Windesheim University of Applied Sciences

Zwolle
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis
Windesheim yra vienas iš trijų geriausių taikomųjų mokslų universitetų Nyderlanduose, žinomas dėl savo asmeninio dėmesio studentams, mažų klasių dydžių (15-20 studentų) ir glaudaus bendradarbiavimo su verslo bendruomene ir viešosiomis institucijomis.

TOP universitetas

Windesheim yra vienas iš geriausių taikomųjų mokslų universitetų Nyderlanduose, turintis daug gerai vertinamų bakalauro programų, dvi iš kurių yra anglų kalba. Turintys virš 27 000 studentų, Windesheim yra vienas didesnių taikomųjų mokslų universitetų Nyderlanduose.

Windesheim yra dinaminė bendruomenė, kurioje susirenka žmonės keistis žiniomis ir patirtimi. Jie siekia mokyti studentus, kurie taptų pilnai kvalifikuotais specialistais, pasirengusiais tarptautinei darbo rinkai. Šiam tikslui jie nuolat investuoja į švietimo inovacijas ir studentų ugdymą.

Windesheim turi nuolat augančią studentų populiaciją ir yra labai gerbiamas studentų, ekspertų ir darbdavių. Dvi pagrindinės kasmetinės nepriklausomos studijos apie Nyderlandų aukštesnįjį švietimo sektorių, "Elsevier" ir "Higher Education Selection Guide, jau daugelį metų iš eilės Windesheim reitinguoja tarp trijų geriausių.

Windesheim sėkmės faktoriai yra:  

 • Asmeninis požiūris - studentai dirba mažose klasėse (15-20 studentų) ir kiekvienas studentas yra svarbus.  
 • Dėstytojai ne tik yra mokytojai, bet ir treneriai. Jie skatina studentus reflektuoti, kritiškai mąstyti ir pasiekti geriausius rezultatus iš savęs.  
 • Mes orientuojamės į personalizuotą švietimą, atitinkantį mūsų studentų, darbo rinkos ir visuomenės poreikius.  

Windesheim požiūrio pamatai:

 • kompetencijomis pagrįstas mokymąsis.
 • asmeninis augimo planas kiekvienam studentui.

Apie Zwolle miestą

Visų pirma, Zwolle yra puikus pasirinkimas jaunimui, kuris nori studijuoti per daug neišlaidaujant. Pragyvenimo išlaidos čia yra mažesnės nei kituose Olandijos miestuose, todėl studentams reiks mažiau tauptyti.

Antra - Zwolle yra gyvas ir malonus miestas, kuriame nuolat jaučiamas jaunatviškas ritmas. Zwolle studijuoja apie 30 tūkstančių studentų. Čia yra daug parkų, kuriuose puikiai galima piknikauti, taip pat daug kavinių ir restoranų susitikimams ir linksmybėms. Be to, Žvole yra puiki apsipirkimo vieta, čia yra daug didelių parduotuvių ir nepriklausomų butikų. Miestas taip pat yra saugus, ir kompaktiškas - dviračiu, lengvai apvažiuosite visą miestą.

Jaunimo gyvenimas Žvole koncentruojasi miesto centre, kuriame yra daug patrauklių kavinių ir restoranų. Taip pat yra daug kultūrinių renginių, įskaitant muzikos ir kultūros festivalius, teatro spektaklius, filmus ir muziejus. Žvole taip pat žinomas dėl savo kasmetinio Laisvės Festivalio, Rhythm & Blues vakaro ir įvairių sporto renginių. Yra daugybė studentų klubų ir asociacijų.

Taigi, jei ieškote malonaus ir saugaus miesto su daugybe įdomių dalykų, Žvole yra puiki vieta!

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka anketoje prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • turėti anglų kalbos pažymį Brandos atestate ir išlaikyti Anglų kalbos valstybinį egzaminą (egzamino rezultatas nėra svarbus, svarbiausia, kad jį išlaikytum)*

           arba

 • išlaikyti IELTS arba TOEFL testą.

*Jeigu nori pasitikrinti ar tavo anglų kalbos žinios yra pakankamos studijuoti Nyderlandų aukštosiose – suteikiame galimybę laikyti Oxford anglų kalbos testą. Nors anglų kalbos testas nėra reikalaujamas, patartina žinoti savo galimybes ir kalbos lygį.

DĖMESIO! Situacija su būsto paieška atvykstantiems studentams Nyderlanduose yra komplikuota! Kiekvienais metais Nyderlandus studijoms renkasi vis daugiau tarptautinių studentų. Augant skaičiams būstą susirasti tampa vis sudėtingiau, nes šalies universitetai nėra tiesiogiai atsakingi už studentų apgyvendinimą (neturi savo bendrabučių). Mes norime tave įspėti, kad būsto paieškos pareikalaus daug laiko ir pastangų, todėl labai svarbu būsto pradėti ieškoti kuo ankščiau (balandžio/gegužės mėnesiais) ir į šį klausimą žiūrėti labai rimtai.

Naujų namų paieška

Rasti gerą, prieinamą kambarį Nyderlanduose yra iššūkis, taip pat ir Zvolėje. Taigi, būtinai pradėkite ieškoti kuo greičiau. Rekomenduojame nuo balandžio mėn., jei norite turėti kambarį rugsėjį. Windesheim neturi būsto universiteto miestelyje, tačiau bendradarbiauja su nacionaline būsto agentūra Stichting Studentenhuisvesting (SSH).

Apsilankykite Study in NL svetainėje, kurioje rasite informaciją - ko tikėtis studentų būsto, nuomos ir sutarčių klausimais.

 • Pirmo kurso International Business programos studentai, bei Global Project and Change Management studentai (nuo antro kurso) turi savarankiškai susirasti būstą.
 • Global Project and Change Management pirmo kurso studentams būstas garantuotas, tuo padės pasirūpinti Windesheim.

Keletas būsto paslaugų teikėjų svetainių, kurių pagalba galima ieškoti būsto:

Facebook ieškokite tokių grupių kaip Kamers gezocht/aangeboden Zwolle.

Reikia laikinos nakvynės ieškant kambario? Pažvelkite į Airbnb  arba Bed and Breakfast.