Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
University of West London

University of West London yra puikioje vietoje įsikūrusi ir kokybiškas studijų programas siūlanti aukštoji mokykla, kurios tikslas – įkvėpti studentus tapti kūrybiškais savo srities profesionalais.
Universiteto svarbiausi tikslai yra individualaus studento gerbūvis ir individualus progresas bei įdarbinamumas. Todėl išsilavinimas yra orientuotas į praktiką, o studentams siekiama suteikti ne tik žinias, reikalingas jų pasirinktoje srityje, bet ir motyvacijos bei kūrybinį impulsą, padėsiantį jiems tapti nepakeičiamais savo srities profesionalais. Universiteto dėstytojai yra savo srities ekspertai, taip pat universitetas turi platų partnerių tinklą, kuriame yra ir tokie vardai kaip Apple, Microsoft, Hilton Hotels, British Airways, Ealing Film Studios, Oracle, Hewlett Packard (HP) ir t.t.
Taip pat ši aukštoji mokykla gali pasigirti puikiais titulais – 2013 ji buvo pripažinta geriausiu moderniu universitetu Londone, taip pat pelnė The Queen Anniversary prize už pasiekimus svetingumo verslo mokymo srityje, geriausiomis pripažintos jo Business Management, Hospitality and Tourism, Law, Psychology ir Nursing programos, o nedaug pagal įvertinimus nuo jų atsilieka ir Music, Computer Science ir IT programos. Universitetas taip pat turi vienas iš geriausių priemonių ir įrenginių tokioms programoms kaip Digital Animation, Design and Media, Art, Fashion and Textiles, Film, Graphic Design bei Media and Photography mokyti.

2015 metų rugsėjo mėnesį University of West London atvėrė naujo modernaus campus'o "Future Campus" duris, kuris yra Ealing teritorijoje. Tai yra nauja, 50 milijonų svarų investicijų pareikalavusi univesiteto erdvė skirta tiek personalui, tiek studentams. Šiame naujame korpuse taip pat įrengta nauja biblioteka su erdvėmis studentams.

Tačiau akademiniai privalumai nėra vieninteliai, kuriais gali pasigirti šis universitetas. Jis įsikūręs vakarinėje Londono dalyje – vienu saugiausių ir geidžiamiausių vadinamame rajone. Vietovė daili, apsupta parkų, taip pat galima rasti puikių vietų pavalgyti – daug kavinių, gaminančių nacionalinius skirtingų tautų patiekalus, barų, klubų, netoliese įsikūręs prkybos centras. O tie, kuriems ramesnis miesto rajonas pabosta, vos per pusvalandį trunkančią metro kelionę gali pasiekti pačią Londono širdį ir mėgautis visais šio didmiesčio teikiamais privalumais. Kultūros ir muzikos gerbėjai čia taip pat bus laimingi – Londonas turi turtingą istoriją, todėl yra begalė muziejų, teatrų, koncertų salių, galerijų, istorinių vietų, kurias galima aplankyti. Savaitgalio planus susidaryti gali padėti oficiali Ealing regiono, kuriame įsikūręs universitetas, svetainė, kurioje galite patikrinti, kokie artimiausi renginiai vyks apylinkėse.
Berkshire Health Institute, kuriame dėstomos medicinos krypties programos, yra įsikūręs Reading‘e – miestelyje visiškai šalia Londono, tačiau mokydamiesi ten taip pat galite gyventi tokį pat pilnavertį studentišką gyvenimą, kaip ir mokydamiesi pačiame Londone – kelionė į Londono centrą trunka apie 30 minučių, todėl nebūsite atskirti nuo šio miesto siūlomų galimybių, o ir pats Reading miestelis garsėja gyvybingumu, jame įsikūręs ir Reading universitetas, todėl studentiškų promogų ten netrūksta, taip pat jis turi puikų prekybos centrą, kuriame galite patenkinti visus savo poreikius, turi žavių kavinukių ir barų, kur galima socializuotis su kitais studentais ir puikiai leisti laiką.
Jei jus domina ne vien pramogos ir mokslai, bet ir įsidarbinimo galimybės, University of West London turi ir dar vieną privalumą – kadangi jis įsikūręs viename judriausių ir ekonomiškai stipriausių pasaulio miestų, visiems norintiems egzistuoja puikios galimybės įsidarbinti – aplinkui yra begalė įstaigų ir įmonių, kurioms reikalingi darbuotojai.
University of West london taip pat siūlo begalę paslaugų, kurios studento gyvenimą padaro lengvą ir malonų:

 • One Stop Shop - skyrius skirtas išskirtinai konsultacijoms, jame siūloma pagalba įvairiausiais klausimais pradedant apgyvendinimu ir baigiant pagalba su studijomis. Visais rūpimais klausimais galite rašyti jiems adresu atudent.services(eta)uwl.as.uk
 • Veikia Studentų Sąjunga. Ji reprezentuoja studentų poreikius universitete bei nacionaliniu lygmeniu, o taip pat rūpinasi studentų popaskaitine veikla ir siekia, kad kiekvienas iš universiteto gautų kuo įvairesnę ir įdomesnę patirtį. Sąjunga įkūrė savo barą, kuriame organizuoja įvairius renginius bei suburia studentus, buria įvairias studentų asociacijas, kurioms priklauso studentai su pačiais įvairiausiais pomėgiais bei interesais, todėl kiekvienas čia gali rasti savo nišą.
 • Dirba Sudent Advisors, kurie gali padėti pačiais įvairiausiais klausimais, susijusiais su finansais, o taip pat su imigracijos procedūromis ir registracija šalyje.
 • Veikia Careers Advice and Employment Center, kuriame galite gauti pačios įvairiausios pagalbos susijusios su darbu ir įsidarbinimu.
 • Įkurta Mentor programa, kurios dalyviai gauna pagalbininką vyresnių kursų studentą, kuris pirmakursiui pagelbsti prisitaikyti naujoje aplinkoje tiek akademine, tiek socialine prasme.
 • Siūlomos patalpos dvasinei praktikai bet kurio tikėjimo žmonėms.
 • Tiems, kurie nesijaučia tvirtai dėl savo anglų kalbos žinių, rengiami kalbos kursai, kuriuose pakankamai greit ir nesunkiai išmokoma peržengti kalbos barjerą.
 • Universitetas siūlo galimybę pripažinti jūsų pasiekimus ir darbus. T.y. jums pateiktus dokumentus, įrodantį, kad jūs lankėte kokius nors kursus, mokymus, baigėte profesinę mokyklą, savanoriavote, turėjote darbinės patirties ir t.t. į jūsų patirtį bus atsižvelgta ir, jei sritys panašios, universitetas už jūsų patirtį užskaitys tam tikrą dalį kreditų. Taip bus išvengta įgytų žinių ir patirčių pasikartojimo, o jūs sutaupysite laiko.

University of West London tai moderni aukštoji mokykla siūlanti visapusišką studijavimo patirtį ir kokybiškas studijas. Jei jus sudomino studijos šiame universitete siūlome paskaityti jų sudarytą checklist, kuriame aptariami visi dalykai, kuriuos turi susitvarkyti tarptautinis studentas, ketinantis vykti studijuoti į Angliją.
 

Universitetas siūlo du apgyvendinimo plotus netoli savo pagrindinio campus:

Paragon

 • kaina šiame bendrabutyje prasideda nuo 140.55 svarų savaitei (su mokesčiais)
 • studentai apgyvendinami butuose nedidelėmis grupėmis po 4-7 studentus, tačiau kiekvienas studentas turi atskirą kambarį;
 • visi kambariai yra pilnai apstatyti baldais;
 • taip pat yra visa reikalingiausia buitinė technika o virtvėje kiekvienas turi nuosavą rakinamą spintelę;
 • iš visų kambarių galima patogiai pasiekti bendrabučio skalbyklą;
 • name yra bendras kambarys, kuriame gali lankytis visi pastate gyvenantys studentai, bendrauti, rengti vakarėlius ir pan.;
 • taip pat siūlomi studijinio tipo kambariai sujungti su virtuvyte. Jų kaina - 190.82 svarų savaitei

Student village housing

 • Tai studentų miestelis kuriame galima nuomotis pačius įvairiausius skirtingo tipo būstus. Priklausomai nuo būsto tipo gali gyventi nuo 1 iki 6 studentų.
 • Kaina priklauso nuo būsto tipo ir nuo to, kiek žmonių gyvena ir gali svyruoti nuo 90 iki 480 svarų savaitei (viskas įskaičiuota)

Medicinos krypties studentams siūlomi būstai Readinge – kur įsikūręs jų fakultetas. 

Taip pat apgyvendinimo klausimais galima konsultuotis su One Stop Shop darbuotojais arba pasikaityti universiteto parengtus informacinius leidinius:

Jei nuspręsite būsto ieškoti savarankiškai, paieškas galite pradėti vienoje iš šių svetainių:

University of West London parama. Universitetas, kartu su jame esančia John Smith’s parduotuvėle studijuojantiems bakalauro studijų programas suteikia iki £300 paramą, kurią perveda į student kortelę (UWL aspire card) ir tuos pinigus bus galima išleisti John Smith’s parduotuvėje. Parama pervedama į kortelę kasmet po £100.

Daugiau informacijos rasi čia.

Top-up studijų parama. Visi stojantys į tęstines (Top-up) studijų programas gali gauti £3000 paramą. Parama bus suteikta automatiškai visiems, kurie ją gali gauti, papildomai aplikuoti dėl šios paramos nereikia. Ji bus išmokama per 3 kartus po £1000 lapkričio, vasario ir balanidžio mėnesiais.

Daugiau informacijos rasi čia.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir Brandos atestato vidurkį, kuris turi būti ne žemesnis kaip 7.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu.
 • IELTS - 6.0
 • TOEFL – 80
Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.
 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5
 • TOEFL - 90
Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.
 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu.
 • IELTS - 6.0
 • TOEFL – 80
Skambinti
Siųsk užklausą