London South Bank University

London
 • University of the Year for Graduate Employability 2018 (Good University Guide);
 • entrepreneurial University of the Year 2016 (Times Higher Education Awards);
 • central London location (only 20 minutes walk from Big Ben and the London Eye);
 • accredited courses to developed with industry (9 out of 10 students in work or further study 6 months after graduation).

 

Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Stipendija
Žemėlapis

London South Bank University – tarptautinis universitetas Londono širdyje

London South Bank University – vienas didžiausių ir seniausių Londono universitetų įsikūręs (kaip jau turbūt supratai iš pavadinimo) pietiniame Londone, o didžioji jo dalis ir visai šalia puikiausių Londono vietų: Big Beno, Bekingemo rūmų ir kitų. Nors universitetas turi daugiau nei 100 metų tradicijas, pati mokymo aplinka ir metodai – modernūs ir tiesiogiai susiję su rinkos poreikiais.

Ypač tarptautiškas

London South Bank University – tarptautinis universitetas, turintis daugiau nei 2000 studentų net iš 130-ties šalių. Kosmopolitiškumas ir platus požiūris – neatsiejamos šios institucijos vertybės, todėl London South Bank University visada jausies savas.

Absolventai – tarp daugiausiai uždirbančių

Number 1 London modern university for graduate starting salaries (Sunday Times League Table 2016), tokį titulą 2016-aisiais gavo London South Bank University. Šiame, daugiausiai uždirbančių absolventų tope, universitetas išsilaiko jau ne vienus metus.

Kiti apdovanojimai ir rodikliai:

 • „The award for Entrepreneurial University of the Year“ at the Times Higher Education Awards.

 • Research Excellence Framework (REF) 2014.

 • 9 iš 10 per pusę metų įsidarbinusių absolventų.

Plačios karjeros galimybės versle arba moksle

London South Bank University nuolatos bendradrabiauja su verslo subjektais: studentams praktines paskaitas dėsto įmonių vadovai, dalis atliekamų tyrimų iš karto pritaikomi realybėje. Nuo atominių elektrinių tobulinimo iki ateities kosmetikos, nuo naujų maisto šaltinio paieškų iki širdies ligų prevencijos London South Bank University  tyrėjai kuria gražesnę ir saugesnę ateitį.

Daugiau apie universiteto mokslinius tyrimus gali paskaityti čia.

Daugiau apie studentų sėkmės istrorijas gali paskaityti čia.

Karjeros konsultacijos ir kita pagalba

Visų studijų metu į kilusius klausimus Tau padės atsakyti karjeros konsultantai arba studentų sąjungos atsakingi asmenys. Studentų sąjunga ne tik kuruoja studentų kasdienius reikalus, bet ir rūpinasi jų laisvalaikiu – organizuoja daugybę renginių, steigia įvairius būrelius. Nuo sporto iki kultūrinių veiklų –  London South Bank University tikrai nenuobodžiausi.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir Brandos atestato vidurkį, kuris turi būti ne žemesnis kaip 8.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia. *

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu arba valstybinis anglų kalbos egzaminas išlaikyti 75 % ir daugiau.

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5

 • TOEFL - 90

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Universitetas siūlo būstą studentams – jis turi savo bendrabučius netoli studentų miestelio visi bendrabučiai turi virtuves, skalbyklas, prieigą prie interneto ir universiteto tinklo. Bendrabučio kambarys skiriamas vienas žmogui. Taip pat siūloma nuomotis ir butus, juose, priklausomai nuo pastato ir buto išplanavimo ir dydžio gali gyventi nuo dviejų iki devynių žmonių.

Dėl būsto rekomenduojama kreiptis iškart, kai tik gaunamas pasiūlymas studijuoti. Kambarių paskyrimas yra organizuojamas prioritetine tvarka – pirmenybė teikiama tiems, kurie yra iš kitos šalies (kuo toliau gyvena, tuo aukščiau sąraše atsiduria) bei tiems, kurie stoja į pirmą kursą. Taip pat labai svarbu kreiptis dėl būsto laiku, kadangi aukščiau prioritetų sąraše yra tie, kurie kreipiasi anksčiau. Paraiškos dėl būsto teikimo termino pabaiga yra rugpjūčio 1 diena, tačiau patartina kreiptis anksčiau. Už universiteto teikiamą būstą galima mokėti grynais arba pavedimu.

Jei norite ieškoti būsto savarankiškai, LSBU Accomodation Service taip pat siūlo savo pagalbą. Jie pateiks jums naudingos informacijos, o taip pat gali suteikti agentūrų kontaktus ir nedidelį sąrašą nuomojamų butų.

Jei norite, kad aukštoji jums parūpintų būstą, reikia užpildyti Online formą.
Daugiau informacijos apie apgyvendinimą, jo sąlygas, taisykles ir visa kita galite rasti čia.
Informaciją apie skirtingus pastatus, kuriuose siūlomi kambariai ir juose esančias sąlygas rasite čia.

Accomodation Service kontaktai:

Telefono numeriai:
+44 (0) 20 7815 6417
+44 (0) 20 7815 6412
+44 (0) 20 7815 6424

Elektroninio pašto adresas: accommodation(eta)lsbu.ac.uk

Sportinių pasiekimų stipendija. Gali gauti visi, kurie profesionaliai užsiima kokia nors sporto šaka. Sporto stipendija yra dviejų rūšių:

 • £3000 stipendija tiems, kas profesionaliai žaidžia krepšinį lygoje, kuri atitinka nacionalinę Anglijos lygą, 2 divizioną.

 • Iki £1500 parama tiems, kas sportuoja ir siekia rimtų rezultatų kokioje nors sporto šakoje.

Šias stipendijas suteikia Sporto akademija. Kad gauti šią stipendiją ar paramą reikia pildyti prašymo formą.
Daugiau informacijos apie stipendiją ir prašymo formą jai gauti rasi čia.

Studentų kontaktai
Studentų, kurie šiuo metu studijuoja arba studijavo šioje aukštojoje mokykloje, kontaktai. Gali su jais susisiekti ir sužinoti daugiau apie jų studijas ir gyvenimą  :)
Gabrielė Šertvietytė
Psychology (Clinical Psychology) (Bachelor)
2019
Gabrielė Šertvietytė
Gintė Šopagaitė
Business Law (Bachelor)
2018-09
Vida Macijauskaite
Criminology (Bachelor)
2017-09