Naujas partneris Suomijoje!

2024-01-02
LAB University of Applied Sciences -pasaulinio lygio švietimo paslaugos. Universitetas siūlo 9 bakalauro programas ir 3 online programas, tarp kurių rasi tvarių sprendimų inžineriją ir urbanistinį tvarumą!

Kodėl verta rinktis LAB University of Applied Sciences:

1. Tarptautinė kokybė ir įvertinimas:

LAB University of Applied Sciences yra šeštoji pagal dydį aukštojo mokslo įstaiga Suomijoje, kuri yra žinoma dėl tarptautinės kokybės ir įvertinimo. Tai užtikrina, kad jūsų studijos bus pagrįstos aukščiausiais švietimo standartais.

2. Daugiakultūrinė aplinka ir dėstytojų patirtis:

Dėstytojai LAB University of Applied Sciences yra patyrę dirbti daugiakultūrinėje aplinkoje, suteikdami studentams galimybę gauti įvairiapusę ir tarptautinę patirtį.

3. Suomiškas pedagoginis modelis:

Švietimo pagrindas grindžiamas visame pasaulyje pripažįstamu suomišku pedagoginiu modeliu, kuris gali suteikti unikalios perspektyvos ir kokybiškos švietimo patirties.

4. Platus studijų pasirinkimas:

LAB ne tik siūlo įvairias bakalauro ir magistro programas anglų kalba, bet ir teikia įvairias pasaulinio švietimo paslaugas, aprėpiančias daugelį sričių, tokių kaip socialinė ir sveikatos priežiūra, aplinkosaugos technologijos, verslumas ir kt.

5. Inovacijos, verslas ir pramonė:

Universitetas atspindi inovacijų, verslo ir pramonės orientaciją, kuriant bendradarbiaujančią aplinką, kurioje studentai gali kartu su ekspertais kurti naujoves.

6. Didelis studentų skaičius:

Su 9 400 studentų, LAB yra gyvas ir dinamiškas universitetas, kuris suteikia galimybes socialiniam ir akademiniam augimui.

7. Miestai ir jų privalumai:

Universitetas yra įsikūręs dviejuose miestuose, Lahti ir Lappeenranta, kiekvienas su savo unikalia atmosfera ir privalumais, kurie gali papildyti jūsų studijų patirtį.

8. Modernios studijų sąlygos:

Naujasis Lahti fakultetas ir moderni mokymosi aplinka Lappeenranta suteikia studentams geriausias galimybes pasinaudoti pažangiomis technologijomis ir įrankiais.

9. Tarptautinė mokymosi aplinka ir mobilumas:

Tarptautinė mokymosi aplinka ir galimybė studijuoti online leidžia studentams patirti tarptautiškumą ir lankstumą savo studijų metu.

10. Graži aplinka ir gyvenimo kokybė Suomijoje:

Suomija siūlo unikalią gyvenimo kokybę, gražų kraštovaizdį, saugią aplinką ir įdomius kultūrinius bei gamtos reiškinius, kurie gali praturtinti jūsų studijų laikotarpį.

 

Čia rasi daugiau informacijos apie universitetą bei stojimo reikalavimus.

 

LAB University of Applied Sciences siūlomos programos:

Online programos: