų barus, gyvybingą miesto centrą ir daugybę žaliųjų erdvių, istoriją ir šiuolaikinį gyvenimą. Gracas puikiai sujungia tradicinį gyvenimą su jaunų studentų gyvenimo džiaugsmu.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Brandos atestatą
   

Pastaba:
 

1. Motyvacinis laiškas privalomas stojant į šį universitetą.

2. CV privalomas stojant į šį universitetą.

3. Stojamasis testas - kiekvienas stojantysis po anketos išsiuntimo gaus pakvietimą laikyti online stojamąjį testą.

Stojamasis testas susidaro iš dviejų dalių:

 • Intelekto testas. Šioje dalyje bus vertinami įvairūs kriterijai ir stojantieji gali tikėtis teksto suvokimo, vizualinių galvosūkių bei loginių mąstymo klausimų. 
 • Asmenybės testas

4. Interviu. Atlikus stojamąjį testą stojantysis bus pakviestas sudalyvauti interviu su universiteto atstovais.

 

 

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • turėti anglų kalbos pažymį Brandos atestate ir išlaikyti Anglų kalbos valstybinį egzaminą (egzamino rezultatas nėra svarbus, svarbiausia, kad jį išlaikytum)

           arba

 • išlaikyti IELTS arba TOEFL testą.

Kaip tradicinis studentų miestas, turintis keturis universitetus, du taikomųjų mokslų universitetus ir dvi pedagogines aukštąsias mokyklas, Gracas siūlo įvairaus tipo apgyvendinimą.

Daugiau nei 50 000 studentų Grace gyvena studentų namuose, bendruose ir individualiuose butuose. Tarptautiniai studentai, studijuojantys CAMPUS 02 University of Applied Sciences turi prieigą prie tų pačių apgyvendinimo galimybių kaip ir austrai.

OeAD būstai


OeAD teikia įvairius apgyvendinimus tarptautiniams studentams, Grace yra 8 studentų rezidencijos. Prašymų dėl būsto pateikimo terminas yra birželio 1 d. (atsikraustyti galima nuo rugsėjo) arba lapkričio 1 d. (atsikraustyti galima nuo vasario.). Kuo anksčiau išsiųsite paraišką būstui, tuo didesnės jūsų galimybės!

Svetainė: http://housing.oead.at/en/

Austrijos studentų sąjunga


Austrijos studentų sąjungos paslaugų svetainė teikia daug įvairios naudingos informacijos ir pagalbos dėl apgyvendinimo tarptautiniam studentams. Čia rasite visų studentų apgyvendinimo tipų sąrašą, patarimus, kaip prieš atsikraustant ir pan.

Svetainė: https://www.oeh.ac.at/wohnen

Studentų bendrabučiai: https://www.oeh.ac.at/ueber-uns/oeh-vor-ort/wohnheime

Individuali apgyvendinimo paieška


Taip pat savo iniciatyva galima ieškoti buto ar kambario bendrame bute. Tokių nuomos pasiūlymų galima ieškoti įvairiose svetainėse, facebook grupėse ir pan. Keletas iš jų: