De Montfort University

Leicester
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

De Montfort University – studijuok su geriausias futbolinkais Anglijoje

De Montfort University – modernus ir labai aktyvus universitetas, įsikūręs viename iš dešimt didžiausių Jungtinės Karalystės miestų – Lesteryje. De Montfort University siūlo ypač platų programų pasirinkimą (virš 130 specialybių!) ir atitinkamai dideles mokslininko karjeros galimybes, jeigu studijas norėsi tęsti (virš 70 mokslinių grupių tokiose svarbiose srityse kaip vėžio tyrimai ar dirbtinio intelekto tobulinimas).

Lyderis menų programose

De Montfort University – vientelis universitetas Jungtinėje Karalystėje siūlantis batų dizaino studijas ir vienas iš kelių siūlančių tokį didelį dizaino specialybių pasirinkimą apskritai. Ne veltui skaityti paskaitų  paskaitų į De Montfort University atvyksta geriausi mados dizaineriai, ne veltui čia vyksta ir plačiai žinomos mados savaitės ir kūrybos simpoziumai.

Galbūt dėl tokio stipraus menų fakulteto, galbūt dėl universiteto tarptautiškumo, De Montfort University yra labai aktyvus socialinių judėjimų mieste narys. Vienoje iš akcijų dalyvavo ir studentas iš Lietuvos! Kaip jam sekėsi, gali paskaityti čia: Lietuvis De Montfort University.

Unikalios įsidabinimo galimybės verslo programų studentams

Visiems verslo fakulteto studentams pabaigusiems du kursus, siūloma vienerių metų praktika. Suteikiama galimybė įsidarbinti tokiose puikiai žinomose įmonėse kaip: ,,HSBC“, ,,Siemens“, ,,Intel“ ir daugelyje kitų, na, o visų kitų programų studentai gali save išbandyty trumpesnių praktiku metu arba kreipęsi į specialią studentų įdarbinimo agentūrą universitete.

Jaunų universitetų lyderis

 • „Times Higher Education magazine“ 2016-aisiais šį universitetą išrinko tarp dešimties geriausių jaunų (tai reiškia, sąlyginai naujas tradicijas turinčių) universitetų. „Neatsilieka“ ir kiti rodikliai:

 • „Times Higher Education“ pasaulio universitetų vertinimo skalėje universitetas patenka tarp top 3% geriausiai įvertintų aukštųjų (iš viso vertinama daugiau nei 18000 auštųjų mokyklų iš viso pasaulio).

 • Inžinerijos programa pagal mokymo kokybę yra laikoma antrąja programa visoje Jungtinėje Karalystėje, o pagal studentų pasitenkinimą programa užima penktąją vietą.

Geriausios 2015-2016 futbolo komandos miestas

Kalbant apie studijas Lesteryje, negalima nepaminėti, kad šio mieto komanda jau du metus iš eilės buvo „Premier“ lygos čempionė! Negano to, mieste yra ne tik puikus stadionas, bet ir Formulės1 trąsa! Kas žino, su kokiais „kietais“ futbolininkais tau nusišypsos proga po paskaitų paspardyti kamuolį?

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir Brandos atestato vidurkį, kuris turi būti ne žemesnis kaip 7.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia. *

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Dėmesio! Stojantys į bakalauro studijų programas turės pateikti oficialų rekomenacinį laišką. Tai reiškia, kad jis turi būti ne tik pateiktas Refernce skiltyje, tačiau papildomai turi būti pasirašytas to žmogaus, kuris ją parašė ir prisegtas prie anketos kaip atskiras dokumentas Additional documents skiltyje, arba nusiųstas iš tos institucijos (paprastai mokyklos), kurioje dirba ją parašęs asmuo ofiacialaus el pašto adreso. Patvirtintą rekomendaciją reikia siųsti el paštu - techadmissions(eta)dmu.ac.uk

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu + valstybinis anglų kalbos egzaminas išlaikyti 70 % ir daugiau (jei IELTS 6.0) arba anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu + valstybinis anglų kalbos egzaminas išlaikyti 80 % ir daugiau (jei IELTS 6.5)

 • IELTS - 6.0 arba 6.5

 • TOEFL – 80 arba 90

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu + valstybinis anglų kalbos egzaminas išlaikyti 80 % ir daugiau (jei IELTS 6.5) arba anglų kalbos vidurkis 10 B2 lygiu + valstybinis anglų kalbos egzaminas išlaikyti 95 % ir daugiau (jei IELTS 7.0)

 • IELTS - 6.5 arba 7.0

 • TOEFL – 90 arba 100

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu + valstybinis anglų kalbos egzaminas išlaikyti 70 % ir daugiau (jei IELTS 6.0) arba anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu + valstybinis anglų kalbos egzaminas išlaikyti 80 % ir daugiau (jei IELTS 6.5)

 • IELTS - 6.0 arba 6.5

 • TOEFL – 80 arba 90

Informacija ruošiama. Daugiau apie apgyvendinimo galimybes čia.

Studentų kontaktai
Studentų, kurie šiuo metu studijuoja arba studijavo šioje aukštojoje mokykloje, kontaktai. Gali su jais susisiekti ir sužinoti daugiau apie jų studijas ir gyvenimą  :)
Rita Birbalaite
Advertising and Marketing Communications BA (Bachelor)
2017-09
Rita Birbalaite
Tomas Tarapavičius
Computing (Bachelor)
2017-09
tomas.tarapavicius