Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
University of Bedfordshire

University of Bedfordshire – idealus pasirinkimas tiems, kurie svajoja apie turiningus savaitgalius Londone, tačiau tuo pačiu nedrįsta visa galva nerti į didmiesčio šurmulį kiekvieną dieną. Lutonas (angl.Luton) ir Bedfordas (angl. Bedford) – pakankamai dideli ir savarankiški miestai,  kuriuose telkiasi regiono svarbiausi projektai ir idėjos, o, norintiems prasiblaškyti viso pasaulio centre, Londone, užtenka sėsti į autobusą ar traukinį ir pasiekti ji vos už dvidešimtiems minučių ar nepilnos valandos.

Turi garbingiausią Jungtinės Karalystės apdovanojimą

„Queen's Anniversary Prize“ – taip vadinasi vienas garbingiausių, valstybinių švietimo apdovanojimų Jungtinėje Karalystėje. Šį apdovanojimą pakankamai sunku gauti ir tai reikalauja ilgo universiteto įdirbio, būtent todėl tai yra vienas svarbiausių privalumų renkantis University of Bedfordshire.

92% studentų po baigimo susiranda darbus arba toliau tęsia studijas

Tai – kitas labai svarbus rodiklis vertinant universiteto darbo rezultatus. Ypač aukštas įdarbinimo bei studijų tęsimo reitingas reiškia, kad universitetas tiek puikiai paruošia studentus rinkai, tiek sudomina juos mokslu ir tolimesnėmis studijomis.

11 tyrimų institutų

O toliau tikrai yra rinktis iš ko: po vienos iš daugiau nei 100 studijų programų, Tu gali nuspręsti likti universitete ir tapti tikru mokslininku! Būtent puikūs, pasaulį keičiantys moksliniai tyrimai ir buvo svari priežastis kodėl universitetas gavo garbingąjį „Queen's Anniversary Prize“

 • Pasaulio gyventojų sveikata;
 • Ateities technologijos;
 • Socialinė politika ir gerovė;

Tai tik kelios pagrindinės tyrimų sritys, kuriose galėsi siekti mokslininko karjeros.

Tarptautinė aplinka ir turiningas laisvalaikis

University of Bedfordshire vienu metu mokosi studentai iš daugiau nei 100 skirtingų pasaulio valstybių, todėl čia visada jausiesi ne svetimas, o vienas iš globalios visuomenės narių. Nemokamos pramogos, sportas, įvairūs studentų klubai bei visada laukianti Londoni kaiminystės padės tobulėti ir už auditorijos ribų.

 

 

Bedford Campus

Šiame mieste siūloma gyventi Liberty Living patalpose, turinčiose daugiau nei 500 kambarių. Aukštosios atstovai padės susirasti patį tinkamiausią būstą visiems būsimiems pirmakursiams.
Bendrabutis yra visai šalia universiteto ir netoli miesto centro, taigi visada jausitės įvykių sūkuryje.
Didžioji dalis siūlomų kambarių – vienviečiai, taigi užsimanius tylos ir ramybės visada bus galima tyliai užsidaryti savo kambaryje ir nieko neįsileisti. Kiekvienas kambarys turi atskirą dušą ir tualetą, tačiau virtuve ir fojė reikia dalintis su keletu kitų kambarių. Visi kambariai yra apstatyti miegamojo baldais ir turi prieigą prie interneto, kiekviena virtuvė turi visą reikiamą buitinę techniką ir baldus, o fojė apstatyta patogiais svetainės baldais.

Kainos:

 • Vieno kambario kaina savaitei £87.00-£110.00 įskaitant komunalinius mokesčius ir turto draudimo išlaidas;
 • Kambario užsakymo mokestis - £250.00.
 • Liberty Living pastato gyventojams už internetą mokėti nereikia.
 • Sutartis pasirašoma mažiausiai 42 savaitėms.


Daugiau informacijos apie apgyvendinimą Bedford campus galima rasti čia.


Luton Campus

Lutone universitetas turi itin modernius pastatus, kurie vadinami Student Villages. Juose išvis yra net 9 pastatai, kuriuose studentams siūlomi 1573 kambariai. Daugiau informacijos apie šiuos kambarius, jų sąlygas ir kita galima rasti čia.

 • Lutono bendrabučiuose taip pat galima gauti miegamąjį su vonia ir tualetu bei bendra virtuve ir fojė. Visi kambariai įrengti ir turi visus reikalingiausius baldus bei techniką, yra prieiga prie interneto.
 • Netoli bendrabučių yra treniruoklių salė ir skalbykla.
 • Bendrabučiai greta universiteto ir visai netoli judriausių miesto klubų ir barų.

Bendrą informaciją apie būstą University of Bedfordshire galite rasti ČIA.

Dėl būsto galima kreiptis šiuo adresu bedfordshire(eta)clvuk.com

£350 stipendija, kurią gauna kiekvienas studentas, atvykęs studijuoti. Stipendija yra pervedama į universiteto išduodamą kortelę Aspire Card, kuria galima atsiskaityti už studijų reikmenis ir paslaugas (spausdinimas, mokami ištekliai ir pan.).

£1000 stipendija. Ją gali gauti studentai, kurių tėvų metinės pajamos neviršija £25000 per metus. Dėl šios stipendijos galima kreiptis gavus patvirtinimą iš Student Loans Company dėl paskolos studijų kainai padengti. Atitinkant pirmąsias dvi sąlygas dar reikia užpildyti papildomą formą (EU13B).

£500 stipendija studentams, kurie atlieka ne mažiau nei 75 val praktikos.

£800 (Bedfordshire Excellence Scholarship) gauna studentai, kurių laikytų valstybinių egzaminų vidurkis yra 60% ir daugiau ir brandos atestato vidurkis ne mažesnis kaip 7.

£900 (The Academic Scholarship) gauna studentai, kurių laikytų valstybinių egzaminų vidurkis yra 70% ir daugiau.

£1000 stipendija skirta stojantiems į magistro studijų (tyrimų/research) programas. £1000 nuolaida studijų kainai gali gauti studentai, sumokantys pilną studijų kainą prieš atvykdami studijuoti arba jau atvykę, pasirašant studijų sutartį (tokią sutartį pasirašo visi įstoję studentai).

£500 stipendija gauna studentai, kurių laikytų valstybinių egzaminų vidurkis yra mažesnis nei 60% ir brandos atestato vidurkis ne mažesnis kaip 7.

Daugiau informacijos rasi čia.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir Brandos atestato vidurkį, kuris turi būti ne žemesnis kaip 5 + laikytų brandos egzaminų vidurkis ne mažesis kaip 50%.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu.
 • IELTS - 6.0
 • TOEFL – 80
Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.
 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5
 • TOEFL - 90
Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.
 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu.
 • IELTS - 6.0
 • TOEFL – 80
Skambinti
Siųsk užklausą