West of England University

Bristol

 

 • One of the UK’s largest universities with over 27,000 students;
 • courses are designed to meet the needs of employers and the career aspirations of students;
 • excellent links with industry (Hewlett Packard, BBC, Aardman Animations, Airbus...);
 • students from over 140 countries worldwide;
 • 14 of university programmes scored 100% satisfaction in the recent National Student Survey;
 • 4th for Film production and photography (Guardian university league table);
 • 4th for Philosophy (Guardian university league table);
 • 5th for Education (Guardian university league table);
 • 10th for Architecture (Guardian university league table);
 • 96% of graduates are in work or further study six months after graduating;
 • strong student societies and networks to support when settling in.
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Stipendija
Žemėlapis

University of the West of England (UWE Bristol) – svajonių paskaitos

1595 metai – taip seniai prasidėjo University of the West of England istorija. Šiandien tai – vienas populiariausių universitetų Jungtinėje Karalystėje. Studentai iš 140 šalių, keli šimtai programų visose mokslų srityse, galingi ir įtakingi institutai bei tokie partneriai kaip „CNN“ – šiame universitete sau vietą atras kiekvienas.

Operacinės ir piloto kabinos simuliatoriai

University of the West of England gali pasigirti ypač realistiška profesine aplinka: būsimi medikai prieš eidami į tikrą operacinę pirmiausia praktikuojasi su manekenais, jaunieji pilotai simuliuoja skrydį prie identiško vairo, na, o svajojantys kurti TV produkciją gali vesti laidas nedidelėje studijoje. Visas mokymosi procesas gali būti nufilmuotas, taip siekiant vėliau išanalizuoti proceso klaidas ir „vairuojančio“ ar „operuojančio“ gebėjimus. Panašias galimybes turi ir kriminalistai, animatoriai, teatro mėgėjai, robotų kūrėjai bei daugelis kitų. Apžiūrėti simuliacinius  įrenginius gali čia.

Tyrimai apie kuriuos rašo ir Lietuvos spauda

Turbūt ne kartą teko matyti įdomybes Lietuviškoje spaudoje, kai po vienu ar kitu skaičiumi arba faktu nurodoma, kad šį tyrimą atliko „Jungtinės Karalystės mokslininkai“. Taip dažnai naujienos iš šios šalies laboratorijų mus pasiekia todėl, kad britai turi puikią mokslinių naujienų viešinimo patirtį: visi universitete dirbančių mokslininkų, taigi ir studentų, darbai yra publikuojami universiteto puslapyje, perduodami geriausiems Jungtinės Karalystės žurnalams, laikraščiams ar net televizijos kanalams, o vėliau šias žinias „išsirankioja“ visas aplinkinis pasaulis.

Turi dominančią sritį, o gal jau ir pačią idėją? Studijuok, pritaikyk žinias tyrime ir galbūt apie tai sužinos visas pasaulis!

Sveika gyvensena ir Eko idėjos

University of the West of England  ypač daug dėmesio skiria psichologinei ir fizinei studentų savijautai. Nuo specialaus medicinos pagalbos centro iki reguliarių sveikos mitybos seminarų, turgelių ar išvykų su bendraminčiais – kelią į stipresnę sveikatą atras visi norintys.

Čia galite rasti 2019 ir 2020 metų universiteto brošiūras.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir Brandos atestato vidurkį, kuris turi būti ne žemesnis kaip 8.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.*

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Dėmesio! Konkrečius programos stojimo reikalavimus gali rasti programos aprašyme universiteto tinklapyje. Spausk šiek tiek aukšiau esantį mygtuką Oficiali svetainė, tuomet dešinėje pusėje esančoje meniu juostoje pasirink skiltį Entry, tuomet pamatysi stojimo reikalavimus.

Pavyzdys.: Jeigu stojimo reikalavimuose parašyta: AA-level subjects: Grade C or above in Mathematics plus a pass in one of the following subjects: Biology; Chemistry; Computing/Computer Science; Design and Technology; Electronics; Engineering; ICT; Further Maths; Music Technology; Physics; Statistics. You must have a minimum of two A-Levels, tuomet reiškia, kad turi turėti pažymį 7 iš matematikos ir bent iš vienos išvardintos disciplinos.
(Grade C reiškia 7 ir Grade B reiškia 8).

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 9 B2 lygiu + valstybinis anglų kalbos egzaminas išlaikyti 70 % ir daugiau

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5

 • TOEFL - 90

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Bristolis – regiono širdis, pramonės ir švietimo centras. Ilgą laiką garsėjęs kaip uostas, šiandien Bristolis užima vis stipresnes pozicijas kosmoso ir aviacijos pramonėje (tai svarbus pliusas, jeigu svajojate apie aviacijos ar inžinerijos studijas University of the West of England ! ).

Nors Bristolis nemažas miestas, jame iš pradžių tikrai nepaklysite, nes universitetas pirmųjų metų studentams suteikia puikias galimybes gyventi studentų miesteliuose, kuriuose viskas pakankami netoli.

Kad gautum norimą kambarį, turi:

 • Būti pasirinkęs  universitetą pirmuoju numeriu;

 • Nebūti prieš tai registruotas Bristolyje;

 • Užpildyti paraišką kuo anksčiau, o vėliausiai iki birželio 8  d. (arba kitos nurodytos datos);

 • Patvirtinti pasiūlytą kambarį ir sumokėti depozitą per 10 dienų nuo patvirtinimo.

Kambarius, jų išsidėstymą žemėlapyje ir kainas galite apžiūrėti čia.

Iškilus klausimams, dar kartą visą kambario ieškojimo tvarką galite rasti čia.

Universiteto parama tiems, kurių šeimos metinės pajamos neviršija £25000 per metus. Parama išmokama grynais pinigais pirmaisiais studijų metais. Bus išmokėta £1000 vertės parama (tokią paramą gaus 80 stuentų). £500 vertės parama (tokią paramą gaus 1300 stuentų)  Norint gauti šią paramą nereikia papildomai aplikuoti, reikia tiesiog pildant paskolos dokumentus Student Finance (agentūra, kuri suteikia paskolą studijų kainai padengti) papildomai užpildyti formą su informacija apie metines pajamas. Parama bus skirta automatiškai tiems, kas ją gali gauti.

Daugiau informacijos rasi čia.

Sportinių pasiekimų stipendija. Universitets suteikia stipendijas profesionaliems ir gerus sportinius rezultatus rodantiems studentams. Galima gauti iki £1500 dydžio stipndiją. Kad ją gauti reikia pildyti paraišką.

Daugiau informacijos rasi čia.

Studentų kontaktai
Studentų, kurie šiuo metu studijuoja arba studijavo šioje aukštojoje mokykloje, kontaktai. Gali su jais susisiekti ir sužinoti daugiau apie jų studijas ir gyvenimą  :)
Adelina Jucyte
International Management - MSc (Master)
2018
Migle Jucaityte
Wildlife Ecology and Conservation Science - BSc(Hons) (Bachelor)
2017-09
migle.jucaityte
Tadas Stulgys
Creative Music Technology - BSc(Hons) (Bachelor)
2017-09
stulgys
Urte Vainilaviciute
Interior Design - BA(Hons) (Bachelor)
2018 - 09
Urte Vainilaviciute