Leeds Trinity University

Leeds
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Stipendija
Žemėlapis

Leeds Trinity University – mokslas paremtas katalikiškomis vertybėmis

Leeds Trinity University – nedidelis, jaukus ir išpuoselėtas universitetas įsikūręs viename iš pagrindinių Jungtinės Karalystės miestų Lidse (angl. Leeds). Universitetas „gimė“ susijungus dviems prestižiniams katalikų koledžams, todėl atmosfera ir vertybės universiteto bendruomenėje – išskirtinės. Plačiau su dviejų arba trijų metų studijas siūlančia įstaiga Tau susipažinti padės šie faktai:

95% studentų įsidarbina per pusę metų nuo baigimo

Beveik visi studentai, baigę studijas Leeds Trinity University, darbus gauna vos per pusę metų nuo studijų baigimo! Nuostabiausia tai, kad daugelis jų dirba pagal specialybę ar net užkariauja didžiąją dalį šalies darbo rinkos: Leeds Trinity University yra pripažintas Jungtinės Karalystės žurnalistikos ir pedagogikos specialistų  ruošimo lyderiu.

Galimybė tęsti mokslinę karjerą

Nors studijos Leeds Trinity University  trunka pakankamai trumpai, visada yra galimybė gilinti savo žinias ir kilti keliomis pakopomis aukščiau. Kad ir iki pačio mokslininko! Pagal „REF 2014“ apklausą, universiteto tyrimų grupės vykdo pasaulinės reikšmės tyrimus komunikacijos, kultūros ir medijų, informacijos vadybos bei anglų kalbos ir literatūros srityse.

Katalikiškos tradicijos ir vertybės

Kaip ir minėjome, Leeds Trinity University galutinai susiformavo susijungus dviem katalikiškoms mokykloms. Šiandien Leeds Trinity University – viena iš trijų oficialiai katalikų bažnyčios remiamų mokyklų Jungtinėje Karalystėje. Šios mokyklos vertybės atsispindi tokiuose aspektuose kaip:

 • Socialinio teisingumo ugdymas;

 • Tolerancija;

 • Plačios galimybė norintiems savanoriauti įvairiose srityse;

 • Parama sunkiau besiverčiantiems studentams;

 • Mokslo panaudojimas kilniems tikslams;

Ateities klausimuose susigaudyti padės karjeros konsultantai

Nežinai, kokią paskaitą pasirinkti, kur atlikti praktiką ar kur dirbti pabaigus studijas? Tau padės:

 • Karjeros konsultantas, kuris suteiks asmeninę konsultacija;

 • Studentų įdarbinimo agentūra, kuri padės rasti nepilnos darbo dienos etatą;

 • Studentų sąjunga, kuri konsultuoja ne tik laisvalaikio, bet ir apgyvendinimo ar dėstymo kokybės klausimais;

 • Na ir, žinoma,  patys dėstytojai.

Ir tai  dar  ne viskas! Sunkiausią akimirką galėsi susikaupti studentų miestelyje esančioje koplytėlėje arba „nuleisti garą“ džiaugsmingoje futbolo treniruotoje  ar kitoje iš keliolikos sporto šakų. Visi šie privalumai kartu su studentų valgykla, biblioteka ir sporto salėmis bus visai šalia Tavo bendrabučio.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir Brandos atestato vidurkį, kuris turi būti ne žemesnis kaip 8.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia. *

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu.
 • IELTS - 6.0

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5

Universitetas gali pasiūlyti 600 kambarių savo studentams. Kambariai yra įvairių tipų ir įvairių kainų, taip siekiant turėti variantų, priimtinų įvairių skonių, poreikių ir finansinių galimybių studentams. Universitetas garantuoja būstą visiems stojantiesiems, kurie dėl jo aplikuoja iki Liepos 31 dienos.
Universitete dirba Resident Mentors, kurių darbas – suteikti visa reikiamą pagalbą apgyvendinimo klausimais.

