Wolverhampton University

Wolverhampton
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

University of Wolverhampton – čia gimsta verslumas ir inovacijos

University of Wolverhampton kasmet pasirenka net apie 23 000 studentų iš viso pasaulio ir tikrai ne veltui: universitetas siūlo inovatyvias tyrimų technologijas bei puikiai išvystytą IT infrastruktūrą, aukštą dėstytojų kompetenciją ir, bendradarbiaujant su darbdaviais, kuriamas studijų programas. Būdamas dinamiškas ir turėdamas glaudžias sąsajas su verslu, University of Wolverhampton suteikia absolventams plačias karjeros galimybes.

Universiteto raida

University of Wolverhampton, universiteto titulą įgijęs 1992 metais, šiandien yra įstaiga, talpinanti apie 23 000 studentų, iš kurių 2500 yra atkeliavę iš užsienio šalių. Universitetą sudaro keturi pagrindiniai fakultetai, išsidėstę vidurio vakarų šalies dalyje:

 • Menų fakultetas;
 • Švietimo, Sveikatos ir Visuomenės gerovės fakultetas;
 • Mokslų ir Inžinerijos fakultetas;
 • Socialinių mokslų fakultetas.

Aukštas įsidarbinimo rodiklis

University of Wolverhampton turi vieną aukščiausių absolventų įsidarbinimo rodiklių visoje Jungtinėje Karalystėje – darbą per artimiausius šešis mėnesius po studijų baigimo susiranda net 96% absolventų! Šis rodiklis pasiekiamas teikiant didelę paramą studentams, ketinantiems žengti pirmuosius žingsnius savo karjeros kelyje.

Aukšti akademiniai standartai

University of Wolverhampton palaikomi aukšti mokymo kokybės standartai – tai įrodo Kokybės užtikrinimo agentūros (QAA) atliktas tyrimas. Agentūra, apžvelgusi aukštojo mokslo dėstymą bei jo kokybę visos šalies mastu, išskyrė University of Wolverhampton dėl aukštų universitete palaikomų akademinių standartų.

Tyrimai ir inovacijos

University of Wolverhampton yra nuo seno žinomas kaip vienas pažangiausių universitetų tyrimų srityje. 1957 metais šiame universitete buvo išrasta tai, ką šiandien galime įvardinti pirmuoju pasaulyje veikiančiu elektroniniu kompiuteriu (šaunu, tiesa?!). University of Wolverhampton pirmauja ir kurdamas inovatyvias studijų programas: jis vienas pirmųjų pradėjo teikti išsilavinimą gestų kalba, į mokymo programas įtraukė virtualios realybės sprendimus.

Skatinamas verslumas

Šiuo metu University of Wolverhampton itin aktyviai remia studentų įkurtas jaunas įmones, „startuolius“ (angl. start-up), ir vykdo projektus, suteikiančius darbo galimybes versliems studentams. Siūlomos unikalios studijų programos, perkeliančios žinias į kitą lygmenį: bakalauro bei magistro studijų programose esantys tarptautinių santykių moduliai leidžia praplėsti suvokimą bei įkvepia įgyvendinti tarptautinio verslo idėjas.

Parama studentams iš užsienio

University of Wolverhampton kasmet mokslų metų pradžioje rengia orientacinę programą naujai atvykusiems užsienio studentams. Visiems studentams, kuriems anglų kalba nėra gimtoji, taip pat nemokamai siūlomi anglų kalbos kursai. Atvykęs į universitetą gali drąsiai kreiptis pagalbos: universitete teikiamos paslaugos palengvins įsitraukimą į naujo universiteto gyvenimą. Universitete dirbanti komanda prireikus padės rasti darbą nepilnai darbo dienai, paaiškins imigracijos taisykles, padės adaptuotis prie naujos šalies kultūros bei suteiks visą aktualią informaciją.

Puiki infrastruktūra

 • IT paslaugos. Universitete rasi daugybę IT priemonių, palengvinančių mokymosi procesą: aprūpinimą darbo kompiuteriais, belaidį internetą;
 • Sporto įranga. Universiteto sporto centre galėsi imtis mėgiamo sporto: jame rasi treniruoklių salę, skvošo kortus, mankštos sales, vidaus ir lauko aikšteles, baseiną. Universiteto sporto infrastruktūra gali naudotis studentai, darbuotojai arba tiesiog vietiniai gyventojai;
 • Mokymosi centro paslauga. Ši paslauga užtikrina prieigą prie mokslo šaltinių kiaurą parą. Tai yra elektroninė priemonė – internetinio katalogo sistema, suteikianti prieigą prie universiteto bibliotekos neišėjus iš namų (!).

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir egzaminų rezultatus. Brandos atestato vidurkis turi būti ne žemesnis nei 7 ir 2 valstybiniai egzaminai išlaikyti ne mažiau nei 65 %.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia. *

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai uiversitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu

 • Anglų kalbos egzamino rezultatas ne mažesnis nei 75 %.

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5

 • TOEFL - 90

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu

 • Anglų kalbos egzamino rezultatas ne mažesnis nei 75 %.

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Gyvenimas University of Wolverhampton

University of Wolverhampton studentams siūlo daugiau nei 1600 kambarių, kurių dauguma yra su patogumais (privačiu vonios kambariu). Kambariai yra išdėstyti bendrame bendrabučio komplekse, kuriame bendra virtuve dalijamasi su kitais studentais.
Bendrabučių  kambarių nuoma galima visuose trijuose universiteto miesteliuose: City, Walsall ir Telford. Kiekvienas iš šių miestelių yra savitas ir turi savų gyvenimo jame privalumų.

City – mėgstantiems patogumus

 • Galimas privataus arba bendro vonios kambario pasirinkimas;
 • Nereikės anksti keltis, kad laiku spėtum į paskaitas – savo fakultetą greitai pasieksi pėsčiomis;
 • Jei vidury nakties užsimanysi užkandžių – visai šalia yra visą parą veikiantis prekybos centras;
 • Vos 15 minučių kelio iki miesto centro;
 • Tik 20 minučių kelio traukiniu – ir tu Birmingeme!

Warsall – pakvaišusiems dėl sporto

 • Puiki žinia mėgstantiems sportuoti – šiame miestelyje yra įkurtas milžiniškas Sporto centras;
 • Tikra atletų „Meka“ – čia gyvena bei treniruojasi Britų Dziudo Asociacija;
 • Gyvendamas universiteto bendrabutyje, sporto klubo narystę gauni nemokamai!