Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
Birmingham City University

Birmingham‘as – tai patrauklus ir įvairialypis miestas, turintis daugiau nei milijoną gyventojų ir užimantis antrą vietą visoje Jungtinėje Karalystėje (po Londono) pagal studentų skaičių mieste. Vien Birmingham City universitetas turi daugiau nei 23000 studentų net iš 80 pasaulio šalių, jis gali pasigirti multikultūrine aplinka ir  vis augančiu populiarumu tarp studentų. Universitetas stengiasi studentus visada įtraukti į įvykių sūkurį ir suteikti jiems tiek galimybę užsiimti įdomia veikla tiek ir kuo daugiau perspektyvų, padėsiančių sėkmingai vystyti profesinę karjerą baigus studijas.

Universitetas gali pasigirti aukštos kokybės išsilavinimu, profesionalia ir draugiška studijų aplinka, puikios kokybės patalpomis ir techninėmis priemonėmis ir itin sėkmingomis jį baigusiųjų karjeromis. Leidinys Sunday Times University Guide 2013 metais Birmingham City universitetą įtraukė į Jungtinės Karalystės universitetų top 30 sudarytą pagal tai, kurių universitetų absolventai sėkmingiausiai įsidarbina baigę mokslus. The Complete University Guide 2012 ir 2013 metais įtraukė Birmingham City universitetą į geriausias patalpas ir mokymosi priemones teikiančių Jungtinės Karalystės universitetų top 10.

Universitetas stengiasi savo veiklą ir teikiamą išsilavinimą centruoti ties keturiomis pagrindinėmis vertybėmis, kurias jis išskyrė kaip svarbiausias:

 • Pranašumas – universitetas didžiuojasi teikdamas aukštos kokybės išsilavinimą ir profesionalias paslaugas;
 • Orientavimasis į žmones – universitetas vertina kiekvieną savo bendruomenės narį ir stengiasi su kiekvienu iš jų megzti abiems pusėms naudingus profesinius ir akademinius ryšius;
 • Partnerystė – vertinama įvairių lygių partnerystė ir bendradarbiavimas, kurie yra matomi kaip būdas mokytis, tobulėti ir dalintis patirtimi;
 • Sąžiningumas ir principingumas – visada stengiamasi labai gerai suvokti savo veiksmų pasekmes ir elgtis teisingai bei apgalvotai.

Birmingham City universiteto misija – puoselėjant praktika paremtą išsilavinimą, atliekamus tyrimus ir žinių mainus, daryti teigiamą įtaką individų, darbdavių ir visuomenės ateities perspektyvoms. Vizija – būti pirmaujančiu universitetu kūrybinėje ir profesinėje praktikoje, paremtoje inovacijomis ir tyrimais.

Universitetą sudaro šeši fakultetai:

Universitetas turi gerą reputaciją visoje šalyje dėl profesionalaus darbo, inovatyvių mokymo metodų, kultūrinės įvairovės bei tolerancijos, teikiamų galimybių studentams gyventi aktyvų socialinį gyvenimą, puikios kokybės mokymosi priemonių ir patalpų ir kitų privalumų, kuriuos universitetas nepaliaujamai ugdo jau nuo 1843 metų, kuomet buvo įkurtos jo užuomazgos. Tai yra puikus universitetas norintiems tiek kaupti žinias tiek plėsti draugų ratą visame pasaulyje.

Universitetas studentų patogumui siūlo begalę paslaugų ir priemonių, palengvinančių mokymąsi, tokių kaip:

 • Universiteto filmų ir televizijos studijas bei jose esančią filmavimo įrangą;
 • Kompiuterių klases;
 • Sporto sales ir jose esančią įrangą;
 • Bibliotekas – kiekvienas universitetui priklausantis pastatas turi biblioteką, o iš viso universitetas gali pasiūlyti daugiau nei 715,000 įvairiausių knygų ir daugiau nei 28,000 popierinių bei elektroninių žurnalų;
 • Laboratorijas;
 • Galimybę nemokamai naudotis universiteto greitu bei neribojamu internetu.

Čia galite rasti studentų atsiliepimus apie universiteto suteikiamas galimybes naudotis universiteto resursais.

Be abejo, universitetas siūlo ir įvairiausio tipo pagalbą studentams – karjeros orientavimą, papildomą mokymą (jei nesiseka kuris nors dalykas), galimybę suteikti visas reikalingas mokymosi sąlygas neįgaliems ar sveikatos sutrikimų turintiems studentams, pagalbą migracijos klausimais visiems tarptautiniams studentams ir t.t. Čia galite rasti studentų atsiliepimus apie studijas Birmingham City universitete.

Norėdami sužinoti daugiau apie aukštąją mokyklą galite pažiūrėti jos:


Filmukų seriją apie pirmąją studijų savaitę universitete

           

Universitetas stengiasi visiems pirmakursiams pasiūlyti būstą. Geriausius šansus gauti gyvenamą vietą, siūlomą universiteto turi žmonės, kurie:

 1. Stoja į pirmą kursą;
 2. Negyvena Birmingham‘e (dar geriau, jei gyvena kitoje šalyje);
 3. Dėl būsto kreipiasi iš anksto.

Universitetas turi savo bendrabučius, tačiau taip pat siūlo būstus ir privačiame sektoriuje. Tiems, kurie dėl kokių nors priežasčių negauna universiteto siūlomo būsto (pvz., kreipiasi per vėlai), universitetas taip pat gali suteikti pagalbą ieškant būsto savarankiškai. Gyvenant universiteto bendrabutyje nuomą galima mokėti pasirinktinai kas mėnesį arba kas semestrą, o atsiskaityti galima tiek grynais tiek kortele ar pavedimu. Visi kambariai turi interneto prieigą, kuria naudojantis galima prisijungti prie universiteto duomenų tinklo tiesiai iš savo kambario.

Čia rasite informacinį bukletą apie apgyvendinimo galimybes Birmingham City University. Jame pateikiama informacija apie skirtingus universiteto bendrabučius bei jų kainas.

Čia rasite kontaktus žmonių, atsakingų už studentų apgyvendinimą.
Jei norite, kad universitetas suorganizuotų jums apgyvendinimą, reikia užpildyti šią online formą.

Daugiau informacijos apie apgyvendinimą Birmingham universitete galite rasti čia.
Bendrą informaciją apie apgyvendinimą Didžiojoje Britanijoje rasi čia.
 

         

Stipendiją pirmakursiams. Universitetas suteikia nuo £1200 iki £2400 dydžio stipendijas atvykstandiems studijuoti bakalauro studijų programas.

Daugiau informacijos rasi Čia.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir egzaminų rezultatus. Brandos atestato vidurkis turi būti ne žemesnis kaip 7 ir 2 valstybiniai egzaminai išlaikyti ne mažiau 60%.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai uiversitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu.
 • IELTS - 6.0
 • TOEFL – 80
Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.
 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5
 • TOEFL - 90
Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.
 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu.
 • IELTS - 6.0
 • TOEFL – 80
Skambinti
Siųsk užklausą