HAS Green Academy

s-Hertogenbosch Venlo
 • High ranked university;
 • very close and intensive cooperation with businesses;
 • governments and research institutions;
 • high involvement;
 • real life and innovative solutions;
 • high tech greenhouse;
 • climate chambers, biology and chemistry labs, modern dairy farm.
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

HAS green academy – tiems, kuriems rūpi ekologinė pusiausvyra

„Jeigu jūs jaučiate aistrą išsaugoti žalumą bei ekologinę pusiausvyrą – ši vieta kaip tik jums!”

Geriausiu  taikomųjų mokslų universitetu Nyderlanduose 2016-2018-aisiais nominuotas HAS green academy turi ypač aiškią ir įkvepiančią misiją – ruošti tuos, kuriems rūpi planetos žaliųjų plotų ateitis. Sodininkystė, gyvulininkystė, grūdinių kultūrų puoselėjimas – HAS green academy kuria idėjas šių profesijų išlikimui.

Maisto dizainas

Kaip užtikrinti, kad maistas, kurį vartojame dabar ir vartosime ateityje būtų sveikas ir vertingas mums? Atsakymai į šiuos klausimus neabejotinai susiję su tarptautiniu  požiūriu į mūsų aplinką bei žmonių, kurie ši maistą vartoja patirtimis. Žinoma, visa tai neįmanoma be verslo įsitraukimo ir paramos. Sudomino? Tada programa  International Food & Agribusiness programa kaip tik Tau!

Kai tavo sodas aplanko visą pasaulį

Ar žinojai, kad Olandija yra antra pagal dydį daržovių, gėlių bei kitų sodininkystės produktų eksportuotoja pasaulyje? Programoje Horticulture & Business Management tu sužinosi visas šalies sėkmės paslaptis: nuo technologinių naujovių bei inovacijų iki produkcijos vystymo bei panaudojimo. Žinoma, šioje srityje būtinos ir stiprios verslo vadybos žinios, todėl joms bus skiriama ypač daug dėmesio.

 

Ateities ūkininkystė

Kaip jau supratote, ūkio produktų Olandija eksportuoja labai daug – net 80 proc.! Tai yra nuostabūs verslo rezultatai. Traukia augalai, gyvūnai, žemė? Svajoji atgaivinti Lietuvos ūkį pasitelkęs pačias moderniausias žinias? Programa International Farm Management gali tapti  Tavo raktu į sėkmę. Vadyba, logistika, finansai, rinkodara – visus reikalingus įgūdžius įgysi tiek teoriškai, tiek praktiškai.

Gyvoji praktika – su grupe auginkite paršelį

HAS green academy studentai gali pasigirti ypač įdomiais praktiniais užsiemimais bei užklasine veikla. Pavyzdžiui... dalyvauti laimingiausio paršelio auginimo konkurse! Štai 2016-ųjų gegužę mugėje „Animal Event“ universiteto paršelis laimėjo „Animal Welfare“ prizą!

Tai tik vienas iš atvejų, kada studentai savo žinias pritaiko praktiškai – beveik kiekvienas tyrimas ar projektas yra baigtinis ir analizuojamas  bei panaudojamas konkrečių organizacijų.

Daugiau informacijos apie universitetą ir jo programas gali rasti šiame žurnale. 

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka anketoje prisegti savo Brandos atestatą.

 

Pastaba! 

 • Motyvacinis laiškas yra privalomas dokumentas stojant į šio universiteto programas.
 • Vienas iš stojimo etapų yra Study Choice Check arba Matching procedure (taip pat gali būti ir interviu) - dažniausiai klausimyno forma.

 

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • turėti anglų kalbos pažymį Brandos atestate ir išlaikyti Anglų kalbos valstybinį egzaminą (egzamino rezultatas nėra svarbus, svarbiausia, kad jį išlaikytum)*

           arba

 • išlaikyti IELTS arba TOEFL testą.

*Jeigu nori pasitikrinti ar tavo anglų kalbos žinios yra pakankamos studijuoti Nyderlandų aukštosiose – suteikiame galimybę laikyti Oxford anglų kalbos testą. Nors anglų kalbos testas nėra reikalaujamas, patartina žinoti savo galimybes ir kalbos lygį.

 

DĖMESIO! Situacija su būsto paieška atvykstantiems studentams Nyderlanduose yra komplikuota! Kiekvienais metais Nyderlandus studijoms renkasi vis daugiau tarptautinių studentų. Augant skaičiams būstą susirasti tampa vis sudėtingiau, nes šalies universitetai nėra tiesiogiai atsakingi už studentų apgyvendinimą (neturi savo bendrabučių). Mes norime tave įspėti, kad būsto paieškos pareikalaus daug laiko ir pastangų, todėl labai svarbu būsto pradėti ieškoti kuo ankščiau (balandžio/gegužės mėnesiais) ir į šį klausimą žiūrėti labai rimtai. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Viena programa dėstoma Hertogenbose, o viena - Venlo mieste. Abejuose miestuose padės jums susirasti gyvenamąją vietą, jeigu stojimo anketą išsiųsite iki gegužės 1 dienos. 

Universitetas siūlo apgyvendinimą savo studentams: Student Rooms Brabant (online platforma) arba BrabantWonen (apgyvendinimo agentūra).

Studentų apartamentai 's-Hertogenbosch mieste:

 • du kilometrai nuo universiteto

 • kambariai nuomuojami tik visiems pirmiems studijų metams

 • apsigyventi galima nuo rugpjūčio 27 d., kambarių kaina svyruoja nuo 400 iki 600 eur. mėnesiui

Kambariai iš privačių asmenų:

 • HAS universitetas bendradarbiauja su keliais privačiais asmenimis, kurie siūlo savo būstą nuomai studentams. Šie kambariai atitinka HAS universiteto keliamus reikalavimus studentiškam būstui

 • kambarių kaina svyruoja nuo 400 iki 550 eur. mėnesiui, įskaitant ir komunalinius mokesčius

Kambariai studentų bendrabutyje:

 • HAS universitetas bendradarbiauja su keliomis agentūromis, kurios apgyvendina studentus bendrabutyje. Šie kambariai atitinka HAS universiteto keliamus reikalavimus studentiškam būstui

 • kambarių kaina svyruoja nuo 400 iki 550 eur. mėnesiui, įskaitant ir komunalinius mokesčius

Kambariai, pernuomuojami HAS studentų, kol jie atlieka praktiką:

 • tam tikrais atvejais HAS universitetas pernuomuoja studentų, kurie yra išvykę atlikti praktiką ar mainams į užsienį, būstą

 • kambarių kaina svyruoja nuo 400 iki 550 eur. mėnesiui, įskaitant ir komunalinius mokesčius

Jeigu turite klausimų dėl apgyvendinimo, visada galite kreiptis į International Office kontaktais: international@has.nl;+31 88 - 890 3600

Daugiau informacijos apie apgyvendinimą studijuojant HAS green academy rasi ČIA
 

Savarankiška paieška

Būsto galite ieškoti ir savarankiškai. Pateikiame keletą nuorodų, kurios gali būti naudingos: