University of Wales Trinity Saint David

Lampeter
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

University of Wales Trinity Saint David – tęstinis mokymasis darnioje aplinkoje

University of Wales Trinity Saint David (sutrumpintai – UWTSD) misija yra keisti žmonių gyvenimus į geresnius teikiant aukštos kokybės išsilavinimą. Universitetas, globojamas paties Velso princo, išdidžiai save vadina „Velso universitetu“, tarnaujančiu regiono plėtrai ir jo žmonėms. UWTSD egzistuoja netradicinė aukštojo mokslo struktūra – tęstinis mokymas, kai įmanoma pereiti visas aukštojo mokslo pakopas nepaliekant savo universiteto! Atvykus mokytis į UWTSD, tikrai norėsis čia pasilikti – čia suteikiamos puikios sąlygos tobulėti ir mokytis darnioje aplinkoje!

Karališkoji globa

UWTSD buvo suformuotas 2010 metų lapkričio 18 d., sujungus University of Wales Lampeter ir Trinity University College Carmarthen. Jis buvo suformuotas pagal 1828 m. Lampeterio karališkąją chartiją – šio universiteto chartija yra seniausia Velse ir Anglijoje po Oksfordo ir Kembridžo universitetų. Universitetas turi asmeninę karališkąją paramą: 2011 metais pats Velso princas Čarlzas tapo universiteto chartijos karališkuoju globėju!

Tęstinis mokymas

UWTSD grupė – tai grupė, sudaryta iš universiteto ir dviejų kolegijų (Coleg Sir Gâr ir Coleg Ceredigion). Šios mokslo insitucijos susibūrė tam, kad galėtų teikti kokybišką tęstinį mokymą studentams – nuo įvadinių studijų iki doktorantūros. UWTSD grupėje mokosi daugiau nei 25 000 studentų net 17-oje universiteto miestelių! Šių trijų mokslo insitucijų susivienijimas teikia akivaizdžią naudą besimokantiems studentams, darbdaviams, pramonei ir bendruomenei. Daugiau jokių pasikartojančių dalykų: taikant tęstinį mokymą atsiranda daugiau galimybių sudaryti studijų programas taip, kad informacija jose nesikartotų, o studijų dalykai papildytų vieni kitus!

Puikus susisiekimas

Pagrindiniai universiteto miesteliai yra įsikūrę Pietvakarių Velse, Swansea. Lampeterio ir Karmarteno miestuose. Univesitetas taip pat turi universiteto miestelį Londone bei mokymo centrus Kardife ir Birmingeme. Visus UWTSD miestelius vienija draugiška atmosfera, studentų užimtumo galimybės ir universiteto misija pasirūpinti studentais iš įvairių socialinių sluoksnių. Nors universiteto įstaigos įsikūrusios skirtinguose miestuose, jos yra puikiai sujungtos viešuoju transportu: iš Swansea ir Karmarteno vyksta traukinys į Londoną, o Karmarteno ir Lampeterio miestelius jungia autobuso maršrutas.

 

Velso universitetas

UWTSD turi aiškų ir apibrėžtą strateginį planą, kuriame pabrėžiamas taikomasis mokymasis, stiprios akademinės disciplinos ir aiškus įsipareigojimas diegti naujoves, verslų mąstymą ir žinias. Šis universitetas skatina struktūrinius ir strateginius pokyčius, glaudžiai susijusius su pramone ir verslu. Universitetas turi aiškią poziciją – prisistato kaip Velso universitetas, kuris kuria išskirtinumą Jungtinės Karalystės ir pasaulio mastu.

Tvari universiteto politika

Darnaus vystymosi politika yra UWTSD misijos pagrindas. Universitetas į planus įtraukia tvarius sprendimus, padedančius kurti pozityvią universiteto miestelių aplinką. Darnaus vystymosi strategija įtraukiama į mokymo procesą, kurio pagrindu yra kuriamas universiteto miestelis ir jo bendruomenės kultūra. UWTSD tikslas yra įkvėpti asmenis būti sąmoningais ir ugdyti atsakingus absolventus ir specialistus, galinčius įgyvendinti pokyčius visuomenėje.

UWTSD Jungtinėje Karalystėje ir pasaulyje:

 • 1-as Jungtinėje Karalystėje, vertinant mokymo programas ir dėstytojus (Whatuni Student Choice Awards 2019);
 • Sidabras už puikų mokymąsi ir tobulėjimą (TEF);
 • 8-as Jungtinėje Karalystėje pagal studentų pasitenkinimą mokymo kokybe („The Times“ ir „Sunday Times“);
 • 96,8 % UWTSD nuolatinių studijų absolventų įsidarbino ir (arba) tęsė studijas per šešis mėnesius po studijų baigimo (DLHE).

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir egzaminų rezultatus. Brandos atestato vidurkis turi būti ne žemesnis nei 8.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia. *

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai uiversitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5

 • TOEFL - 90

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Studentų apgyvendinimas UWTSD

Visuose pagrindiniuose universiteto miesteliuose studentams yra suteikiamas apgyvendinimas. Daugelyje bendrabučių kambarių pirmenybė yra teikiama universiteto pirmakursiams. Gyvenimas universiteto miestelyje suteikia studentams galimybę būti pačioje universiteto gyvenimo širdyje, susipažinti su daug žmonių, naudotis įvairiomis, tik universiteto miestelyje teikiamomis, paslaugomis.

Gyvenantiems Karmartene ir Lampeteryje:

 • Visos studentų apgyvendinimo vietos Karmartene yra įrengtos pagrindiniame universiteto miestelyje;
 • Kambariai teikiami „be aptarnavimo“;
 • Puikios sporto bei laisvalaikio paslaugos;
 • Studentai apgyvendinami vienviečiuose kambariuose su privačiu vonios kambariu.

Gyvenantiems Svanzi:

 • Visi būstai teikiami „Llys Glas“ komplekse;
 • Kambariai teikiami „be aptarnavimo“;
 • Studentai apgyvendinami vienviečiuose kambariuose su privačiu vonios kambariu ir bendra virtuve;
 • Mieste taip pat gausu privačių apgyvendinimo paslaugų teikėjų, siūlančių įvairių apgyvendinimo galimybių.