Gloucestershire University

Cheltenham/Gloucester
 • Top 5 university in the UK for number of National Teaching Fellows;
 • Top 5  Globally for International Student Support (ISB 2017);
 • Recent £30 million investment to improve facilities and student experience;
 • Silver rating in Teaching Excellence Framework (TEF);
 •  New Business School and sport facilities open in 2018, state of the art Media & Computing suites, brand new Art & Design studios;
 • 94% of our students find employment/further study after graduation (HESA 2015).
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Stipendija
Žemėlapis

University of Gloucestershire – nuolatos augantis studentų rojus

Tegu skaičiai kalba už save. Didžiojoje Britanijoje šio universiteto programos reitinguojamos taip:

 • Top 4 - Biologija

 • Top 10 – Filmų kūrimas

 • Top 20 – Medijų studijos

Patirtis – sena, auditorijos – naujos

Nors universitetas jau spėjo užsitarnauti vietas geriausių Jungtinės karalystės programų dešimtukuose bei 100% studentų  pasitenkinimą ne vienoje apklausoje, gali būti, kad daug ką čia jūs išmėginsite pirmi: naujutėlaičius bendrabučius studentų miestelyje Čeltenheme ar moderniausias auditorijas Gloučesteryje. Universiteto populiariumas auga, o iš paskos – ir pats universitetas.  Į studijų sąlygas investuojami milijonai!

Pasaulinės reikšmės tyrimai

Jeigu svajojate būti mokslininku arba prisidėti prie pasaulinių problemų sprendimo – šis universitetas bus puikus tramplynas link šių tikslų. Ypač daug dėmesio čia skiriama šioms tyrimų sritims:

 • Sveikatingumo tyrimai;

 • Aplinkosaugos ir ekologijos tyrimai;

 • Žmogaus raidos praeityje ir ateityje tyrimai;

 • Inovacijų kūrimas;

 • Verslo pritaikymas;

Tarptautinė praktika kituose žemynuose arba vietinė praktika BBC

Kur: į kairę žemėlapio pusę Junginėse Valstijose ar labiau  į dešinę Vietname jūs skrisite atlikti savo praktikos? Tai priklauso nuo to, ką studijuosite: verslo studijas ar apskaitą. Puikius praktikos pasirinkimus turi ir kitų specialybių studentai: „BBC“, „Superdry“, „Intel“, „IBM „– galbūt tai jūsų karjeros pradžia

Universitete – virš 50 būrelių. Gloučesteryje – iki 45  mini festivalių per metus.

Dažasvydis, „stand – up‘ai“, ukulėlė, studentiškas radijas...Tai tik keletas pomėgių, kuriuos, kartu su bendraminčiais galite tobulinti universiteto bendruomenėje. O kur dar 35-ios sporto šakos ir 150-ties metų pergalių tradicijos!

Universiteto brošiūrą rasi čia.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir Brandos atestato vidurkį, kuris turi būti ne žemesnis kaip 8 + 2 laikytų egzaminų vidurkis ne mažesnis kaip 70%. Taigi, labai svarbu yra ne tik atitikti stojimo reikalavimus, bet ir turėti kuo geresnius pažymius!

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.*

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Brandos atestatas - anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu arba valstybinis anglų kalbos egzaminas 75% ir daugiau.

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5

 • TOEFL - 90

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Brandos atestatas - anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu arba valstybinis anglų kalbos egzaminas 75% ir daugiau.
 • IELTS - 6.0
 • TOEFL – 80
Apgyvendinimas: pirmakursiams garantuojama vieta!

Kai jau žinote, kad įstojote į universitetą, jums garantuotai skiriama vieta universiteto bendrabutyje arba apartamentuose, jeigu užpildote paraišką čia iki nurodytos datos. Kuo anksčiau užpildysite, tuo didesnė tikimybė, kad gausite tokio tipo kambarį, kokį išsirinkote. Nepražiopsokite kasmetinės registracijos uždarymo datos, nes kitaip neteksite šios galimybės!

Sportinių pasiekimų stipendija. Universitetas suteikia iki £2500 kiekvienais studijų metais stipendiją tiems, kas profesionaliai sportuoja ir rodo gerus sportinius pasiekimus. Stipendija paprastai būna suteikiama ne už praeities pasiekimus, o dabartyje rodomus rezultatus. Kad gauti šią stipendiją reikia pildyti paraišką. Ji būna išmokama per 4 kartus, pervedant pinigus į student banko sąskaitą (stipendijų kiekies yra ribotas).

Daugiau informacijos apie šią stipendiją rasi čia.

Akademinių pasiekimų stipendija. Universitetas siūlo iki £1200 svarų dydžio stipendiją geriausius akedeminius pasiekimus turintiems studentams. Stipendija gali būti panaudota kaip universiteto būsto nuolaida, gali padengti dalį universiteto organizuojamų kelionių kainos arba galima panaudoti bibliotekos reikmenims. Dėl stipendijos aplikuoti nereikia, visi, kurie galės gauti šią stipendiją bus informuoti asmeniškai rugpjūčio gale.

Daugiau informacijos apie šią stipendiją rasi čia.

Studentų kontaktai
Studentų, kurie šiuo metu studijuoja arba studijavo šioje aukštojoje mokykloje, kontaktai. Gali su jais susisiekti ir sužinoti daugiau apie jų studijas ir gyvenimą  :)
Gabija Jakštytė
Magazine Journalism and Production (Bachelor)
2018-09
Gabija Jakštytė