Siūlomi trijų tipų apgyvendinimo variantai:

Top of the range

Brangiausias ir geriausiai aprūpintas variantas. Visi kambariai yra pilnai apstatyti baldais, o bendromis erdvėmis (virtuvė, svetainė, valgomasis) dalijasi daugiausia 5-6 žmonės. Top of the range būstams priklauso kambariai esantys All Saints Court ir Trinity Close bendrabučiai. Bevielis internetas juose teikiamas be papildomo mokesčio, taip pat šie būstai turi 24 valandas trunkančią apsaugą ir į juos gali patekti tik gyventojai. Būstai yra šalia valgyklos, todėl visada nusipirkus papildomų universiteto kreditų galima pietauti ten.
Abiejuose bendrabučiuose pirmasis kontraktas pasirašomas 41 savaičių laikotarpiui. Kaina už visą laikotarpį - £4879. Į kainą yra įskaičiuota ne tik nuoma, bet ir komunaliniai mokesčiai (elektra, šildymas, vanduo), valymo paslaugos bei asmeninių daiktų draudimas.

Mid-range

Vidutinio brangumo variantas, kuriam priklauso Kirkstall Hall bendrabutis. Kambariai apstatyti baldais, aukšte yra kelios bendro naudojimo virtuvės. Bendrabutyje teikiamas nemokamas WiFi ryšys bei 24 valandas veikianti apsauga. Į nuomos kainą įskaičiuotas dalinis maitinimas universiteto valgykloje – į jūsų kortelę perkeliami 25 svarai savaitei.
Pirmasis kontraktas pasirašomas 41 savaitei, pilno laikotarpio nuomos kaina - £4740. Į kainą kartu su nuoma įskaitoma elektra, šildymas, vanduo, valymo paslaugos, asmeninių daiktų draudimas bei dalinis maitinimas.

Biudžetinis variantas

Tai patogūs, tačiau pigesni kambariai. Šia variantui priklauso St Albans Hall, Norwich Hall, Ripon Hall ir Whitby Hall bendrabučiai.
Kambariai turi pačius būtiniausius baldus, vonios ir tualeto kambariais dalinasi 6 žmonės, o virtuve maždaug 6-9 studentai. Bendrabučiuose teikiama nemokama prieiga prie WiFi ryšio, taip pat visus pastatus 24 valandas stebi apsaugos bendrovė.
St Albans Hall ir Norwich hall į nuomos kainą įskaičiuojamas ir dalinis maitinimas, kuris yra suteikiamas 25 svarų savaitei kreditu, skirtu valgyti universiteto valgykloje. Kontraktas šiuose būstuose sudaromas 41 savaitei ir kainuoja £4389 įskaitant maitinimą, elektrą, šildymą, vandenį, valymo paslaugas ir asmeninių daiktų draudimą.
Ripon Hall ir Whitby Hall gyventojams maitinimo kreditai nėra teikiami. Kontraktas sudaromas 41 savaitei ir kainuoja £3690 įskaitant elektrą, šildymą, vandenį, valymo paslaugas ir asmeninių daiktų draudimą

Visais klausimais dėl apgyvendinimo galima kreiptis į universiteto Accomodation office telefonu +44 (0) 113 283 7112 arba elektroniniu paštu accommodation(eta)leedstrinity.ac.uk.

Keletas naudingų nuorodų:

Leeds Trinity University stipendija. Gali gauti £1000 stipendiją, kuri išmokama antraisiais studijų metais. Šią stipendiją gali gauti tie kurie studijuoja išplėstines – honours studijų programas ir kurių metinės šeimos pajamos nesiekia £25000. Išplėstinės studijų programos yra tos, prie kurių aprašymo parašytas žodis – honours. Stipendija suteikiama automatiškai tiems, kas ją gali gauti ir išmokama grynais pinigais.

Akademinių pasiekimų stipendija. Suteikiama £1000 stipendija tiems, kurie turi akademinius pasiekimus atitinkančius AAB – brandos atestato vidurkis turėtų būti ne žemesnis kaip 8,9 ir 3 valstybiniai egzaminai turi būti išlaikyti ne mažiau kaip 95 procentais. Šią stipendiją gali gauti tie kurie studijuoja išplėstines – honours studijų programas. Stipendija bus automatiškai suteika tiems, kas atitiks jos reikalavimus.
Daugiau informacijos apie šias stipendijas rasi čia.