VIVES University of Applied Sciences

Bruges
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

VIVES University of Applied Sciences - praktinių įgūdžių mokykla!

VIVES University of Applied Sciences, turintis šiuolaikišką ir aukštomis kompetencijomis pagrįstą aukštąjį mokslą, novatoriškus praktinius tyrimus, puikiai prisitaiko prie šiandieninio ir ateities pasaulio. VIVES orientuotas paruošti ateities profesionalus, kurie pasižymi naujomis, inovatoriškomis idėjomis bei sugebėjimais. Šio universiteto tikslas – paruošti studentus prisidėti prie globalizuojančio pasaulio kaip individualias asmenybes, ir kaip savo srities profesionalais.

Design Your Future

VIVES pagrindinis šūkis – Design Your Future. Tai tik parodo, kad kiekvienam studentui yra sukuriamos visos galimybės tobulėti ir gerinti savo kompetencijas.

Studentai ir dėstytojai siekia įgyti reikalingas kompetencijas šiuolaikiniam pasauliui. Teorijos ir praktikos derinimas tarpusavyje, studentams kelia iššūkį peržengti savo ribas. Tad teorija, praktika ir savarankiškos užduotys – tai kelias į kiekvieno studento, kaip savo srities profesionalo, augimą.

 

Su VIVES tu galėsi:

 • gilinti žinias apie įvairius verslo aspektus;
 • geriau suprasti šiuolaikinius verslo valdymo metodus pasitelkiant teoriją ir praktiką;
 • lavinti savo profesinius ir asmeninius įgūdžius;

Kortrijk

Kortrijk yra vienas iš seniausių miestų Belgijoje. Kortjirk yra įtrauktas į UNESCO Creative Cities Network dėl savo inovacijų, kūrybos ir dizaino šaknų. Kortrijk mieste įsikūrę keletas žinomiausių Belgijos universitetų, kuriuose mokosi studentai iš daugybės užsienio šalių, tad tarptautinės kultūros šiame mieste yra apstu.

Bruges

Bruges miestas yra gausiai lankomas turistų dėl puikiai išsilaikiusios viduramžių architektūros bei kanalų. Dėl savo išskirtinumo ir viduramžius primenančio miesto centro, jis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka anketoje prisegti savo Brandos atestatą.

 

 

Pastaba! Motyvacinis laiškas yra NEprivalomas dokumentas stojant į šio universiteto programas.

 

 

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Turėti anglų kalbos pažymį Brandos atestate ir išlaikyti Anglų kalbos valstybinį egzaminą (egzamino rezultatas nėra svarbus, svarbiausia, kad jį išlaikytum)*
 • IELTS - 6.0
 • TOEFL - 79
 • Duolingo English Test - 105

*Jeigu nori pasitikrinti ar tavo anglų kalbos žinios yra pakankamos studijuoti Belgijos aukštosiose – suteikiame galimybę laikyti Oxford anglų kalbos testą. Nors anglų kalbos testas nėra reikalaujamas, patartina žinoti savo galimybes ir kalbos lygį.

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.0
 • TOEFL - 79
 • Duolingo English Test - 105
Atvykstant studijuoti į VIVES University of Applied Sciences, universitetas suteikia bendrabučius studentų miesteliuose.

Svarbu!
Terminas, iki kada reikia pateikti paraišą norint gauti kambarį, yra gegužės 31 d.

Norint apgyvendinimo ieškotis savarankiškai, rekomenduojama aplankyti kotwest.be tinklapį, kuriame siūloma įvairūs butai/kambariai studentams skirtinguose miestuose.

Bruges

Šiame mieste siūlomi vienviečiai kambariai, kurio kaina yra 2406,23 eurų semestrui (481,25 eur/mėn.). Gyvenant vienviečiame kambaryje kartu priklauso ir privatus vonios kambarys. Kitos erdvės, tokios kaip laisvalaikio kambarys, virtuvė, yra bendro naudojimo.

Daugiau informacijos apie apgyvendinimą Bruges mieste ir paraiškos formą, rasi čia.

Kortrijk

Kortrijk mieste esantis universiteto bendrabutis, siūlo vienviečius ir dviviečius kambarius.

 • Vienvietis kambarys - 2225 eurų semestrui (445 eur/mėn.);
 • Dvivietis kambarys – 1640 eurų semestrui vienam žmogui (328 eur/mėn.).

Daugiau informacijos apie apgyvendinimą Kortrijk mieste ir paraiškos formą, rasi čia.

Studentų kontaktai
Studentų, kurie šiuo metu studijuoja arba studijavo šioje aukštojoje mokykloje, kontaktai. Gali su jais susisiekti ir sužinoti daugiau apie jų studijas ir gyvenimą  :)
Danielė Daugvilaitė
Business Management (Bachelor)
https://www.facebook.com/daniele.daugvilaite