Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
University of Bedfordshire

Bedfordshire universitetas, įsikūręs Luton ir Bedford miestuose, yra viena didžiausių aukštojo mokslo institucijų regione ir didžiuojasi savo teikiamu aukštos kokybės išsilavinimu. 2013 metais universitetas už teikiamą puikios kokybės išsilavinimą pelnė Karalienės vardo premiją. Tačiau tai tik pats naujausias įgytas apdovanojimas, universitetas nuolat siekdamas tobulėti atlaiko nuolatinius Quality Assurance Agency (vyriausybinė aukštojo mokslo institucijų teikiamo mokslo kokybės vertinimo institucija) auditus ir sulaukia tik pačių geriausių komentarų. Paskutinio vizito metu QAA pripažino, kad University of Bedfordshire atitinka aukščiausius kokybės standartus, keliamus aukštojo mokslo institucijai. Dar keletas universiteto pelnytų apdovanojimų:

 • Queen’s Award for Enterprise: International Trade apdovanojimas 2011;
 • The Times Higher 2011 metais suteiktas Leadership and Management award;
 • 2011 pelnytas Aukso medalis iš Investors in People;
 • Nacionalinė studentų apklausa universitetui skyrė 28 vietą šalyje pagal studentų pasitenkinimą studijomis, o taip pat gana auštą įvertinimą šalies mastu gavo ir kai kurios programos: žurnalistika; teisė; verslas; marketingas.
 • Ir dar daugybė apdovanojimų ir pasiekimų, visų ir neišvardysi. Universitetas turi daug nedidelių apdovanojimų, tačiau kiekvienu iš jų džiaugiasi vienodai, kadangi jie reiškia įdėtų pastangų įvertinimą ir pripažinimą. Universitetas dar yra palyginti jaunas ir labai daug žadantis, todėl jo bendruomenė visiškai pagrįstai tikisi palaipsniui sulaukti vis didesnio pripažinimo.

Apdovanojimai ir liaupsės universitetui dalijami tikrai ne veltui, visa jo komanda nuoširdžiai stengiasi ir dirba, siekdama pačių geriausių rezultatų.
Universiteto vizija – galimybė visiems norintiems pasinaudoti gyvenimą keičiančia patirtimi įgyti aukštąjį mokslą. Berdfordshire universitetas labai daug dėmesio skiria lygybei ir tolerancijai, todėl jam itin svarbu atrodo suteikti lygias išsilavinimo galimybes kiekvienam norinčiam. Būtent todėl universitetas savo misija laiko gyvybingos multikultūrinės bendruomenės kūrimą – tokia bendruomenė ne tik padės jos nariams pakeist savo gyvenimą įgyjant puikios kokybės išsilavinimą, tačiau taip pat skatins ir toleranciją bei tarpukltūrinių ryšių plėtrą.
Kalbant apie puikios kokybės išsilavinimą  universitetas jo kokybę gerinti siekia jau išbandytais ir ne kartą pasitvirtinusiais metodais – per bendradarbiavimą su verslo bendruomene, aukšto lygio mokslinius tyrimus, nuolatinį informacijos atnaujinimą pasiremiant paskutinėmis rinkos tendencijomis ir t.t. Tokie metodai padeda ne tik kelti išsilavinimo kokybę ir padaryti studentų patirtį studijuojant kuo malonesnę ir įdomesnę, tačiau taip pat ir suteikti tokias žinias ir įgūdžius, kurie bus be galo naudingi ieškant darbo ar siekiant tolesnio išsilavinimo. Be abejo, žinias įgyti ir taikyti padeda ir moderni mokymosi aplinka, kurioje teikiamos visos studentams reikalingos priemonės, bei profesionalūs ir visada pasiruošę padėti darbuotojai.
Greta profesionaliai ir kruopščiai paruoštų studijų programų studentams teikiamos ir kitokios galimybės:

 • Volunteering service – dirbdami savanorišką darbą studentai įgyja be galo naudingos patirties, kuri bus paranki ne tik ugdant asmenines savybes tačiau taip pat ir rengiant savo CV bei ieškant darbo;
 • Siūloma prisidėti prie studentų sąjungos veiklos;
 • Galima tapti konsultantu studijų klausimais – važinėjant po mokyklas ir pristatant universiteto teikiamą išsilavinimą;
 • Bedfordshire universitetas turi labai stiprų karjeros konsultavimo centrą, kuriame studentas gali gauti visą reikiamą pagalbą ir informaciją, kokios tik paprašys. Neseniai įdiegtas ir naujas online darbo paieškos įrankis, padėsiantis studentams greičiau ir efektyviau susirasti darbą, atitinkantį jų kvalifikacijas ir poreikius;
 • Derinant praktikos reikalus studentai turi galimybę pasinaudoti universiteto turimais ryšiais. Šiuo metus aukštoji turi ryšius su daugiau nei 3500 įmonių, o į partnerių sąrašus įtrauktos ir tokios įmonės kaip BBC, TUI ir Channel;
 • Studentai gali dalyvauti įvairiuose konkursuose ir projektuose. Net ir netapus vienu iš laimėtojų galima iš to įgyti naudos, kadangi tokių renginių metu visada yra galimybė būti pastebėtam ir įvertintam potencialių darbdavių ir sulaukti puikias karjeros perspektyvas žadančių pasiūlymų;
 • BREO (Bedfordshire Resources for Education Online) siūlo daug mokymosi priemonių online – virtuali mokymosi aplinka ir virtuali erdvė, kurioje galima įkelti savo portfolio;
 • Tiems, kuriems sunkiau sekasi studijuoti kurį nors dalyką, visada siūloma asmeninių akademinių trenerių pagalba, su kuriais galima pasimokyti papildomai ir užpildyti spragas;
 • Professional academic developement komanda padeda tinkamai susidėlioti savo tvarkaraštį ir siekti pačių geriausių akademinių rezultatų;
 • Academic liaison librarians padės bet kokiu klausimu susijusiu su bibliotekos resursais, pagelbės ieškant medžiagos ar naudojantis bibliotekos teikiamomis paslaugomis;
 • Peer assisted learning – viena sėkmingiausių universiteto vystomų programų, kurios metu pirmakursiai mokosi su vyresnių kursų studentų pagalba. Nedidelis amžiaus skirtumas bei galimybė mokytis iš svetimų klaidų ir patirties suteikia studentams neįkainojamą žvilgsnį į studijų programą ir gerokai palengvina sunkų adaptacijos periodą.

Universitete įkurtas Centre for Learning Excellence (CLE) – tai viso universiteto širdis, šio centro veikla padeda universitetui išlaikyti aukštos kokybės išsilavinimą. Centro veikla:

 • remia ir skatina darbuotojus siekti pripažinimo mokymo srityje;
 • ieško geriausių mokymo ir vertinimo praktikų, kurias būtų galima pritaikyti universiteto darbe;
 • skatina dėstytojus pritaikyti pačias naujausias mokymo technikas;
 • pataria ir padeda vystant naujas studijų programas ir tobulinant senąsias;
 • vykdo darbuotojų ugdymo seminarus ir dirbtuves;
 • vysto akademinius tyrimus ir dalijasi jų rezultatais su partneriais, studentais bei plačiąja visuomene;
 • renka studentų nuomonę apie studijas ir universitetą bei stengiasi tobulinti universiteto darbą atsižvelgiant į studentų poreikius ir komentarus.

Universitetas niekada nesiliauna siekti pačių geriausių rezultatų ir nuolatos tobulina įvairiausias savo veiklos rūšis. Jei įdomu, kaip tokios naujovės ir nuolatinis judėjimas veikia studentų pasitenkinimą studijomis, galite paskaityti jų atsiliepimus.
Svarbi naujiena besidomintiems magistro studijomis – nuo 2013 m rugsėjo magistro studentams, atvykstantiems iš EU šalių studijoms bus taikoma 50% nuolaida.

Čia rasite lankstinuką skirtą bakalauro studijoms.

Čia rasite lankstinuką skirtą magistro studijoms.

 

 

 

Bedford Campus

Šiame mieste siūloma gyventi Liberty Living patalpose, turinčiose daugiau nei 500 kambarių. Aukštosios atstovai padės susirasti patį tinkamiausią būstą visiems būsimiems pirmakursiams.
Bendrabutis yra visai šalia universiteto ir netoli miesto centro, taigi visada jausitės įvykių sūkuryje.
Didžioji dalis siūlomų kambarių – vienviečiai, taigi užsimanius tylos ir ramybės visada bus galima tyliai užsidaryti savo kambaryje ir nieko neįsileisti. Kiekvienas kambarys turi atskirą dušą ir tualetą, tačiau virtuve ir fojė reikia dalintis su keletu kitų kambarių. Visi kambariai yra apstatyti miegamojo baldais ir turi prieigą prie interneto, kiekviena virtuvė turi visą reikiamą buitinę techniką ir baldus, o fojė apstatyta patogiais svetainės baldais.

Kainos:

 • Vieno kambario kaina savaitei £87.00-£110.00 įskaitant komunalinius mokesčius ir turto draudimo išlaidas;
 • Kambario užsakymo mokestis - £250.00.
 • Liberty Living pastato gyventojams už internetą mokėti nereikia.
 • Sutartis pasirašoma mažiausiai 42 savaitėms.


Daugiau informacijos apie apgyvendinimą Bedford campus galima rasti čia.


Luton Campus

Lutone universitetas turi itin modernius pastatus, kurie vadinami Student Villages. Juose išvis yra net 9 pastatai, kuriuose studentams siūlomi 1573 kambariai. Daugiau informacijos apie šiuos kambarius, jų sąlygas ir kita galima rasti čia.

 • Lutono bendrabučiuose taip pat galima gauti miegamąjį su vonia ir tualetu bei bendra virtuve ir fojė. Visi kambariai įrengti ir turi visus reikalingiausius baldus bei techniką, yra prieiga prie interneto.
 • Netoli bendrabučių yra treniruoklių salė ir skalbykla.
 • Bendrabučiai greta universiteto ir visai netoli judriausių miesto klubų ir barų.

Bendrą informaciją apie būstą University of Bedfordshire galite rasti ČIA.

Dėl būsto galima kreiptis šiuo adresu bedfordshire(eta)clvuk.com

£350 stipendija, kurią gauna kiekvienas studentas, atvykęs studijuoti. Stipendija yra pervedama į universiteto išduodamą kortelę Aspire Card, kuria galima atsiskaityti už studijų reikmenis ir paslaugas (spausdinimas, mokami ištekliai ir pan.).

£1000 stipendija. Ją gali gauti studentai, kurių tėvų metinės pajamos neviršija £25000 per metus. Dėl šios stipendijos galima kreiptis gavus patvirtinimą iš Student Loans Company dėl paskolos studijų kainai padengti. Atitinkant pirmąsias dvi sąlygas dar reikia užpildyti papildomą formą (EU13B).

£500 stipendija studentams, kurie atlieka ne mažiau nei 75 val praktikos.

£800 (Bedfordshire Excellence Scholarship) gauna studentai, kurių laikytų valstybinių egzaminų vidurkis yra 60% ir daugiau ir brandos atestato vidurkis ne mažesnis kaip 7.

£900 (The Academic Scholarship) gauna studentai, kurių laikytų valstybinių egzaminų vidurkis yra 70% ir daugiau.

£1000 stipendija skirta stojantiems į magistro studijų (tyrimų/research) programas. £1000 nuolaida studijų kainai gali gauti studentai, sumokantys pilną studijų kainą prieš atvykdami studijuoti arba jau atvykę, pasirašant studijų sutartį (tokią sutartį pasirašo visi įstoję studentai).

£500 stipendija gauna studentai, kurių laikytų valstybinių egzaminų vidurkis yra mažesnis nei 60% ir brandos atestato vidurkis ne mažesnis kaip 7.

Daugiau informacijos rasi čia.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir Brandos atestato vidurkį, kuris turi būti ne žemesnis kaip 5 + laikytų brandos egzaminų vidurkis ne mažesis kaip 50%.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu.
 • IELTS - 6.0
 • TOEFL – 80
Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.
 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5
 • TOEFL - 90
Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.
 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu.
 • IELTS - 6.0
 • TOEFL – 80
Skambinti
Siųsk užklausą