Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
University of Huddersfield

Huddersfield universitetas įsikūręs viename svetingiausių Šiaurinės Anglijos miestų – jo gyventojai neskirstomi į miestiečius ir studentus, kaip dažnai nutinka kituose miestuose. Miestelio bendruomenę sudaro skirtingų kultūrų žmonės, kurie visus sutinka šiltai. Huddersfield miestas yra įsikūręs M62 koridoriuje, todėl iš jo lengvai pasieksite kitų regionų kultūrinius centrus, įskaitant garsias muzikantų susirinkimų vietas bei Leeds ir Manchester prekybos centrus. Taip pat tai yra gana pigus miestas, kuris siūlo puikias gyvenimo sąlygas, daugybę įvairios veiklos ir tikrai prienamas būsto kainas.

Tokioje draugiškoje ir malonioje aplinkoje įsikūręs universitetas turi puikias galimybes realizuoti savo tikslus ir siekius ir sukurti puikias sąlygas studijoms ir saviraiškai. Galbūt todėl universitetas pagal studentų apklausas, atliktas International Student Barometer, visada sulaukia puikių atsiliepimų ir patenka į top 10 UK universitetų pagal studentų pasitenkinimą suteiktų paslaugų ir išsilavinimo kokybe.

Bet kurios programos metu studentas turi atlikti praktiką, taigi yra garantuojama, kad universitetą jis paliks praturtėjęs ne tik naujomis žiniomis, tačiau ir praktikos metu įgytais įgūdžiais bei naudingais ryšiais. Huddersfield universitetas teikia įvairias praktines galimybes, priklausomai nuo pasirinktos specialybės – verslo srities programose teikiama galimybė įkurti ir valdyti savo smulkų verslą, įkurtos stiprios tyrimų grupės fizikos, nano paviršių matavimo, šiuolaikinės muzikos ir socialinės rūpybos srityse ir t.t. Universitetas turi platų partnerių tinklą, kuris užtikrina puikias praktikos ir įsidarbinimo galimybes bet kurios srities studentui. Taip pat studentai skatinami dalyvauti savanoriškos veiklos akcijose ir projektuose, kurie gali suteikti naujos patirties ir dar vieną punktą, praturtinsiantį studento CV.

Pagrindinis universiteto siekis yra įkvėpti rytojaus profesionalus – tiek suteikiant reikiamas kvalifikacijas ir įgūdžius studentams tiek pasiūlant kvalifikuotus ir išsilavinusius specialistus įmonėms.
 
Huddersfield yra draugiškas ne tik studentams, bet ir aplinkai. Tai yra „žalias“ universitetas, rimtai žiūrintis į aplinkosaugos problemas, taip pat tai finansiškai stabilus universitetas, gerai įsitvirtinęs tiek regione, tiek šalyje ir siūlantis savo sukauptas žinias bei patirtį ir savo išugdytus specialistus pasauliui – taip keldamas tiek savo ir savo studentų vertę tiek ir bendrą gerbūvį.

Universitetas gali pasigirti vienu didžiausių studentų įdarbinimo skaičiumi šalyje. Jame veikia Careers and Employability Service - inovatyvus ir naudingas centras, laimėjęs ne vieną apdovanojimą už teikiamų paslaugų kokybę. Jame galima prašyti pagalbos tiek rašant CV, tiek ieškant part-time darbo studijų metu tiek ir klojant pamatus savo karjerai jau pabaigus studijas.

Universiteto biblioteka buvo pirmoji paslaugų sfera apdovanota UK National Customer Service Excellence apdovanojimu ir turi net 8 išskirtinės kokybės paslaugas žyminčius apdovanojimus, todėl prireikus užsiimti informacijos paieška nė vienas studentas tikrai neliks nusivylęs.

Be abejo, universitetas turi ir daugiau įvairiausių paslaugų prienamų studentui ir padarančių jo gyvenimą kur kas lengvesnį ir patogesnį. Daugiau apie jas čia.

Universitetas visada stengiasi žengti dar žingsnį į priekį, todėl nuolatos konkuruoja ir stengiasi pasiekti geriausių rezultatų įvairiose sferose. Kiekvienas universiteto pasiekimas yra pažymėtas vis nauju apdovanojimu, neretai apdovanojimai yra valstybinio ar net pasaulinio lygio, todėl kiekvienas, galvojantis apie studijas šioje institucijoje, gali būti tikras, kad pateks į geras rankas.
Apie universiteto pasiekimus, pažymėtus apdovanojimais, galima paskaityti čia.

Universitetas rūpinasi visais studentais vienodai ir stengiasi išlaikyti tolerantišką ir kultūrine įvairove pasižyminčią aplinką: yra įkurta draugija, kurios tikslas – pasirūpinti lygiomis lyčių teisėmis mokykloje, veikia Faith Centre, kuriame savo tikėjimą gali praktikuoti bet kurios religijos išpažinėjai, kadangi universitetas turi net 3000 tarptautinių studentų iš 120 šalių, taip pat sudaromos sąlygos ir studentams tiek burtis į bendruomenes su savo kultūros atstovais, tiek ir dalintis savo kultūra bei supažindinti su savo tradicijomis iš kitų šalių atvykusius studentus, vienas iš tokių renginių yra didelio populiarumo tarp studentų sulaukęs International Food Festival.

Rūpinantis tarptautine plėtra taip pat yra įkurti ir aukštosios skyriai Kinijoje ir Nigerijoje bei tyrimų laboratorija Šanchajuje, kuriuose dirba universiteto absolventai.

Huddersfield yra modernus ir atviras universitetas, siekiantis tobulėti ir patenkinti visus šiuolaikinio studento poreikius, todėl tai puiki vieta studijuoti.

 

Daugiau universiteto socialinių tinklų ir kontaktų galite rasti čia.

 
                        
 

Universitetas rekomenduoja dėl būsto kreiptis į DIGS Student – jie siūlo būstą visiems Huddersfield universiteto studentams taigi, kreipėsi į juos, galėsite būti tikri, kad turėsite stogą virš galvos. DIGS Student siūlo būstus Storthes Hall Park Student Accomodation ir Ashenhurst Houses Student Accomodation. Būstą iš šios kompanijos galima atogiai užsisakyti ir online.

Aišku, visada galima būsto ieškotis ir savarankiškai. Studentų sąjunga įkūrė kabinetą, atsakingą už pagalbą būsto klausimais būsimiems ir esamiems studentams, todėl visada turėsite kur kreiptis ieškant gyvenamosios vietos.
Jų telefono numeris: +4401484473446
E-mailas: advice-centre(eta)hud.ac.uk

Yra ir galimybė gauti būstą šeimai.
 
Bendrą informaciją apie apgyvendinimą Didžiojoje Britanijoje galite rasti čia.

Sitendija pirmakursiams. Universitetas suteikia 1000 stipendijų, kurių dydis yra £1000. Stipendiją gali gauti visi, kurie turi aukštus akademinius pasiekimus atitinkančius BBB – brandos atestato vidurkis turėtų būti ne žemesnis kaip 8. Taip pat stojančiojo šeimos metinės pajamos neturi viršyti £25000. Pildyti prašymo formos šiai stipendijai nereikia, ją gaus visi, kurie atitiks kriterijus. Stipendijos kiekis yra ribotas ir ji bus suteikiama tik atrinktiems kandidatams su aukščiausiais akademiniais pasiekimais.
Daugiau informacijos apie šią stipendiją rasi čia.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir Brandos atestato vidurkį, kuris turi būti ne žemesnis kaip 8.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalba B2 lygis + valstybinis anglų kalbos egzaminas išlaikytas 75% ir daugiau.
 • Kastu anglų kalbos testas (jei turi gerą įvertinimą iš IELTS/TOEFL, tau nereikia laikyti Kastu anglų kalbos testo).
 • IELTS - 6.0
 • TOEFL – 80
Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.
 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5
 • TOEFL - 90
Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Testinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.
 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalba B2 lygis + valstybinis anglų kalbos egzaminas išlaikytas 75% ir daugiau.
 • Kastu anglų kalbos testas (jei turi gerą įvertinimą iš IELTS/TOEFL, tau nereikia laikyti Kastu anglų kalbos testo).
 • IELTS - 6.0
 • TOEFL – 80
Skambinti
Siųsk užklausą