Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
University of Huddersfield

University of Huddersfield  – tarptautinis, beveik 200 metų tradicijas turintis universitetas, įsikūręs pačiame Hadersfildo (ang. Huddersfield) miesto centre. Hudersfildas – svarbus pramonės ir prekybos centras labiausiai žinomas dėl savo patogios strateginės padėties – iš jo nesunku pasiekti daugelį kitų svarbių Jungtinės Karalystės miestų. Visai neseniai šis miestas buvo nominuotas „Lonely Planet“ geriausia kryptimi planuojamai kelionei!

3000 studentų iš viso pasaulio

Nors University of Huddersfield   įsikūręs tik 11-ame pagal dydį Jungtinės Karalystės mieste, jis vis tiek ypač vertinamas užsienio studentų. Taip yra ne tik dėl puikaus studentų pasitenkinimo universitetu lygio (TOP 10 Jungtinėje Karalystėje), bet ir dėl stiprių tarptautinių ryšių: kai kurios specialybės ar programos turi skyrius net Nigerijoje ar Kinijoje!

Pigus pragyvenimo lygis

Dėl savo patogios padėties ir stiprios industrijos, Hadersfildo mieste yra pakankamai pigus pragyvenimo lygis, o tiems, kuriems vis tiek dar nedrąsu dėl savo būsimų pajamų suteikiama galimybė derinti studijas ir su jomis susijųsi darbą. Pagal studijų ir darbo ar praktikos suderinamumą, University of Huddersfield   taip pat yra viemas iš dešimt geriausių šalyje!

Pirmas pagal dėstytojų kvalifikacijas

2016-aisiais universitetas buvo nominuotas labiausiai kvalifikuotų dėstytojų bei akademinio personalo universitetu Jungtinėje Karalystėje (HEFCE Dec 2016).

Galimybė įkurti ir valdyti smulkų verlą

Puikiu praktinių žinių pagrindu universitete gali tapti ne tik dalinis darbas, bet ir privaloma praktika, kuriai suteikiamos tikrai neeilinės sąlygos – nuo galimybės įkurti ir valdyti smulkų verslą iki pagalbos mokslininkams atliekant tyrimus labaratorijoje. Kiekvienas tyrimas atliekamas siekiant išspręsti realią problemą!

Puoselėjama ekologija

Verta paminėti, kad universitete puoselėjama aplinka bei diegiamos ekologiškos vertybės. Čia galėsi prisidėti ne tik prie vienos iš „žalių“ veiklų, bet ir kurti versle ar moksle pritaikomus projektus, kuriais siekiama padėti žemei.  Ekologija – tik vienas iš hobių, kuriais galėsime užsiimti University of Huddersfield . Čia tai pat puoselėjama ne tik žemės, bet ir Tavo sveikata, todėl turėsi visas galimybes:

 • Lankyti net dvi šokių studijas
 • Žaisti skvošą ar bandmintoną
 • Lieti prakaitą treniruoklių salėje
 • Arba prisijungti prie vieno iš 110 studentų sąjungos kuruojamų būrelių!

Universitetas rekomenduoja dėl būsto kreiptis į DIGS Student – jie siūlo būstą visiems Huddersfield universiteto studentams taigi, kreipėsi į juos, galėsite būti tikri, kad turėsite stogą virš galvos. DIGS Student siūlo būstus Storthes Hall Park Student Accomodation ir Ashenhurst Houses Student Accomodation. Būstą iš šios kompanijos galima atogiai užsisakyti ir online.

Aišku, visada galima būsto ieškotis ir savarankiškai. Studentų sąjunga įkūrė kabinetą, atsakingą už pagalbą būsto klausimais būsimiems ir esamiems studentams, todėl visada turėsite kur kreiptis ieškant gyvenamosios vietos.
Jų telefono numeris: +4401484473446
E-mailas: advice-centre(eta)hud.ac.uk

Yra ir galimybė gauti būstą šeimai.
 
Bendrą informaciją apie apgyvendinimą Didžiojoje Britanijoje galite rasti čia.

Sitendija pirmakursiams. Universitetas suteikia 1000 stipendijų, kurių dydis yra £1000. Stipendiją gali gauti visi, kurie turi aukštus akademinius pasiekimus atitinkančius BBB – brandos atestato vidurkis turėtų būti ne žemesnis kaip 8. Taip pat stojančiojo šeimos metinės pajamos neturi viršyti £25000. Pildyti prašymo formos šiai stipendijai nereikia, ją gaus visi, kurie atitiks kriterijus. Stipendijos kiekis yra ribotas ir ji bus suteikiama tik atrinktiems kandidatams su aukščiausiais akademiniais pasiekimais.
Daugiau informacijos apie šią stipendiją rasi čia.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir Brandos atestato vidurkį, kuris turi būti ne žemesnis kaip 8.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalba B2 lygis + valstybinis anglų kalbos egzaminas išlaikytas 75% ir daugiau.
 • Kastu anglų kalbos testas (jei turi gerą įvertinimą iš IELTS/TOEFL, tau nereikia laikyti Kastu anglų kalbos testo).
 • IELTS - 6.0
 • TOEFL – 80
Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.
 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5
 • TOEFL - 90
Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Testinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.
 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalba B2 lygis + valstybinis anglų kalbos egzaminas išlaikytas 75% ir daugiau.
 • Kastu anglų kalbos testas (jei turi gerą įvertinimą iš IELTS/TOEFL, tau nereikia laikyti Kastu anglų kalbos testo).
 • IELTS - 6.0
 • TOEFL – 80
Skambinti
Siųsk užklausą